ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 13:37

Pogba ishte pranë Paris SG

Pogba ishte pranë Paris SG
Paul Pogba ishte shumë pranë Paris Saint Germain-it, dhe klubi francez ra dakord t’i jepte një rrogë të jashtëzakonshme. Gjithsesi, transferimi i kampionit të botës dështoi për një shkak madhor. Ai mund të ishte larguar ...
ABCNews | 12-Sep-2019 15:03
Paul Pogba ishte shumë pranë Paris Saint Germain-it, dhe klubi francez ra dakord t’i jepte një rrogë të jashtëzakonshme. Gjithsesi, transferimi i kampionit të botës dështoi për një shkak madhor. Ai mund të ishte larguar ...

15:27 Neymar e bllokoi transferimin e Pogbas në PSG Manchester United dhe Paris Saint-Germain e...
Manchester United dhe Paris Saint-Germain e kishin arritur marrëveshjen për transferimin e Pogbas në Francë, por gjithçka dështoi pasi Neymar nuk u rikthye në Barcelonë Manchester United dhe Paris Saint-Germain e kishin ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 15:32
Manchester United dhe Paris Saint-Germain e kishin arritur marrëveshjen për transferimin e Pogbas në Francë, por gjithçka dështoi pasi Neymar nuk u rikthye në Barcelonë Manchester United dhe Paris Saint-Germain e kishin ...

Man Utd beson ende tek De Gea
Portieri spanjoll nuk e ka vazhduar ende kontratën me gjigantin anglez, por “Djajtë e Kuq” besojnë ende se ish-portieri i Atletico Madridit do të qëndrojë në “Old Trafford” edhe për një kohë Manchester United beson ende ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 15:23
Portieri spanjoll nuk e ka vazhduar ende kontratën me gjigantin anglez, por “Djajtë e Kuq” besojnë ende se ish-portieri i Atletico Madridit do të qëndrojë në “Old Trafford” edhe për një kohë Manchester United beson ende ...

Neymar e bllokoi transferimin e Pogbas në PSG
Manchester United dhe Paris Saint-Germain e kishin arritur marrëveshjen për transferimin e Pogbas në Francë, por gjithçka dështoi pasi Neymar nuk u rikthye në Barcelonë Manchester United dhe Paris Saint-Germain e kishin ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 15:18
Manchester United dhe Paris Saint-Germain e kishin arritur marrëveshjen për transferimin e Pogbas në Francë, por gjithçka dështoi pasi Neymar nuk u rikthye në Barcelonë Manchester United dhe Paris Saint-Germain e kishin ...

Man Utd beson ende tek De Gea
Portieri spanjoll nuk e ka vazhduar ende kontratën me gjigantin anglez, por “Djajtë e Kuq” besojnë ende se ish-portieri i Atletico Madridit do të qëndrojë në “Old Trafford” edhe për një kohë Manchester United beson ende ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 15:13
Portieri spanjoll nuk e ka vazhduar ende kontratën me gjigantin anglez, por “Djajtë e Kuq” besojnë ende se ish-portieri i Atletico Madridit do të qëndrojë në “Old Trafford” edhe për një kohë Manchester United beson ende ...

Reali synon 3 kampionë bote, kushtojnë gjysmë miliardi euro!
Reali i Madridit ka projektuar që tani merkaton e verës së ardhshmne. 3 nga lojtarët më të mirë të kombëtares franceze janë objektivat kryesorë të Los Blancos. Bëhet fjalë pikërisht për 3 yjet e gjelave që munguan ndaj ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 13:25
Reali i Madridit ka projektuar që tani merkaton e verës së ardhshmne. 3 nga lojtarët më të mirë të kombëtares franceze janë objektivat kryesorë të Los Blancos. Bëhet fjalë pikërisht për 3 yjet e gjelave që munguan ndaj ...

Florentino Perez: Ne u përpoqëm ta sillnim Pogban në Madrid
Pasi ka pasur kritika për ekipin spanjoll për arsyje që nuk kanë arritur transferimin e Pogbas, presidenti i skuadrës i ka dalur në mbrojtje skuadrës së tij. Perez tha “Ka lojtarë që nuk mund të blihen. E dëshironim ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 12:16
Pasi ka pasur kritika për ekipin spanjoll për arsyje që nuk kanë arritur transferimin e Pogbas, presidenti i skuadrës i ka dalur në mbrojtje skuadrës së tij. Perez tha “Ka lojtarë që nuk mund të blihen. E dëshironim ...

?Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 11:25
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...

Pogba – Kroos, a do të shkëmbehen në janar?
Real Madrid vazhdon të jetë i interesuar për transferimin e mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba. “El Chiringuito” raporton se “Los Blancos” kanë bërë gati një ofertë të re për blerjen e yllit francez, gjatë ...
Lajminet | 12-Sep-2019 10:44
Real Madrid vazhdon të jetë i interesuar për transferimin e mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba. “El Chiringuito” raporton se “Los Blancos” kanë bërë gati një ofertë të re për blerjen e yllit francez, gjatë ...

Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...
Lexo | 12-Sep-2019 10:37
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...

Perez: Kishin dy objektiva të mëdha në merkato
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, pranoi se gjigantët e La Liga-s e kanë ndjekur Robert Leëandoëski dhe Paul Pogba, por pretendon se Bajern Munihu dhe Mançester Junajted nuk janë të gatshëm t’i lënë yjet e ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 10:21
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, pranoi se gjigantët e La Liga-s e kanë ndjekur Robert Leëandoëski dhe Paul Pogba, por pretendon se Bajern Munihu dhe Mançester Junajted nuk janë të gatshëm t’i lënë yjet e ...

09:59 Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e...
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 10:04
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...

Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 09:59
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç kishte tentuar ...

Perez: Tentuam disa herë transferimin e Lewandowskit dhe Pogbas, por nuk ndodhi asgjë
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 08:26
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...

Këta janë trajnerët më të paguar në Itali, mësoni cili kryeson
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 09:44
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...

Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 09:17
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka ...

Perez: Tentuam disa herë transferimin e Lewandowskit dhe Pogbas, por nuk ndodhi asgjë
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...
Kosova Sot | 12-Sep-2019 09:09
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...

Perez: Tentuam disa herë transferimin e Lewandowskit dhe Pogbas, por nuk ndodhi asgjë
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...
E Dua Sportin | 12-Sep-2019 09:00
Florentino Perez pranoi se Real Madridi ishte përpjekur të nënshkruajë me Paul Pogba gjatë verës, ashtu si ata janë përpjekur të nënshkruajnë me Robert Lewandowskin në vitet e fundit. Presidenti i Madridit shpjegoi se ...

Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski.
Kosova Press | 12-Sep-2019 08:38
Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski.

Perez: Na pëlqen një futbollist francez, dua ta transferoj në Real Madrid
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka konfirmuar interesimin për transferimin e një ylli francez, por nuk e ka përmendur emrin e tij. “Los Blancos” gjatë verës janë spekuluar me blerjen e Kylian Mbappe nga ...
Lajminet | 12-Sep-2019 08:22
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka konfirmuar interesimin për transferimin e një ylli francez, por nuk e ka përmendur emrin e tij. “Los Blancos” gjatë verës janë spekuluar me blerjen e Kylian Mbappe nga ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved