ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 10:23

265 qytetarë kërkuan ndihmë mjekësore brenda 24 orëve në Pejë

265 qytetarë kërkuan ndihmë mjekësore brenda 24 orëve në Pejë
17 operacione janë kryer gjatë ditës së djeshme më 11.09.2019 në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. Kanë qenë 6 Lindje, 3 lindje kanë qenë normale dhe 3 me prerje cezariane. Kanë lindur 6 foshnje, 3 djem e 3 vajza. 265 ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 08:30
17 operacione janë kryer gjatë ditës së djeshme më 11.09.2019 në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. Kanë qenë 6 Lindje, 3 lindje kanë qenë normale dhe 3 me prerje cezariane. Kanë lindur 6 foshnje, 3 djem e 3 vajza. 265 ...

Duke vrapuar e duke gjuajtur me revole - publikohen pamjet e plagosjes së bujshme dje në Pejë
Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me revole. Sinjali ...
Zeri | 11-Sep-2019 10:35
Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me revole. Sinjali ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved