ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 06:20

Aksident në Lezhë, motoristi në gjendje të rëndë

Aksident në Lezhë, motoristi në gjendje të rëndë
Një aksident është shënuar orët e para mëngjesin e kësaj të marte, ku një motor është përplasur me një automjet dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.
Top Channel | 10-Sep-2019 10:36
Një aksident është shënuar orët e para mëngjesin e kësaj të marte, ku një motor është përplasur me një automjet dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

Video/ E përplas makina në Kryqëzimin e Shënkollit, plagoset rëndë drejtuesi i motorit
Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur tek kryqezimi i Shënkollit pak minuta me pare, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur rëndë. ‘BalkanWeb’ mëson se një makinë është ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 10:34
Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur tek kryqezimi i Shënkollit pak minuta me pare, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur rëndë. ‘BalkanWeb’ mëson se një makinë është ...

Plumbi në zemër i merr jetën 52-vjeçarit.Aksidenti teksa pastronte armën,si reagoi nëna dhe gruaja pas ngjarjes
Zbulohen detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi brenda shtëpisë në Mat, ku 52-vjeçari vrau veten aksidentalisht teksa ishte duke pastruar armën. Mark Nikolli është vetëvrarë mesditën e djeshme, në rrethana ende të ...
Telegraf | 10-Sep-2019 15:09
Zbulohen detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi brenda shtëpisë në Mat, ku 52-vjeçari vrau veten aksidentalisht teksa ishte duke pastruar armën. Mark Nikolli është vetëvrarë mesditën e djeshme, në rrethana ende të ...

Tjetër aksident në Lezhë, makina përplaset me motorin plagoset drejtuesi
Një tjetër aksident ka përgjakur rrugët e Lezhës në orët e para të së martës. Informacionet bëjnë me dije se pranë kryqëzimit të Shënkollit pak minuta me parë, një makinë është përplasur me një motor, ku si pasojë është ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 10:55
Një tjetër aksident ka përgjakur rrugët e Lezhës në orët e para të së martës. Informacionet bëjnë me dije se pranë kryqëzimit të Shënkollit pak minuta me parë, një makinë është përplasur me një motor, ku si pasojë është ...

Makina përplas kalimtaren në Tiranë, policia jep detaje
Një 50 vjeçare është plagosur mëngjesin e kësaj të hëne në Tiranë si pasojë e përplasjes nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Sulejman Delvina” , ku automjeti me drejtuese shtetasen M. Y ka përplasur shtetasen ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 09:06
Një 50 vjeçare është plagosur mëngjesin e kësaj të hëne në Tiranë si pasojë e përplasjes nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Sulejman Delvina” , ku automjeti me drejtuese shtetasen M. Y ka përplasur shtetasen ...

Aksident pranë stadiumit “Dinamo”, “Benz-i” përplas këmbësoren
Nje aksident i rende ka ndodhur kete mengjes ne Tirane, me pasoje vdekjen e nje personi. Gazetarja Dorjana Bezat raporton per BalkanWeb se nje kembesore eshte perplasur per vdekje nga nje makine tip Benz C Clas, te ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 08:25
Nje aksident i rende ka ndodhur kete mengjes ne Tirane, me pasoje vdekjen e nje personi. Gazetarja Dorjana Bezat raporton per BalkanWeb se nje kembesore eshte perplasur per vdekje nga nje makine tip Benz C Clas, te ...

Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Shkodër, dy persona të plagosur
Nje aksident me dy te plagosur ka ndodhur mengjesin e sotem ne superstraden Lezhe-Shkoder. Ngjarja ndodhi ne kryeqezimin e Blinishtit. Mesohet se dy makina jane perplasur me njera-tjetren. Deri tani nuk dihen rrethanat ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 08:25
Nje aksident me dy te plagosur ka ndodhur mengjesin e sotem ne superstraden Lezhe-Shkoder. Ngjarja ndodhi ne kryeqezimin e Blinishtit. Mesohet se dy makina jane perplasur me njera-tjetren. Deri tani nuk dihen rrethanat ...

Aksident në Lezhë-Shkodër, plagosen dy persona
Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në aksin Lezhë-Shkodër. Informacionet bëjnë me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, një tip Mercedez Benz’ ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 08:36
Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në aksin Lezhë-Shkodër. Informacionet bëjnë me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, një tip Mercedez Benz’ ...

Zjarr prej disa orësh në malin e Trebeshinës, zjarrfikëset nuk shkojnë vendngjarje
Një vatër zjarri ka rënë ditën e sotme mbi fshatin Dragot, në Malin Trebeshinë në qarkun e Gjirokastrës. Deri më tani, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme. Zjarri vijon prej disa orësh. Ndërkohë, deri tani nuk ka ...
Lajmi i Fundit | 10-Sep-2019 17:01
Një vatër zjarri ka rënë ditën e sotme mbi fshatin Dragot, në Malin Trebeshinë në qarkun e Gjirokastrës. Deri më tani, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme. Zjarri vijon prej disa orësh. Ndërkohë, deri tani nuk ka ...

Aksident në Lezhë-Shkodër, dy persona të plagosur
Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur.
Top Channel | 10-Sep-2019 08:10
Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur.

Mori një plumb në zemër, zbulohen detajet sesi 52 vjeçari shqiptar qëlloi gabimisht veten
Zbulohen detaje nga ngjarja e rende qe ndodhi brenda shtepise ne Mat, ku 52-vjeçari vrau veten aksidentalisht teksa ishte duke pastruar armen. Mark Nikolli është vetëvrarë mesditën e djeshme, në rrethana ende të ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 14:13
Zbulohen detaje nga ngjarja e rende qe ndodhi brenda shtepise ne Mat, ku 52-vjeçari vrau veten aksidentalisht teksa ishte duke pastruar armen. Mark Nikolli është vetëvrarë mesditën e djeshme, në rrethana ende të ...

Digjet makina e ish-kryetarit të Partisë Demokratike
3 makina janë djegur ditën e djeshme pasi njërës, makinë tip “Mercedez Benz”, i ishtë vënë qëllimisht zjarri dhe si pasojë kanë pësuar dëmtime të vogla edhe dy mjete të tjera që kanë qenë të parkuara në dy anët e tij. ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 11:18
3 makina janë djegur ditën e djeshme pasi njërës, makinë tip “Mercedez Benz”, i ishtë vënë qëllimisht zjarri dhe si pasojë kanë pësuar dëmtime të vogla edhe dy mjete të tjera që kanë qenë të parkuara në dy anët e tij. ...

Përplaset për vdekje këmbësorja në Tiranë
Një makinë tip Benz ka përplasur për vdekje një këmbësore mëngjesin e kësaj të marte në Tiranë. Aksidenti me pasojë vdekjen ka ndodhur pranë stadiumit Dinamo. Akoma nuk ka asnjë informacion në lidhje me identitetin e ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 08:25
Një makinë tip Benz ka përplasur për vdekje një këmbësore mëngjesin e kësaj të marte në Tiranë. Aksidenti me pasojë vdekjen ka ndodhur pranë stadiumit Dinamo. Akoma nuk ka asnjë informacion në lidhje me identitetin e ...

Dy aksidente në mëngjes, 4 të plagosur
Një këmbësore është lënduar këtë të martë pasi u përplas nga një automjet. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:20 në rrugën “Sulejman Delvina” në kryeqytet. Sipas informacionit paraprak të uniformave blu, e lënduara, rreth 50 ...
ABCNews | 10-Sep-2019 08:49
Një këmbësore është lënduar këtë të martë pasi u përplas nga një automjet. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:20 në rrugën “Sulejman Delvina” në kryeqytet. Sipas informacionit paraprak të uniformave blu, e lënduara, rreth 50 ...

Aksident në Lezhë, drejtuesi i motorit në gjendje të rëndë
Mëngjesin e sotëm një aksident ka ndodhur në kryqëzimin e Shënkollit në Lezhë, aty ku një motor është përplasur me një automjet dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit. I aksidentuari, në gjendje të rëndë ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 10:45
Mëngjesin e sotëm një aksident ka ndodhur në kryqëzimin e Shënkollit në Lezhë, aty ku një motor është përplasur me një automjet dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit. I aksidentuari, në gjendje të rëndë ...

Lezhë – Shkodër, përplasen dy makina, plagosen tre përsona
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit, ku dy automjete janë përplasur me ...
Lajmi i Fundit | 10-Sep-2019 09:26
Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit, ku dy automjete janë përplasur me ...

Dita nis me dy aksidente/Disa të plagosur
Që në orët e para të mëngjesit, në vend janë shënuar dy aksidente. Një makinë ka përplasur një këmbësore pranë stadiumit Selman Stermasi, në kryeqytet. “Rreth orës 08:20 në rrugën “Sulejman Delvina” , automjeti me ...
Dritare | 10-Sep-2019 09:26
Që në orët e para të mëngjesit, në vend janë shënuar dy aksidente. Një makinë ka përplasur një këmbësore pranë stadiumit Selman Stermasi, në kryeqytet. “Rreth orës 08:20 në rrugën “Sulejman Delvina” , automjeti me ...

Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësoren
Mëngjesin e sotëm rreth orës 08:20 në rrugën “Sulejman Delvina” në Tiranë, automjeti me drejtuese shtetasen M. Y ka përplasur një këmbësore. Si pasojë e përplasjes, është dëmtuar jashtë rrezikut për jetën shtetasja A. K ...
EkonomiaOnline | 10-Sep-2019 09:08
Mëngjesin e sotëm rreth orës 08:20 në rrugën “Sulejman Delvina” në Tiranë, automjeti me drejtuese shtetasen M. Y ka përplasur një këmbësore. Si pasojë e përplasjes, është dëmtuar jashtë rrezikut për jetën shtetasja A. K ...

Aksident i rëndë te stadiumi “Dinamo”, përplaset për vdekje këmbësorja
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë, me pasojë vdekjen e një personi. Një këmbësore është përplasur për vdekje nga një makine tip Benz C Clas te stadiumi Dinamo.
Lapsi | 10-Sep-2019 08:27
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë, me pasojë vdekjen e një personi. Një këmbësore është përplasur për vdekje nga një makine tip Benz C Clas te stadiumi Dinamo.

Makina përplas këmbësoren në Tiranë, policia shoqëron shoferen
Një grua u përplas nga një automjet sot në Tiranë, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Sipas policisë, gruaja u perplas në rrugën “Sulejman Delvina”, ndërsa ka bërë të mundur shoqërimin e drejtueses së ...
Politiko | 10-Sep-2019 08:51
Një grua u përplas nga një automjet sot në Tiranë, por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën. Sipas policisë, gruaja u perplas në rrugën “Sulejman Delvina”, ndërsa ka bërë të mundur shoqërimin e drejtueses së ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved