ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 16:37

Ambasada Amerikane njoftim për ata që u ka skaduar viza

Ambasada Amerikane njoftim për ata që u ka skaduar viza
Ambasada Amerikane në Tiranë ka një njoftim për të gjithë studentët që studiojnë në SHBA dhe që aktualisht kanë viza. Në një postim në ‘Facebook’ ambasada shkruan se nuk është e nevojshme që studentët të udhëtojnë drejt ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 10:57
Ambasada Amerikane në Tiranë ka një njoftim për të gjithë studentët që studiojnë në SHBA dhe që aktualisht kanë viza. Në një postim në ‘Facebook’ ambasada shkruan se nuk është e nevojshme që studentët të udhëtojnë drejt ...

Studioni në SHBA dhe ju ka skaduar viza? Ambasada Amerikane ju tregon çfarë të bëni!
Për të gjithë studentët që kanë shkuar në SHBA dhe viza u ka skaduar ose është pranë skadencës, Ambasada Amerikane ka një njoftim të rëndësishëm. Ambasada njofton se, studentët nuk kanë pse vijnë në Shqipëri gjatë ...
Dritare | 12-Sep-2019 10:44
Për të gjithë studentët që kanë shkuar në SHBA dhe viza u ka skaduar ose është pranë skadencës, Ambasada Amerikane ka një njoftim të rëndësishëm. Ambasada njofton se, studentët nuk kanë pse vijnë në Shqipëri gjatë ...

Keni vizë studentore? Ambasada e SHBA ka një njoftim që ju vjen në ndihmë
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka një njoftim të rëndësishëm për gjithë ata persona që kanë vizë studentore. Gjithçka ka të bëjë me rinovimin e vizës për të ndjekur studimet, për të cilën thuhet se nuk ...
Lexo | 12-Sep-2019 10:42
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka një njoftim të rëndësishëm për gjithë ata persona që kanë vizë studentore. Gjithçka ka të bëjë me rinovimin e vizës për të ndjekur studimet, për të cilën thuhet se nuk ...

Studioni në SHBA dhe ju ka skaduar viza? Ambasada njoftim të rëndësishëm
Ambasada Amerikane në Tiranë ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë studentët që studiojnë në SHBA dhe që aktualisht kanë viza.
Top Channel | 12-Sep-2019 10:12
Ambasada Amerikane në Tiranë ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë studentët që studiojnë në SHBA dhe që aktualisht kanë viza.

Studioni në SHBA dhe ju ka skaduar viza? Ambasada amerikane tregon se çfarë të bëni
Ambasada Amerikane në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë studentët që studiojnë në SHBA dhe që aktualisht kanë viza. Përmes një postimi në ‘Facebook’ ambasada sqaron se nuk është e nevojshme që ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 09:50
Ambasada Amerikane në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë studentët që studiojnë në SHBA dhe që aktualisht kanë viza. Përmes një postimi në ‘Facebook’ ambasada sqaron se nuk është e nevojshme që ...

Studime në SHBA, ambasada jep njoftimin e rëndësishëm për vizat
Ambasada amerikane në Tiranë ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë studentët shqiptarë që janë pajisur me vizë dhe studiojnë në SHBA. Nënvizohet se nëse e frekuentoni rregullisht universitetin nuk është nevoja të ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 09:56
Ambasada amerikane në Tiranë ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë studentët shqiptarë që janë pajisur me vizë dhe studiojnë në SHBA. Nënvizohet se nëse e frekuentoni rregullisht universitetin nuk është nevoja të ...

Rinovimi i vizës studentore, ambasada e SHBA: Jo më e nevojshme të bëni gjithë atë udhëtim për në Shqipëri
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka dhënë sqarime sa i përket rinovimit të vizës studentore. Në një status në rrjetet sociale, ambasada e SHBA sqaron të rinjtë se nuk eshte më e nevojshme të udhëtohet për në ...
Politiko | 12-Sep-2019 09:47
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka dhënë sqarime sa i përket rinovimit të vizës studentore. Në një status në rrjetet sociale, ambasada e SHBA sqaron të rinjtë se nuk eshte më e nevojshme të udhëtohet për në ...

Ambasada e Italisë, gjashtë bursa për studentët më të mirë
Ambasada e Italisë në Shqipëri ka dorëzuar sot gjashtë bursa për studentë më të mirë të cilët do të mbështeten nga Ambasada për nëntë muajt e ardhshëm. Ambasada ka theksuar se, “gërshetimi i kulturës shqiptare dhe ...
Lexo | 11-Sep-2019 16:17
Ambasada e Italisë në Shqipëri ka dorëzuar sot gjashtë bursa për studentë më të mirë të cilët do të mbështeten nga Ambasada për nëntë muajt e ardhshëm. Ambasada ka theksuar se, “gërshetimi i kulturës shqiptare dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved