ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 17:14

Gjatë 24 orëve janë ngritur 70 aktakuza kundër 77 personave – për vepra të ndryshme penale

Gjatë 24 orëve janë ngritur 70 aktakuza kundër 77 personave – për vepra të ndryshme penale
Prokurori i Shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara në Kodin ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 12:14
Prokurori i Shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara në Kodin ...

Aksident në rrugën Shkup-Veles, lëndohet rëndë një person
Një person është lënduar rëndë, pas një aksidenti që ka pësuar në rrugën Shkup-Veles. Nga MPB informojnë se aksidenti është denoncuar rreth orës 03:30, ndërsa i njëjti ka ndodhur në rrugën rajonale Shkup-Veles, në ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:40
Një person është lënduar rëndë, pas një aksidenti që ka pësuar në rrugën Shkup-Veles. Nga MPB informojnë se aksidenti është denoncuar rreth orës 03:30, ndërsa i njëjti ka ndodhur në rrugën rajonale Shkup-Veles, në ...

Çfarë ndodhi me gruan që ia preu burrit penisin?
Një grua në Karolinën e Veriut është arrestuar pasi ia ka prerë burrit të saj penisin. James Frabutt (61), thotë se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt (56), e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin, shkruan Daily Mail. ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 12:39
Një grua në Karolinën e Veriut është arrestuar pasi ia ka prerë burrit të saj penisin. James Frabutt (61), thotë se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt (56), e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin, shkruan Daily Mail. ...

Çfarë ndodhi me gruan që ia preu burrit penisin?
Një grua në Karolinën e Veriut është arrestuar pasi ia ka prerë burrit të saj penisin. James Frabutt (61), thotë se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt (56), e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin, shkruan Daily Mail. ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 12:33
Një grua në Karolinën e Veriut është arrestuar pasi ia ka prerë burrit të saj penisin. James Frabutt (61), thotë se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt (56), e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin, shkruan Daily Mail. ...

Kryen vepra penale, brenda një dite ngriten 70 aktakuza në Kosovë
Po ashtu, prokurori i shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar për 48 orë, dhjetë (10) persona, si dhe janë bërë pesë (5) kërkesa për caktimin e masës së paraburgimit ...
Lajminet | 11-Sep-2019 12:27
Po ashtu, prokurori i shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar për 48 orë, dhjetë (10) persona, si dhe janë bërë pesë (5) kërkesa për caktimin e masës së paraburgimit ...

Nipi sulmon fizikisht gjyshen
Ditën e martë në Suharekë është arrestuar një person pasiqë ka kryer dhunë psiqike dhe fizike ndaj gjyshes së tij shkruan gazeta inFokus Policia ka bërë të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në ...
InFokusi | 11-Sep-2019 12:14
Ditën e martë në Suharekë është arrestuar një person pasiqë ka kryer dhunë psiqike dhe fizike ndaj gjyshes së tij shkruan gazeta inFokus Policia ka bërë të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në ...

Gjatë ditës dy incidente të armatosura me dy të plagosur, gjithçka që ndodhi në Prishtinë dhe Pejë
Incidente me të shtëna nga armët e zjarrit janë kishte sot në Prishtinë dhe në Pejë. Në të dyja rastet mbetën të plagosur dy persona. Incidenti i parë ishte ai në Prishtinë, që ndodhi rreth orës 12:00 në rrugën “Afrim ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 23:37
Incidente me të shtëna nga armët e zjarrit janë kishte sot në Prishtinë dhe në Pejë. Në të dyja rastet mbetën të plagosur dy persona. Incidenti i parë ishte ai në Prishtinë, që ndodhi rreth orës 12:00 në rrugën “Afrim ...

70 aktakuza për 24 orë
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 12:01
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara ...

Prokurori i Shtetit ngritë 70 aktakuza kundër 77 personave
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 12:01
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara ...

Vëllai raporton në polici motrën e zhdukur
Gjatë ditë së djeshme, është raportuar se një femër është larguar nga banesa e saj, në lagjen “Dardania”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. Po ashtu Policia, njofton se lajmin e ka raportuar vëllai i saj, ...
Arbresh | 11-Sep-2019 11:45
Gjatë ditë së djeshme, është raportuar se një femër është larguar nga banesa e saj, në lagjen “Dardania”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. Po ashtu Policia, njofton se lajmin e ka raportuar vëllai i saj, ...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...
Gazeta Monitor | 11-Sep-2019 11:38
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...

Në Skenderaj arrestohet e dyshuara femër, iu gjetë armë automatike AK-47
Është arrestuar një femër nga fshati Kollodernicë e Skenderajt, pasi që me urdhër verbal të gjyqtarit të procedurës paraprake është bastisur shtëpia dhe objektet përcjellëse të saja, njofton Policia e Kosovës. Po ashtu, ...
Arbresh | 11-Sep-2019 11:35
Është arrestuar një femër nga fshati Kollodernicë e Skenderajt, pasi që me urdhër verbal të gjyqtarit të procedurës paraprake është bastisur shtëpia dhe objektet përcjellëse të saja, njofton Policia e Kosovës. Po ashtu, ...

Plagoset gabimisht personi që nuk ishte i involvuar në përleshjen e 4 personave në Pejë
Gjatë ditë së djeshme, në qytetin e Pejës, pas një mosmarrëveshje në rrugë janë përleshur dhe njëkohësisht janë gjuajtur me armë zjarri 4 persona të dyshuar ndërmjet vete, thuhet ne njoftimin e Policisë së Kosovës. PK, ...
Arbresh | 11-Sep-2019 11:24
Gjatë ditë së djeshme, në qytetin e Pejës, pas një mosmarrëveshje në rrugë janë përleshur dhe njëkohësisht janë gjuajtur me armë zjarri 4 persona të dyshuar ndërmjet vete, thuhet ne njoftimin e Policisë së Kosovës. PK, ...

Çfarë ndodhi me gruan që ia preu burrit penisin?
Një grua në Karolinën e Veriut është arrestuar pasi ia ka prerë burrit të saj penisin. James Frabutt (61), thotë se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt (56), e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin, shkruan Daily Mail. ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 11:21
Një grua në Karolinën e Veriut është arrestuar pasi ia ka prerë burrit të saj penisin. James Frabutt (61), thotë se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt (56), e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin, shkruan Daily Mail. ...

Nipi rrah gjyshen në Suharekë
Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit i dyshuari ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 11:21
Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit i dyshuari ...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 11:21
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...

Arrestohet gruaja që ia preu burrit penisin
Një grua në Karolinën e Veriut është arrestuar pasi ia ka prerë burrit të saj penisin. James Frabutt (61), thotë se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt (56), e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin, shkruan Daily Mail, ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 11:14
Një grua në Karolinën e Veriut është arrestuar pasi ia ka prerë burrit të saj penisin. James Frabutt (61), thotë se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt (56), e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin, shkruan Daily Mail, ...

Plagosje me armë zjarri në Prishtinë
Në Prishtinë, gjatë ditës së djeshme sa ishin duke lëvizur me veturë që ishin 3 persona, dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga vendi i ngjarjes, thuhet në raportin e Policisë së ...
Arbresh | 11-Sep-2019 11:11
Në Prishtinë, gjatë ditës së djeshme sa ishin duke lëvizur me veturë që ishin 3 persona, dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga vendi i ngjarjes, thuhet në raportin e Policisë së ...

Sulmohet punëtori i KEDS-it në Graçanicë
Në fshatin Batushë, në qytetin e Graçanicës, gjatë ditës së djeshme një person ka sulmuar një punëtorë të KEDS-it, ku ky kishte shkuar në orarin e punës tek shtëpia e sulmuesit, për të lexuar njehsorin e rrymës ...
Arbresh | 11-Sep-2019 11:00
Në fshatin Batushë, në qytetin e Graçanicës, gjatë ditës së djeshme një person ka sulmuar një punëtorë të KEDS-it, ku ky kishte shkuar në orarin e punës tek shtëpia e sulmuesit, për të lexuar njehsorin e rrymës ...

Detaje nga plagosja e të martës në Prishtinë
Është plagosur një person si pasojë e të shtënave nga një veturë në të cilën gjendeshin tre persona. Ky rast ka ndodhur të martën në Prishtinë ndërsa të enjten policia jep detaje të reja rreth ngjarjes shkruan Gazeta ...
InFokusi | 11-Sep-2019 11:00
Është plagosur një person si pasojë e të shtënave nga një veturë në të cilën gjendeshin tre persona. Ky rast ka ndodhur të martën në Prishtinë ndërsa të enjten policia jep detaje të reja rreth ngjarjes shkruan Gazeta ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved