ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 18:46

Fushë Krujë/ Digjet kabina 40-vjeçare, zëvendësohet me një të re

Fushë Krujë/ Digjet kabina 40-vjeçare, zëvendësohet me një të re
Një kabinë elektrike u dogj mbrëmë rreth orës 21:00, duke lënë pa energji elektrike disa banesa rreth saj në Fushë Krujë. Kabina “Kastriot i Vjetër”, operonte me pajisje të vjetra 6 kV, e ndërtuar me arkitekturë tip ...
Top Channel | 12-Sep-2019 08:34
Një kabinë elektrike u dogj mbrëmë rreth orës 21:00, duke lënë pa energji elektrike disa banesa rreth saj në Fushë Krujë. Kabina “Kastriot i Vjetër”, operonte me pajisje të vjetra 6 kV, e ndërtuar me arkitekturë tip ...

Merr flakë kabina elektrike në Fushë Krujë, 200 banorë mbeten pa energji
Një kabinë e vjetër elektrike në lagjen Kastrioti të Fushë Krujës, pranë stadiumit të qytetit, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së mërkurës.
Top Channel | 11-Sep-2019 22:35
Një kabinë e vjetër elektrike në lagjen Kastrioti të Fushë Krujës, pranë stadiumit të qytetit, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së mërkurës.

500 familje janë aktualisht pa energji, përfshihet nga zjarri një kabinë elektrike…
Një kabinë elektrike në Fushë-Krujë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar ...
Standard | 12-Sep-2019 09:12
Një kabinë elektrike në Fushë-Krujë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar ...

Fushë Krujë/ Ddjegia e kabinës 40-vjeçare la pa drita qindra familje, OSHEE sqaron ngjarjen
Një kabinë elektrike u dogj mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:00, duke lënë pa energji elektrike disa banesa rreth saj në Fushë Krujë. OSHEE ka reaguar në lidhje me këtë ngjarje duke thënë se Kabina “Kastriot i Vjetër”, ...
Lexo | 12-Sep-2019 09:07
Një kabinë elektrike u dogj mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:00, duke lënë pa energji elektrike disa banesa rreth saj në Fushë Krujë. OSHEE ka reaguar në lidhje me këtë ngjarje duke thënë se Kabina “Kastriot i Vjetër”, ...

Merr flakë kabina elektrike në Fushë Krujë, banorët mbeten pa energji
Një kabinë 40-vjeçarare elektrike, e ndërtuar me tullë, në lagjen Kastriot të Fushë Krujës, pranë stadiumit të qytetit, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së mërkurës. Me të marrë njoftim mbi situatën ka ndërhyrë ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 08:38
Një kabinë 40-vjeçarare elektrike, e ndërtuar me tullë, në lagjen Kastriot të Fushë Krujës, pranë stadiumit të qytetit, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së mërkurës. Me të marrë njoftim mbi situatën ka ndërhyrë ...

Përfshihet nga zjarri një kabinë elektrike në Fushë-Krujë, rreth 500 familje pa energji
Një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar shpërthimi i kabinës që mund ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 22:51
Një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar shpërthimi i kabinës që mund ...

Zjarr në kabinën elektrike, 500 familje mbeten në errësisë në Fushë-Krujë
Një kabine elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen ekësaj të mërkure në Fushë-Krujë. Mgjarja ka ndodhur në lagjen “Kastrioti i Vjetër” në Fushë-Krujë, ku si pasojë e dëmeve të shkaktuara nga zjarri kanë ngelur pa ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 22:13
Një kabine elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen ekësaj të mërkure në Fushë-Krujë. Mgjarja ka ndodhur në lagjen “Kastrioti i Vjetër” në Fushë-Krujë, ku si pasojë e dëmeve të shkaktuara nga zjarri kanë ngelur pa ...

Përfshihet nga zjarri një kabinë elektrike në Fushë-Krujë, 500 familje pa energji
Një kabinë elektrike në Fushë-Krujë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 22:04
Një kabinë elektrike në Fushë-Krujë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar ...

Shkrumbohet kabina elektrike, 500 familje në Fushë-Krujë mbeten në errësisë
Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në një kabinë elektrike në lagjen ‘Kastrioti i Vjetër’ në Fushë-Krujë. Zjarri ka dëmtuar kabinën duke lënë rreth 500 familje pa energji elektrike. Flakët janë neutralizuar falë ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 22:25
Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në një kabinë elektrike në lagjen ‘Kastrioti i Vjetër’ në Fushë-Krujë. Zjarri ka dëmtuar kabinën duke lënë rreth 500 familje pa energji elektrike. Flakët janë neutralizuar falë ...

Digjet një shtëpi në Butel të Shkupit
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...
Flaka | 10-Sep-2019 12:33
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...

Digjet një shtëpi në Butel të Shkupit
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 11:21
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...

Digjet një shtëpi në Butel të Shkupit
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...
Alsat-M | 10-Sep-2019 10:09
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved