ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 09:16

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, komentuesit kritikojnë Aurela Hoxhën

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, komentuesit kritikojnë Aurela Hoxhën
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 17:04
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, kometuesit kritikojnë Aurela Hoxhën
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 16:51
TIRANE Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë ...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez do të ftojnë ish-ët në dasmën e tyre!
Fejesa e Jennifer Lopez me Alex Rodriguez, u kthye në ngjarjen më të bujshme të këtyre muajve, pas propozimit super romantik që Alex i bëri këngëtares. Shumë shpejt, çifti do të kurorëzojë dashurinë me martesë dhe që ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 00:26
Fejesa e Jennifer Lopez me Alex Rodriguez, u kthye në ngjarjen më të bujshme të këtyre muajve, pas propozimit super romantik që Alex i bëri këngëtares. Shumë shpejt, çifti do të kurorëzojë dashurinë me martesë dhe që ...

VIDEO/ Ndjekësit kritikojnë Aurela Hoxha pse kërceu vallen e Tropojës gati nudo mbi jaht
Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej tyre e kanë ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 16:08
Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej tyre e kanë ...

Sjell imazhe në bikini, Tayna: Ëndrra e çdo vjehrre
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, këtë verë ishte mjaft shumë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme dhe jo vetëm. Përveç mbrëmjeve muzikore që mbajti në trojet shqiptare, ajo tash e disa ditë ka udhëtuar ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:08
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, këtë verë ishte mjaft shumë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme dhe jo vetëm. Përveç mbrëmjeve muzikore që mbajti në trojet shqiptare, ajo tash e disa ditë ka udhëtuar ...

Alex Rodriguez në dasmën e tij me Jennifer Lopez do t’i ftojë ish-të dashurat
Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, teksa flet për dasmën me yllin amerikan, ka thënë se do të ftojë disa nga ish-të dashurat e tij. 44-vjeçari tha për People se akoma nuk di asgjë rreth ceremonisë së ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 08:50
Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, teksa flet për dasmën me yllin amerikan, ka thënë se do të ftojë disa nga ish-të dashurat e tij. 44-vjeçari tha për People se akoma nuk di asgjë rreth ceremonisë së ...

Florent Hasani: Jam i lumtur dhe krenar që debutova te Kosova, do ta jap maksimumin
Florent Hasani debutoi te Kosova në humbjen 5-3 ndaj Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Talenti shqiptar ka thënë se ndihet shumë i lumtur që ka debutuar në atë ndeshje historike dhe se do mundohet çdo ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:53
Florent Hasani debutoi te Kosova në humbjen 5-3 ndaj Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Talenti shqiptar ka thënë se ndihet shumë i lumtur që ka debutuar në atë ndeshje historike dhe se do mundohet çdo ...

Enca në poza atraktive me bikini nga pushimet luksoze
Enca Haxhia asnjëherë nuk ka hezituar të vë në plan të parë figurën e saj trupore përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale. Këngëtarja është duke i shijuar pushimet luksoze, ndërsa me fansat e saj të shumtë në ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 21:44
Enca Haxhia asnjëherë nuk ka hezituar të vë në plan të parë figurën e saj trupore përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale. Këngëtarja është duke i shijuar pushimet luksoze, ndërsa me fansat e saj të shumtë në ...

Ëndërroni të bëheni aktor ose aktore? Bëhuni pjesë e shkollës së aktrimit për fëmijë “O Sa Mirë KiDS Academy”
Për herë të parë në Kosovë kasti i serialit ‘O sa mirë’ në bashkëpunim me “Universum Kids Academy” sjellin shkollën më profesionale të aktrimit për fëmijë “O Sa Mirë KiDS Academy” . Shkolla e parë e aktrimit për fëmijë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 18:32
Për herë të parë në Kosovë kasti i serialit ‘O sa mirë’ në bashkëpunim me “Universum Kids Academy” sjellin shkollën më profesionale të aktrimit për fëmijë “O Sa Mirë KiDS Academy” . Shkolla e parë e aktrimit për fëmijë ...

Eni Koçi, një flokëkuqe tërheqëse
Këngëtarja Eni Koçi qe një kohë është shndërruar në flokëkuqe, ndërsa me raste publikon fotografi në rrjetet sociale nga dukja e saj. Bukuroshja arrin të marrë vëmendjen e fansave të saj jo vetëm me këngët që i ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:55
Këngëtarja Eni Koçi qe një kohë është shndërruar në flokëkuqe, ndërsa me raste publikon fotografi në rrjetet sociale nga dukja e saj. Bukuroshja arrin të marrë vëmendjen e fansave të saj jo vetëm me këngët që i ...

Nita Latifi publikon prapaskenat e xhirimit të klipit të këngës “Tequila”
Në fund të vitit të kaluar, Nita Latifi e publikoi këngën “Tequila”, të cilën e kompletoi edhe nga ana vizuale. Një këngë e pëlqyeshme me një videoklip interesant që u pranua mirë nga fansat e saj. Tash, këngëtarja ka ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:39
Në fund të vitit të kaluar, Nita Latifi e publikoi këngën “Tequila”, të cilën e kompletoi edhe nga ana vizuale. Një këngë e pëlqyeshme me një videoklip interesant që u pranua mirë nga fansat e saj. Tash, këngëtarja ka ...

Alex Rodriguez në dasmën e tij me Jennifer Lopez do t’i ftojë ish-të dashurat
Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, teksa flet për dasmën me yllin amerikan, ka thënë se do të ftojë disa nga ish-të dashurat e tij. 44-vjeçari tha për People se akoma nuk di asgjë rreth ceremonisë së ...
Zeri | 12-Sep-2019 09:12
Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, teksa flet për dasmën me yllin amerikan, ka thënë se do të ftojë disa nga ish-të dashurat e tij. 44-vjeçari tha për People se akoma nuk di asgjë rreth ceremonisë së ...

Fjolla Morina vë në plan të parë të pasmet dhe thotë se nuk përdor ‘photoshop’
Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara sociale. Artistja ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:08
Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara sociale. Artistja ...

Tayna në pozë provokative – “Ëndrra e çdo vjehrre”
Tayna po vazhdon të qëndrojë në Amerikë. Reperja udhëtoi drejt SHBA-ve javën e kaluar dhe po shoqërohet me modelet shqiptare që jetojnë atje. Sipas raportimeve të fundit, përveç pushimeve, ajo ka shkuar në këtë shtet ...
Prive | 12-Sep-2019 08:48
Tayna po vazhdon të qëndrojë në Amerikë. Reperja udhëtoi drejt SHBA-ve javën e kaluar dhe po shoqërohet me modelet shqiptare që jetojnë atje. Sipas raportimeve të fundit, përveç pushimeve, ajo ka shkuar në këtë shtet ...

Aurela kritikohet ashpër pasi kërceu vallen e Rugovës me bikini
Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, e ka publikuar së fundmi një video dhe në të shihet duke e kërcyer vallen e Rugovës, shkruan . Pranë saj nuk kanë munguar as komentet të cilat kanë qenë pozitive mirëpo nuk kanë ...
Lajminet | 12-Sep-2019 00:03
Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, e ka publikuar së fundmi një video dhe në të shihet duke e kërcyer vallen e Rugovës, shkruan . Pranë saj nuk kanë munguar as komentet të cilat kanë qenë pozitive mirëpo nuk kanë ...

Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër
Anxhelina Hadërgjonaj duket joshëse në fotot e reja. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan lajmi.net. Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 22:23
Anxhelina Hadërgjonaj duket joshëse në fotot e reja. Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan lajmi.net. Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një ...

Anxhelina hap këmbët, ndërkaq lajmëron fansat se është “tigreshë” e Deçanit
Këngëtarja dhe modelja Anxhelina Hadërgjonaj po vazhdon me foto provokative në rrjetet sociale E këtë ajo e ka bërë edhe në fotot e saj më të fundit ku Anxhelina përsëri shihet në elementin e saj. E në këtë rast, ajo ka ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 21:25
Këngëtarja dhe modelja Anxhelina Hadërgjonaj po vazhdon me foto provokative në rrjetet sociale E këtë ajo e ka bërë edhe në fotot e saj më të fundit ku Anxhelina përsëri shihet në elementin e saj. E në këtë rast, ajo ka ...

Një fotografi e vjetër e Kate Middleton bëhet virale për shkak të Princit William
Vetëm një vit pasi u martuan, Kate Middleton dhe Princi William u bashkuan me Princin Harry për një ndeshje bamirëse pranë Ascot, dhe çifti ndau një moment shumë të ëmbël. Dyshja sapo kishin festuar përvjetorin e tyre ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 15:04
Vetëm një vit pasi u martuan, Kate Middleton dhe Princi William u bashkuan me Princin Harry për një ndeshje bamirëse pranë Ascot, dhe çifti ndau një moment shumë të ëmbël. Dyshja sapo kishin festuar përvjetorin e tyre ...

Ndërsa Dhurata bën zgjedhjen në meny, ne ia shikojmë gjoksin
Ka qenë në një restorant. Por, siç duket, Dhurata Ahmetaj e ka të vështirë zgjedhjen e ushqimit Në fotografinë e hedhur në Instagram, ajo duket se po e shikonte me vëmendje menynë. Por, për shkak të bluzës së hapur, ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 20:54
Ka qenë në një restorant. Por, siç duket, Dhurata Ahmetaj e ka të vështirë zgjedhjen e ushqimit Në fotografinë e hedhur në Instagram, ajo duket se po e shikonte me vëmendje menynë. Por, për shkak të bluzës së hapur, ...

Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan . Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një modele e vërtetë derisa merr poza para aparatit. Para disa ...
Lajminet | 11-Sep-2019 20:54
Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan . Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një modele e vërtetë derisa merr poza para aparatit. Para disa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved