ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 14:30

Chance the Rapper anulon koncertet për të qëndruar me familjen

Chance the Rapper anulon koncertet për të qëndruar me familjen
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e tij të koncerteve deri në vitin tjetër. Por, për këtë ai ka një arsye të vërtetë: familjen e tij. Reperi u bë baba i një vajze tjetër të quajtur, Marli, javën e kaluar, gjersa ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:31
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e tij të koncerteve deri në vitin tjetër. Por, për këtë ai ka një arsye të vërtetë: familjen e tij. Reperi u bë baba i një vajze tjetër të quajtur, Marli, javën e kaluar, gjersa ...

Gjyste Vulaj mahnit me linjat trupore në imazhet me bikini
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gjyste Vulaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. Mirëpo, 42-vjeçarja vazhdon t’i mbajë aktiv ndjekësit me imazhe dhe video të ndryshme, duke mos ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:01
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gjyste Vulaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. Mirëpo, 42-vjeçarja vazhdon t’i mbajë aktiv ndjekësit me imazhe dhe video të ndryshme, duke mos ...

Pak ditë para koncertit, Capital T takohet me Erion Veliajn
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, me datën 19 shtator do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Pak ditë para koncertit, i njëjti është takuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. 28-vjeçari ka ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 11:14
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, me datën 19 shtator do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Pak ditë para koncertit, i njëjti është takuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. 28-vjeçari ka ...

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë pas ‘zënkës’ me Anxhelina Hadërgjonajn
Muaj më parë në rrjetet sociale bëri bujë të madhe ‘sherri’ mes Anxhelina Hadërgjonajt, vajzës së këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe kushërirës së saj, vajzës së tezes, Beatrix Ramosaj. Atë kohë u shkrua se ato nuk e ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:38
Muaj më parë në rrjetet sociale bëri bujë të madhe ‘sherri’ mes Anxhelina Hadërgjonajt, vajzës së këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe kushërirës së saj, vajzës së tezes, Beatrix Ramosaj. Atë kohë u shkrua se ato nuk e ...

Zbulohet data e dasmës së Jonida Vokshit, është shumë afër
TIRANE Këtë fundjavë do të zhvillohet një dasmë e madhe VIP. Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prej kohësh kanë treguar se këtë shtator kanë vendosur që t’i japin fund beqarisë. Detajet nga dasma e tyre janë zbuluar një e ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 17:30
TIRANE Këtë fundjavë do të zhvillohet një dasmë e madhe VIP. Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prej kohësh kanë treguar se këtë shtator kanë vendosur që t’i japin fund beqarisë. Detajet nga dasma e tyre janë zbuluar një e ...

Blero dhe Granit Xhaka festuan së bashku pas ndeshjes Angli – Kosovë
Mbrëmë (e martë), Kosova pësoi humbje nga Anglia me rezultat 5- 3, por pavarësisht kësaj tifozët dhe shqiptarët kudo që janë ishin krenarë me performancën e tyre. Dhe festa siç duket ka vazhduar edhe pas lojës. Është ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 09:29
Mbrëmë (e martë), Kosova pësoi humbje nga Anglia me rezultat 5- 3, por pavarësisht kësaj tifozët dhe shqiptarët kudo që janë ishin krenarë me performancën e tyre. Dhe festa siç duket ka vazhduar edhe pas lojës. Është ...

Kylie Jenner pozon e zhveshur krah të dashurit
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, vazhdon të marrë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 08:34
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, vazhdon të marrë ...

G4shi sjell një pjesë të këngës së re
Reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në Amerikë, G4shi, tash e një kohë është në përgatitje të albumit të ri. Ky album pritet të lansohet brenda pak ditëve, ndërsa ditë më parë tregoi se “My Year”, “Roses”, “Creep on ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 08:14
Reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në Amerikë, G4shi, tash e një kohë është në përgatitje të albumit të ri. Ky album pritet të lansohet brenda pak ditëve, ndërsa ditë më parë tregoi se “My Year”, “Roses”, “Creep on ...

VIDEO: UEFA i dedikon një postim driblimeve magjike të talentit shqiptar që u tall me Griezmann dhe Lemar…
UEFA i ka dedikuar Keidi Bares një postim me video duke cituar emrin e futbollistit shqiptar në super driblimin dysh që i bëri Griezmann dhe Lemar në sfidën Francë-Shqipëri. Gjesti i mesfushorit kuqezi ishte vërtet ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 17:28
UEFA i ka dedikuar Keidi Bares një postim me video duke cituar emrin e futbollistit shqiptar në super driblimin dysh që i bëri Griezmann dhe Lemar në sfidën Francë-Shqipëri. Gjesti i mesfushorit kuqezi ishte vërtet ...

“Zhduket” Genta Ismajli
Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund. Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor Projekti i saj i fundit ...
Arbresh | 11-Sep-2019 13:57
Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund. Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor Projekti i saj i fundit ...

Muriq ka një premtim të madh për tifozët e Kosovës
Arijanet Muriq, është shprehur i zhgënjyer me rezultatin në ndeshjen kundër Anglisë, por krenar me arritjet e Kombëtares së Kosovës. Muriç priti një penallti nga Harry Kane në paraqitjen pozitive të Kosovës në pjesën e ...
Lajminet | 11-Sep-2019 13:54
Arijanet Muriq, është shprehur i zhgënjyer me rezultatin në ndeshjen kundër Anglisë, por krenar me arritjet e Kombëtares së Kosovës. Muriç priti një penallti nga Harry Kane në paraqitjen pozitive të Kosovës në pjesën e ...

Çka po ndodh me Genta Ismajli?
Muaj më parë në rrjetet sociale bëri bujë të madhe ‘sherri’ mes Anxhelina Hadërgjonajt, vajzës së këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe kushërirës së saj, vajzës së tezes, Beatrix Ramosaj. Atë kohë u shkrua se ato nuk e ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 13:44
Muaj më parë në rrjetet sociale bëri bujë të madhe ‘sherri’ mes Anxhelina Hadërgjonajt, vajzës së këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe kushërirës së saj, vajzës së tezes, Beatrix Ramosaj. Atë kohë u shkrua se ato nuk e ...

Florian Marku, Ilir Latifi dhe Capital T pozojnë në Southampton me flamurin e Kosovës dhe atë kombëtar – atje takojnë edhe Xhakën
Tifozë të shumtë shqiptarë e kanë ndjekur nga afër ndeshjen ndërmjet Anglisë dhe Kosovës në Southampton, ku skuadra jonë zhvilloi ndeshje të mirë përkundër humbjes. Në St Mary’s Stadium kanë qenë të pranishëm edhe ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 00:27
Tifozë të shumtë shqiptarë e kanë ndjekur nga afër ndeshjen ndërmjet Anglisë dhe Kosovës në Southampton, ku skuadra jonë zhvilloi ndeshje të mirë përkundër humbjes. Në St Mary’s Stadium kanë qenë të pranishëm edhe ...

“Zhduket” Genta Ismajli
Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund. Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor Projekti i saj i fundit ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 13:34
Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund. Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor Projekti i saj i fundit ...

Reperi i njohur amerikan anulon koncertet për të qëndruar pranë familjes
Chance the Rapper ka njoftuar fansat se ka anuluar koncertet e tij dhe shkak është familja, shkruan . Ai ka pak ditë që u bë baba i një vajze, ndërsa tani ai dëshiron të qëndrojë afër familjes së tij. Me këtë rast, ai ...
Lajminet | 11-Sep-2019 13:34
Chance the Rapper ka njoftuar fansat se ka anuluar koncertet e tij dhe shkak është familja, shkruan . Ai ka pak ditë që u bë baba i një vajze, ndërsa tani ai dëshiron të qëndrojë afër familjes së tij. Me këtë rast, ai ...

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi e papritura
Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse, shkruan . Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse në imazhet që i sjell në ...
Lajminet | 11-Sep-2019 13:18
Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse, shkruan . Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse në imazhet që i sjell në ...

Me një pozë me bikini, Rita i gëzohet pushimit para fillimit të koncerteve tjera
Këngëtarja e famshme, Rita Ora, ka padyshim se ka një orar të ngarkuar, prandaj sa herë që i jepet mundësia për të pushuar, ajo e shfrytëzon në maksimum. Ylli nga Kosova ka disa ditë pushim para fillimit të koncerteve ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 22:13
Këngëtarja e famshme, Rita Ora, ka padyshim se ka një orar të ngarkuar, prandaj sa herë që i jepet mundësia për të pushuar, ajo e shfrytëzon në maksimum. Ylli nga Kosova ka disa ditë pushim para fillimit të koncerteve ...

Çiklisti, pasi operacioni i zgjati shtatë orë: Jam gjallë për mrekulli
Pas 7 orësh operacion, çiklisti kolumbian Rigoberto Uran është jashtë rrezikut për jetën. 32-vjeçari u përfshi në një aksident gjatë etapës së 6-të të Vueltës së Spanjës, ku pësoi dëmtime të shumta. Lexoni edhe: Fury ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 13:05
Pas 7 orësh operacion, çiklisti kolumbian Rigoberto Uran është jashtë rrezikut për jetën. 32-vjeçari u përfshi në një aksident gjatë etapës së 6-të të Vueltës së Spanjës, ku pësoi dëmtime të shumta. Lexoni edhe: Fury ...

Remzie Osmanit ia bëjnë befasinë e këndshme për ditëlindje
Remzie Osmani më 10 shtator festoi ditëlindjen, meqë rast nuk munguan urimet dhe dhuratat për të, shkruan . Në rrjete sociale, ajo ka postuar disa imazhe, ku tregon se si familja e befasuan më pushime me një tortë. “Me ...
Lajminet | 11-Sep-2019 13:01
Remzie Osmani më 10 shtator festoi ditëlindjen, meqë rast nuk munguan urimet dhe dhuratat për të, shkruan . Në rrjete sociale, ajo ka postuar disa imazhe, ku tregon se si familja e befasuan më pushime me një tortë. “Me ...

Prezantuesi i famshëm diagnostikohet me kancer në veshka (FOTO)
Prezantuesi Cameron Mathison ka folur për diagnozën e tij me kancer të veshkave. 50 vjeçare zbuloi gjendjen e tij shëndetësore të hënën dhe ai më pas shkroi një mesazh për fansat në llogarinë e tij në Instagram. “Unë ...
Prive | 11-Sep-2019 13:01
Prezantuesi Cameron Mathison ka folur për diagnozën e tij me kancer të veshkave. 50 vjeçare zbuloi gjendjen e tij shëndetësore të hënën dhe ai më pas shkroi një mesazh për fansat në llogarinë e tij në Instagram. “Unë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved