ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 16:53

Ali Ahmeti dhe Arbër Ademi, nesër në Shipkovicë në hapjen e sallës së re sportive

Ali Ahmeti dhe Arbër Ademi, nesër në Shipkovicë në hapjen e sallës së re sportive
Nesër me fillim prej ora 12 në Shipkovicë të Tetovës, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi do të marrin pjesë në hapjen solemne të sallës së re sportive ...
Republika | 12-Sep-2019 00:08
Nesër me fillim prej ora 12 në Shipkovicë të Tetovës, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi do të marrin pjesë në hapjen solemne të sallës së re sportive ...

Ali Ahmeti dhe Arbër Ademi, nesër në Shipkovicë në hapjen e sallës së re sportive
Nesër me fillim prej ora 12 në Shipkovicë të Tetovës, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi do të marrin pjesë në hapjen solemne të sallës së re sportive ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 21:46
Nesër me fillim prej ora 12 në Shipkovicë të Tetovës, lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi do të marrin pjesë në hapjen solemne të sallës së re sportive ...

Ministri Arbër Ademi nuk ndalet: Vrapçishti me sallë të re sportive!
Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht në shkollën ...
Albportali | 11-Sep-2019 14:55
Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht në shkollën ...

Ministri Arbër Ademi nuk ndalet: Vrapçishti me sallë të re sportive!
Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht në shkollën ...
Republika | 11-Sep-2019 14:48
Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht në shkollën ...

Ademi: Vrapçishti bëhet me sallë të re sportive!
Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht në shkollën ...
Flaka | 11-Sep-2019 14:47
Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht në shkollën ...

Ministri Arbër Ademi nuk ndalet: Vrapçishti me sallë të re sportive!
Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht në shkollën ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 14:39
Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi, përmes një postimi në rrjetin social fejsbuk ka paralajmëruar fillimin e punimeve për ndërtimin e sallës së re sportive në Komunën e Vrapçishtit, gjegjësisht në shkollën ...

Përurohet Salla e Sporteve në shkollën “Ramë Bllaca” në Suharekë
Sot në fshatin Bllacë të Suharekës është përuruar Salla e sporteve më shkollën "Ramë Bllaca". Në përurimin e kësaj salle mori pjesë edhe ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, transmeton......
Zeri | 11-Sep-2019 14:22
Sot në fshatin Bllacë të Suharekës është përuruar Salla e sporteve më shkollën "Ramë Bllaca". Në përurimin e kësaj salle mori pjesë edhe ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, transmeton......

Ministri Bytyqi përuroi Sallën e sporteve në shkollën “Ramë Bllaca” në Bllacë
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, mori pjesë në përurimin e Sallës së sporteve në shkollën fillore “Ramë Bllaca”, në Bllacë të Suharekës. Ministri Bytyqi me këtë rast theksoi se, kjo sallë ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 13:45
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, mori pjesë në përurimin e Sallës së sporteve në shkollën fillore “Ramë Bllaca”, në Bllacë të Suharekës. Ministri Bytyqi me këtë rast theksoi se, kjo sallë ...

Ministri Bytyqi përuroi Sallën e sporteve në shkollën “Ramë Bllaca” në Bllacë të Suharekës
Ministri në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, mori pjesë në përurimin e Sallës së sporteve në shkollën fillore “Ramë Bllaca”, në Bllacë të Suharekës. Ministri Bytyqi me këtë rast theksoi se, ...
Arbresh | 11-Sep-2019 13:15
Ministri në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, mori pjesë në përurimin e Sallës së sporteve në shkollën fillore “Ramë Bllaca”, në Bllacë të Suharekës. Ministri Bytyqi me këtë rast theksoi se, ...

Ministri Bytyqi përuroi Sallën e sporteve në shkollën “Ramë Bllaca” në Bllacë të Suharekës
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, mori pjesë në përurimin e Sallës së sporteve në shkollën fillore “Ramë Bllaca”, në Bllacë të Suharekës. Ministri Bytyqi me këtë rast theksoi se, kjo sallë ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 13:04
Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, mori pjesë në përurimin e Sallës së sporteve në shkollën fillore “Ramë Bllaca”, në Bllacë të Suharekës. Ministri Bytyqi me këtë rast theksoi se, kjo sallë ...

Përurohet palestra sportive në shkollën ‘Ramë Bllaca”
Në shkollën e mesme të ulët “Ramë Bllaca” të Suharekës sot është përuruar palestra sportive të cilën zyrtarë qeveritar vlerësuan lartë për rritjen e cilësisë në arsim në këtë trevë. Me c’rast ministri në detyrë i ...
InFokusi | 11-Sep-2019 12:51
Në shkollën e mesme të ulët “Ramë Bllaca” të Suharekës sot është përuruar palestra sportive të cilën zyrtarë qeveritar vlerësuan lartë për rritjen e cilësisë në arsim në këtë trevë. Me c’rast ministri në detyrë i ...

Përurohet palestra sportive në shkollën ‘Ramë Bllaca”
Në shkollën e mesme të ulët “Ramë Bllaca” të Suharekës sot është përuruar palestra sportive të cilën zyrtarë qeveritar vlerësuan lartë për rritjen e cilësisë në arsim në këtë trevë.
Kosova Press | 11-Sep-2019 12:36
Në shkollën e mesme të ulët “Ramë Bllaca” të Suharekës sot është përuruar palestra sportive të cilën zyrtarë qeveritar vlerësuan lartë për rritjen e cilësisë në arsim në këtë trevë.

Përurohet salla sportive në Shkollën Fillore “Ramë Bllaca” në Bllacë të Suharekës
Shkolla Fillore “Ramë Bllaca” në Bllacë të Suharekës tash e tutje do ta ketë edhe sallën e sporteve, raporton Ekonomia Online. Në inaugurimin e kësaj salle sportive, ministri në detyrë i Arsimit, Shyqyri Bytyqi , tha se ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 12:14
Shkolla Fillore “Ramë Bllaca” në Bllacë të Suharekës tash e tutje do ta ketë edhe sallën e sporteve, raporton Ekonomia Online. Në inaugurimin e kësaj salle sportive, ministri në detyrë i Arsimit, Shyqyri Bytyqi , tha se ...

Përurohet salla sportive në Shkollën Fillore “Ramë Bllaca” në Bllacë të Suharekës
Shkolla Fillore “Ramë Bllaca” në Bllacë të Suharekës tash e tutje do ta ketë edhe sallën e sporteve, raporton Ekonomia Online. Në inaugurimin e kësaj salle sportive, ministri në detyrë i Arsimit, Shyqyri Bytyqi , tha se ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 11:48
Shkolla Fillore “Ramë Bllaca” në Bllacë të Suharekës tash e tutje do ta ketë edhe sallën e sporteve, raporton Ekonomia Online. Në inaugurimin e kësaj salle sportive, ministri në detyrë i Arsimit, Shyqyri Bytyqi , tha se ...

Kuvende Zgjedhore të BDI-së në Çair
Këshilli Vendor “6 Nëntori” sot e zhvilloi Kuvendin Zgjedhor të udhëhequr nga Ramadan Alija dhe kuvendarët njëzëri zgjodhën Omer Abdullai për Kryetar të Këshillit Vendor. Për anëtar në Kryesinë e Degës u propozuan Nazif ...
Flaka | 10-Sep-2019 23:31
Këshilli Vendor “6 Nëntori” sot e zhvilloi Kuvendin Zgjedhor të udhëhequr nga Ramadan Alija dhe kuvendarët njëzëri zgjodhën Omer Abdullai për Kryetar të Këshillit Vendor. Për anëtar në Kryesinë e Degës u propozuan Nazif ...

BDI – Çair të dielën mban Kuvendin Zgjedhor
“Kemi nderin t’ju ftojmë në Kuvendin Zgjedhor të Degës së Çairit pranë Bashkimit Demokratik për Integrim që do të mbahet ditën e diel, më 15 shtator, me fillim në ora 14:00, në Teatrin Kombëtar të Maqedonisë në Shkup. ...
Flaka | 10-Sep-2019 11:54
“Kemi nderin t’ju ftojmë në Kuvendin Zgjedhor të Degës së Çairit pranë Bashkimit Demokratik për Integrim që do të mbahet ditën e diel, më 15 shtator, me fillim në ora 14:00, në Teatrin Kombëtar të Maqedonisë në Shkup. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved