ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 08:56

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch.
Top Channel | 11-Sep-2019 08:48
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch.

Apple prezanton iPhone 11, ja sa do kushtojnë smartphonet e rinj
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 07:30
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...
InFokusi | 11-Sep-2019 13:36
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...

“iPhone 11” i jashtëzakonshëm, krejt çka duhet të dini për modelin e ri
Përderisa, ‘iPhone 11’ duket vizualisht si ‘iPhone XR’, është pjesa e pasme e paisjes e cila ndryshon këtë vit. ‘Apple’ ka shtuar një sistem të dyfishtë të kamerës në këtë telefon i cili u prezantua dje në eventin ...
Lajminet | 11-Sep-2019 12:51
Përderisa, ‘iPhone 11’ duket vizualisht si ‘iPhone XR’, është pjesa e pasme e paisjes e cila ndryshon këtë vit. ‘Apple’ ka shtuar një sistem të dyfishtë të kamerës në këtë telefon i cili u prezantua dje në eventin ...

iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone Pro Max, gjithçka që duhet të dini për tre telefonat e rinj nga Apple
Gjiganti amerikan Apple ka prezantuar sot në Kaliforni modelet e reja të telefonit të shumëpërfolur iPhone, bëhet fjalë për modelet iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. iPhone 11 është pasardhës i modelit të ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 00:07
Gjiganti amerikan Apple ka prezantuar sot në Kaliforni modelet e reja të telefonit të shumëpërfolur iPhone, bëhet fjalë për modelet iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. iPhone 11 është pasardhës i modelit të ...

Apple iOS 13 debuton më 19 Shtator por jo ashtu siç e keni pritur
Në një deklaratë për shtyp Apple tha se iOS 13 do të jetë e disponueshme me 19 Shtator. Edhe nëse nuk keni në plan të blini një iPhone të ri, me këtë version do të merrni të paktën disa funksione të reja. Por nuk ...
PC World | 11-Sep-2019 12:24
Në një deklaratë për shtyp Apple tha se iOS 13 do të jetë e disponueshme me 19 Shtator. Edhe nëse nuk keni në plan të blini një iPhone të ri, me këtë version do të merrni të paktën disa funksione të reja. Por nuk ...

Apple na njofton me iPhone 11, ja veçoritë dhe çmimi
Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple po kërkon të ...
Tesheshi | 11-Sep-2019 12:24
Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple po kërkon të ...

Apple iOS 13 debuton më 19 Shtator por jo ashtu siç e keni pritur
Në një deklaratë për shtyp Apple tha se iOS 13 do të jetë e disponueshme me 19 Shtator. Edhe nëse nuk keni në plan të blini një iPhone të ri, me këtë version do të merrni të paktën disa funksione të reja. Por nuk ...
Medial | 11-Sep-2019 12:24
Në një deklaratë për shtyp Apple tha se iOS 13 do të jetë e disponueshme me 19 Shtator. Edhe nëse nuk keni në plan të blini një iPhone të ri, me këtë version do të merrni të paktën disa funksione të reja. Por nuk ...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...
Portalb | 11-Sep-2019 10:44
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...

Apple prezanton iPhone 11, kamera të dyfishtë dhe procesor të ri
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 10:33
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...

Apple prezanton iPhone 11, kamera të dyfishtë dhe procesor të ri
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 10:26
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...

Apple hedh në treg telefonat e rinj – Ja sa do të kushtojnë Iphone 11 dhe 11 Pro
Për të dytin vit radhazi, iPhone-i më i ri i Apple vazhdon të ketë një kosto të ulët. IPhone 11 i zëvendëson telefonin me emërtimin konfuz të iPhone XR ndërsa iPhone 11 Pro, është pasardhësi i produktit tjetër pikërisht ...
ScanTv | 11-Sep-2019 10:08
Për të dytin vit radhazi, iPhone-i më i ri i Apple vazhdon të ketë një kosto të ulët. IPhone 11 i zëvendëson telefonin me emërtimin konfuz të iPhone XR ndërsa iPhone 11 Pro, është pasardhësi i produktit tjetër pikërisht ...

Njihuni me iPhone 11 dhe 11 Pro: Çdo gjë që duhet të dini
Mbrëmjen e së Martes Apple prezantoi një set të ri telefonësh ku përfshihen iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Këta telefonë të rinj vinë me një çip të ri, kamera të reja dhe janë të disponueshëm në ngjyra ...
Medial | 11-Sep-2019 09:58
Mbrëmjen e së Martes Apple prezantoi një set të ri telefonësh ku përfshihen iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Këta telefonë të rinj vinë me një çip të ri, kamera të reja dhe janë të disponueshëm në ngjyra ...

Njihuni me iPhone 11 dhe 11 Pro: Çdo gjë që duhet të dini
Mbrëmjen e së Martes Apple prezantoi një set të ri telefonësh ku përfshihen iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Këta telefonë të rinj vinë me një çip të ri, kamera të reja dhe janë të disponueshëm në ngjyra ...
PC World | 11-Sep-2019 09:47
Mbrëmjen e së Martes Apple prezantoi një set të ri telefonësh ku përfshihen iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Këta telefonë të rinj vinë me një çip të ri, kamera të reja dhe janë të disponueshëm në ngjyra ...

Apple prezanton iPhone 11, ky është çmimi i tij
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” ka prezantuar smartfonin e ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në selinë ...
AlbInfo | 11-Sep-2019 09:40
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” ka prezantuar smartfonin e ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në selinë ...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...
Flaka | 11-Sep-2019 09:30
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...

iPhone XR është bërë edhe më i pëlqyeshëm me iPhone 11
Apple ka bërë disa përmirësime mjaft të mira në telefonin që kur kombinohet me çmimin e tij relativisht të përballueshëm, e bën atë një telefonin me vlerë të mirë për para. iPhone 11 do të mundësohet nga procesori A13 ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 21:18
Apple ka bërë disa përmirësime mjaft të mira në telefonin që kur kombinohet me çmimin e tij relativisht të përballueshëm, e bën atë një telefonin me vlerë të mirë për para. iPhone 11 do të mundësohet nga procesori A13 ...

Apple prezanton iPhone 11, ja sa do kushtojnë smartphonet e rinj (VIDEO)
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...
Ina-Online | 11-Sep-2019 08:25
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet më të reja ...
Gazeta Monitor | 10-Sep-2019 22:16
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet më të reja ...

Këto do të jenë çmimet e iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max në shtetet kryesore të Evropës
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet më të reja ...
Albportali | 10-Sep-2019 22:04
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelet e tij më të reja dhe më të avancuara të telefonave të mençur mobil. iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max janë quajtur pajisjet më të reja ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved