ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 12:07

ATK: Shkarkohen 10.8 milionë deklarata përmes shërbimit e-Deklarimi

ATK: Shkarkohen 10.8 milionë deklarata përmes shërbimit e-Deklarimi
Administrata Tatimore e Kosovës njofton që nga lëshimi në përdorim të projektit e-Deklarimi deri më tani janë shkarkuar 10.8 milionë deklarata. ATK thotë se duke përdorur këtë shërbim, tatimpaguesit dhe qytetarët ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:31
Administrata Tatimore e Kosovës njofton që nga lëshimi në përdorim të projektit e-Deklarimi deri më tani janë shkarkuar 10.8 milionë deklarata. ATK thotë se duke përdorur këtë shërbim, tatimpaguesit dhe qytetarët ...

10.8 milionë deklarata të shkarkuara nëpërmjet, E-deklarimit
Administrata Tatimore e Kosovës, në vitin 2011 ka lancuar projektin me të madh elektronik të quajtur E-Deklarimi, kjo platformë fillimisht ka qenë në dispozicion për bizneset që janë të kategorizuara në Drejtorin e ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 10:19
Administrata Tatimore e Kosovës, në vitin 2011 ka lancuar projektin me të madh elektronik të quajtur E-Deklarimi, kjo platformë fillimisht ka qenë në dispozicion për bizneset që janë të kategorizuara në Drejtorin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved