ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 16:53

Çernobilët e Kosovës

Çernobilët e Kosovës
Nën çatinë e një armiku të heshtur ishte strehuar Abiti në 1999-n, kur kishte ikur nga një hakmarrje e mundshme e popullatës shumicë të Kosovës, në sytë e të cilëve pas lufte druante se shihej si tradhtar dhe ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 13:29
Nën çatinë e një armiku të heshtur ishte strehuar Abiti në 1999-n, kur kishte ikur nga një hakmarrje e mundshme e popullatës shumicë të Kosovës, në sytë e të cilëve pas lufte druante se shihej si tradhtar dhe ...

Si ndikon qyteti ku jetojmë në shëndetin dhe lumturinë tonë
Efekti i ndotjes urbane në sëmundjet e frymëmarrjes është një nxitje e madhe, për të pastruar ajrin e qyteteve tona. Një studim i kohëve të fundit, ka krahasuar ndotjen e ajrit të një qyteti me konsumimin e cigareve çdo ...
Telegraf | 10-Sep-2019 14:23
Efekti i ndotjes urbane në sëmundjet e frymëmarrjes është një nxitje e madhe, për të pastruar ajrin e qyteteve tona. Një studim i kohëve të fundit, ka krahasuar ndotjen e ajrit të një qyteti me konsumimin e cigareve çdo ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved