ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 09:16

Micevski: Pushteti e shpëtoi Katica Janevën nga shkarkimi

Micevski: Pushteti e shpëtoi Katica Janevën nga shkarkimi
“Sot, para syve të gjithë opinionit të Maqedonisë, qeveria shpëtoi të dyshuare Katica Janeva nga shkarkimi. Me propozimin e sotëm të OBRM-PDUKM-së për të vendosur në rendin e ditës shkarkimin e të dyshuarës prokurores ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 18:51
“Sot, para syve të gjithë opinionit të Maqedonisë, qeveria shpëtoi të dyshuare Katica Janeva nga shkarkimi. Me propozimin e sotëm të OBRM-PDUKM-së për të vendosur në rendin e ditës shkarkimin e të dyshuarës prokurores ...

Aksion policor në disa vendbanime shqiptare
Aksion policor në disa vendbanime shqiptare. Patrullime dhe kontrolle në rajonin e Sarajit, në Gërçec por edhe në fshatra të tjera si Studeniçan, rajonin e Karshiakës etj. Sipas informatave që ALSAT siguroi nga burime ...
Albportali | 11-Sep-2019 23:15
Aksion policor në disa vendbanime shqiptare. Patrullime dhe kontrolle në rajonin e Sarajit, në Gërçec por edhe në fshatra të tjera si Studeniçan, rajonin e Karshiakës etj. Sipas informatave që ALSAT siguroi nga burime ...

E FUNDIT/ Përmbyset automjeti i blinduar me targa ruse tek “Shqiponja”, shoferi ia mbath
Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tiranë, ku një mjet luksoz është përmbysur tek sheshi “Shqiponja”. Siç shihet në pamjet e siguruara, një automjet luksoz tip “Benz G-Class” me targa ruse, është kthyer përmbys ...
Albportali | 11-Sep-2019 23:03
Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tiranë, ku një mjet luksoz është përmbysur tek sheshi “Shqiponja”. Siç shihet në pamjet e siguruara, një automjet luksoz tip “Benz G-Class” me targa ruse, është kthyer përmbys ...

OBRM-PDUKM kërkoi shkarkimin e Janevës në seancën e sotme plenare, deputetët refuzuan propozimin
Shkarkim të kryeprokurore speciale Katica Janeva sot në seancë plenare kërkoi deputeti nga radhët e OBRM-PDUKM-së, Nikolla Micevski ndërsa ky propozim nuk kaloi nga deputetët e Kuvendit. “Propozimi i shkarkimit të sotëm ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 14:31
Shkarkim të kryeprokurore speciale Katica Janeva sot në seancë plenare kërkoi deputeti nga radhët e OBRM-PDUKM-së, Nikolla Micevski ndërsa ky propozim nuk kaloi nga deputetët e Kuvendit. “Propozimi i shkarkimit të sotëm ...

Vetëvendosje zbulon sloganin për zgjedhjet e 6 tetorit
Lëvizja Vetëvendosje në zgjedhjet e parakohshme parlamentare do ta ketë sloganin “Erdhi Dita”. Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, i cili është kandidat për kryeministër, ka publikuar këtë slogan në profilin e tij në ...
Albportali | 11-Sep-2019 22:51
Lëvizja Vetëvendosje në zgjedhjet e parakohshme parlamentare do ta ketë sloganin “Erdhi Dita”. Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, i cili është kandidat për kryeministër, ka publikuar këtë slogan në profilin e tij në ...

Micevski: Pushteti e shpëtoi Katica Janevën nga shkarkimi
“Sot, para syve të gjithë opinionit të Maqedonisë, qeveria shpëtoi të dyshuare Katica Janeva nga shkarkimi. Me propozimin e sotëm të OBRM-PDUKM-së për të vendosur në rendin e ditës shkarkimin e të dyshuarës prokurores ...
Albportali | 11-Sep-2019 19:41
“Sot, para syve të gjithë opinionit të Maqedonisë, qeveria shpëtoi të dyshuare Katica Janeva nga shkarkimi. Me propozimin e sotëm të OBRM-PDUKM-së për të vendosur në rendin e ditës shkarkimin e të dyshuarës prokurores ...

“Gënjeshtra sociale”, si mashtroheni çdo ditë nga fotot në internet [Foto]
Të gjithë e dimë se jo gjithmonë mund t’i besojmë internetit. Të gjithë përpiqen të tregojnë momentet më të mira të jetës së tyre, por jo të gjithë e dinë se çfarë fshihet pas fotove perfekte që postojmë në mediat ...
Albportali | 11-Sep-2019 19:28
Të gjithë e dimë se jo gjithmonë mund t’i besojmë internetit. Të gjithë përpiqen të tregojnë momentet më të mira të jetës së tyre, por jo të gjithë e dinë se çfarë fshihet pas fotove perfekte që postojmë në mediat ...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet [Foto]
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan lajmi.net. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin ...
Albportali | 11-Sep-2019 19:21
Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan lajmi.net. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin ...

Micevski: Pushteti e shpëtoi Katica Janevën nga shkarkimi
“Sot, para syve të gjithë opinionit të Maqedonisë, qeveria shpëtoi të dyshuarën Katica Janeva nga shkarkimi. Me propozimin e sotëm të OBRM-PDUKM-së për të vendosur në rendin e ditës shkarkimin e të dyshuarës prokurores ...
Arbresh | 11-Sep-2019 19:21
“Sot, para syve të gjithë opinionit të Maqedonisë, qeveria shpëtoi të dyshuarën Katica Janeva nga shkarkimi. Me propozimin e sotëm të OBRM-PDUKM-së për të vendosur në rendin e ditës shkarkimin e të dyshuarës prokurores ...

VMRO-DPMNE kërkoi shkarkim të Janevës në seancën e sotme plenare, deputetët e refuzuan propozimin
Shkarkim të prokurores speciale publike Katica Janeva sot në seancë plenare në Kuvend kërkoi deputeti i VMRO-DPMNE-së Nikolla Micevski me arsyetim se propozim-vendimi njëzëshëm është votuar nga të gjithë deputetët dhe ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 18:44
Shkarkim të prokurores speciale publike Katica Janeva sot në seancë plenare në Kuvend kërkoi deputeti i VMRO-DPMNE-së Nikolla Micevski me arsyetim se propozim-vendimi njëzëshëm është votuar nga të gjithë deputetët dhe ...

Në Likovë po merr formë shkolla e Kur’anit- Fisnik.Do t’a madhështojë më shumë atë vend
Një tempull i madh i fesë dhe i dijes po merr formë në Likovë informon Faktiditor.ch.Me këtë rast ai vend që ka nxjerrë shumë hoxhallarë të njohur do të shkëlqejë me një shkollë të Kur’anit Fisnik .Për momentin objekti ...
Albportali | 11-Sep-2019 18:26
Një tempull i madh i fesë dhe i dijes po merr formë në Likovë informon Faktiditor.ch.Me këtë rast ai vend që ka nxjerrë shumë hoxhallarë të njohur do të shkëlqejë me një shkollë të Kur’anit Fisnik .Për momentin objekti ...

Pas gjashtë viteve zgjohet Michael Schumacher
Lajme fantastike vijnë nga Franca që kanë të bëjnë me shëndetin e Michael Schumacher. Raportohet se ish-kampionit gjerman i është rikthyer vetëdija pas 6 vitesh. Një trajtim mjekësor me qeliza burime i zhvilluar në ...
Albportali | 11-Sep-2019 18:14
Lajme fantastike vijnë nga Franca që kanë të bëjnë me shëndetin e Michael Schumacher. Raportohet se ish-kampionit gjerman i është rikthyer vetëdija pas 6 vitesh. Një trajtim mjekësor me qeliza burime i zhvilluar në ...

VMRO-ja kërkon shkarkimin e Janevës, shumica parlamentare hedh poshtë propozimin
VMRO-DPMNE-ja në seancën e sotme parlamentare propozoi që rendi i ditës të plotësohet me pikë për shkarkimin e Prokurores Speciale Publike, Katica Janeva, dhe atë në pajtim me rekomandimin e miratuar në Komisionin për ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 17:08
VMRO-DPMNE-ja në seancën e sotme parlamentare propozoi që rendi i ditës të plotësohet me pikë për shkarkimin e Prokurores Speciale Publike, Katica Janeva, dhe atë në pajtim me rekomandimin e miratuar në Komisionin për ...

Ja çka thotë Valoni, për konflikti tek penalltia mes Muriqit dhe Berishës
Kosova humbi nga Anglia me rezultatin 5-3. Megjithatë, kombëtarja e Kosovës e befasoi Anglinë me tre gola, raporton GazetaBlic. Vedat Muriqi dhe Valon Berisha kishin një konflikt të vogël tek rasti i penalltisë, ku ...
Albportali | 11-Sep-2019 17:03
Kosova humbi nga Anglia me rezultatin 5-3. Megjithatë, kombëtarja e Kosovës e befasoi Anglinë me tre gola, raporton GazetaBlic. Vedat Muriqi dhe Valon Berisha kishin një konflikt të vogël tek rasti i penalltisë, ku ...

Zbardhet qëndrimi i Gjermanisë, Zgjedhjet kushtëzojnë negociatat vazhdoni
Korrespondentja e DW, Anila Shuke, foli rreth vendimit të mundshëm të Berlinit për negociatat me Shqipërinë. Sipas saj, të gjitha gjasat janë që Gjermania të japë një “PO”, me kushte. Ajo tha se mund të ketë dy kushte ...
Albportali | 11-Sep-2019 16:52
Korrespondentja e DW, Anila Shuke, foli rreth vendimit të mundshëm të Berlinit për negociatat me Shqipërinë. Sipas saj, të gjitha gjasat janë që Gjermania të japë një “PO”, me kushte. Ajo tha se mund të ketë dy kushte ...

Agim Nuhiu i bashkohet aksionit të dhurimit të gjakut në Ambientet e Ambasadës së SHBA-ve
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme i Maqedoni së Veriut Agim Nuhiu i është bashkangjitur aksionit për dhurimin e gjakut në Ambientet e Ambasadës së SHBA-ve informon Faktiditor.ch Me këtë rast Nuhiu ka thënë se :”Sot ...
Albportali | 11-Sep-2019 15:56
Zëvendësministri i Punëve të Brendshme i Maqedoni së Veriut Agim Nuhiu i është bashkangjitur aksionit për dhurimin e gjakut në Ambientet e Ambasadës së SHBA-ve informon Faktiditor.ch Me këtë rast Nuhiu ka thënë se :”Sot ...

VMRO-ja kundër lëndëve të hapura pas qershorit 2017
Shumica parlamentare hodhi poshtë propozimin e opozitës që në seancën e sotme në rend dite të vendoset edhe pika për shkarkimin e prokurores speciale Katica Janeva. Arsyetimi i opozitës është se kaluan një javë nga ...
Albportali | 11-Sep-2019 15:39
Shumica parlamentare hodhi poshtë propozimin e opozitës që në seancën e sotme në rend dite të vendoset edhe pika për shkarkimin e prokurores speciale Katica Janeva. Arsyetimi i opozitës është se kaluan një javë nga ...

VMRO-DPMNE kërkoi shkarkim të Janevës në seancën e sotme plenare, deputetët e refuzuan propozimin
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Shkarkim të prokurores speciale publike Katica Janeva sot në seancë plenare në Kuvend kërkoi deputeti i VMRO-DPMNE-së Nikolla Micevski me arsyetim se propozim-vendimi njëzëshëm është ...
Medial | 11-Sep-2019 15:27
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Shkarkim të prokurores speciale publike Katica Janeva sot në seancë plenare në Kuvend kërkoi deputeti i VMRO-DPMNE-së Nikolla Micevski me arsyetim se propozim-vendimi njëzëshëm është ...

VMRO kërkoi shkarkim të Janevës, shumica refuzuan
Shkup, 11 shtator Shkarkim të prokurores speciale publike Katica Janeva sot në seancë plenare në Kuvend kërkoi deputeti i VMRO-DPMNE-së Nikolla Micevski me arsyetim se propozim-vendimi njëzëshëm është votuar nga të ...
Koha.mk | 11-Sep-2019 15:26
Shkup, 11 shtator Shkarkim të prokurores speciale publike Katica Janeva sot në seancë plenare në Kuvend kërkoi deputeti i VMRO-DPMNE-së Nikolla Micevski me arsyetim se propozim-vendimi njëzëshëm është votuar nga të ...

VMRO-ja kundër lëndëve të hapura pas qershorit 2017
Shumica parlamentare hodhi poshtë propozimin e opozitës që në seancën e sotme në rend dite të vendoset edhe pika për shkarkimin e prokurores speciale Katica Janeva. Arsyetimi i opozitës është se kaluan një javë nga ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 14:59
Shumica parlamentare hodhi poshtë propozimin e opozitës që në seancën e sotme në rend dite të vendoset edhe pika për shkarkimin e prokurores speciale Katica Janeva. Arsyetimi i opozitës është se kaluan një javë nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved