ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 00:32

Zbulohet raporti i PD për zgjedhjet: 56 faqe për vëzhguesit kundër “30 qershorit”

Zbulohet raporti i PD për zgjedhjet: 56 faqe për vëzhguesit kundër “30 qershorit”
1 javë pas publikimit të raportit përfundimtar të OSBE/OHDIR, Top Channel zbulon dokumentin prej 56 faqesh që Partia Demokratike i ka dërguar misionit të vëshguesve ndërkombëtar. Raporti demokratëve i cili mban datën 19 ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 21:18
1 javë pas publikimit të raportit përfundimtar të OSBE/OHDIR, Top Channel zbulon dokumentin prej 56 faqesh që Partia Demokratike i ka dërguar misionit të vëshguesve ndërkombëtar. Raporti demokratëve i cili mban datën 19 ...

Zbulohet raporti i PD për zgjedhjet/ 56 faqe për vëzhguesit kundër “30 qershorit”
1 javë pas publikimit të raportit përfundimtar të OSBE/OHDIR, Top Channel zbulon dokumentin prej 56 faqesh që Partia Demokratike i ka dërguar misionit të vëshguesve ndërkombëtar.
Top Channel | 11-Sep-2019 19:49
1 javë pas publikimit të raportit përfundimtar të OSBE/OHDIR, Top Channel zbulon dokumentin prej 56 faqesh që Partia Demokratike i ka dërguar misionit të vëshguesve ndërkombëtar.

PD nxjerr prova të reja nga ’30 qershori’: Si u numëruan fletët e votimit pa vula (video)
Pas dëshmisë të ish-deputetit Oerd Bylykbashi, i cili publikoi prova që tregojnë për manipulimet e zgjedhjeve në 30 qershor, PD ka vijuar me denoncimet me disa materiale video. Në materialet e mëposhtme, PD denoncon ...
Politiko | 11-Sep-2019 15:56
Pas dëshmisë të ish-deputetit Oerd Bylykbashi, i cili publikoi prova që tregojnë për manipulimet e zgjedhjeve në 30 qershor, PD ka vijuar me denoncimet me disa materiale video. Në materialet e mëposhtme, PD denoncon ...

Foto/ PD publikon provat: Ja si u manipuluan votat e 30 qershorit!
Këtë të mërkurë, Partia Demokratike ka publikuar disa prova që sipas saj tregojnë si u manipulua procesi i votimit më 30 qershor. Nga selia blu, ish-deputetet Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë denoncuar se, fletët e ...
Dritare | 11-Sep-2019 15:48
Këtë të mërkurë, Partia Demokratike ka publikuar disa prova që sipas saj tregojnë si u manipulua procesi i votimit më 30 qershor. Nga selia blu, ish-deputetet Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë denoncuar se, fletët e ...

PD thotë se ka fakte për manipulimin e votave më 30 qershor (VIDEO)
Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë denoncuar nga selia blu manipulimin e votave që, sipas tyre, ka ndodhur më 30 qershor. “Do dokumentojmë me fakte shkeljet ligjore që ndodhën në 30 qershor”, tha Bylykbashi. Në tabelat e ...
Zeri | 11-Sep-2019 15:14
Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë denoncuar nga selia blu manipulimin e votave që, sipas tyre, ka ndodhur më 30 qershor. “Do dokumentojmë me fakte shkeljet ligjore që ndodhën në 30 qershor”, tha Bylykbashi. Në tabelat e ...

PD publikon fakte të reja: Si u manipuluan në mënyrë skandaloze votimet 30 qershorit
Nga selia blu ish deputeti Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë publikuar prova të reja që tregojnë se si u manipulua procesi i votimit të 30 qershorit nga mazhoranca. Bylykbashi tha nga selia blu se disa nga provat që ...
Telegraf | 11-Sep-2019 14:46
Nga selia blu ish deputeti Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë publikuar prova të reja që tregojnë se si u manipulua procesi i votimit të 30 qershorit nga mazhoranca. Bylykbashi tha nga selia blu se disa nga provat që ...

Oerd Bylykbashi: Ja faktet se në 30 qershor pati manipulime
Partia Demokratike ka hedhur sërish akuza në drejtim të mazhorancës qeverisëse me argumentin se manipuloi zgjedhjet e 30 qershorit dhe pse kjo e fundit garonte e vetem në këto zgjedhje. Në një dalje për mediat, ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 14:33
Partia Demokratike ka hedhur sërish akuza në drejtim të mazhorancës qeverisëse me argumentin se manipuloi zgjedhjet e 30 qershorit dhe pse kjo e fundit garonte e vetem në këto zgjedhje. Në një dalje për mediat, ...

PD: Ja provat se zgjedhjet e 30 qershorit u manipuluan
Partia Demokratike ka publikuar këtë të mërkurë ato që kjo forcë politike i quan prova që tregojnë se zgjedhjet e 30 qershorit u manipuluan. Sipas ish deputetit Oerd Bylykbashi, provat që tregojnë manipulimin e këtij ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 14:46
Partia Demokratike ka publikuar këtë të mërkurë ato që kjo forcë politike i quan prova që tregojnë se zgjedhjet e 30 qershorit u manipuluan. Sipas ish deputetit Oerd Bylykbashi, provat që tregojnë manipulimin e këtij ...

PD publikon tabelat: Janë fakte për manipulimin e votave në 30 qershor
Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë denoncuar nga selia blu manipulimin e votave që, sipas tyre, ka ndodhur më 30 qershor. “Do dokumentojmë me fakte shkeljet ligjore që ndodhën në 30 qershor”, tha Bylykbashi.
Top Channel | 11-Sep-2019 14:07
Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë denoncuar nga selia blu manipulimin e votave që, sipas tyre, ka ndodhur më 30 qershor. “Do dokumentojmë me fakte shkeljet ligjore që ndodhën në 30 qershor”, tha Bylykbashi.

PD publikon provat e reja: Ja si u manipuluan në mënyrë skandaloze votat e 30 qershorit
Partia Demokratike ka publikuar sot prova, që sipas saj, tregojnë si u manipulua procesi i votimit të 30 qershorit nga mazhoranca. Ish-deputeti Oerd Bylykbashi tha nga selia blu se disa nga provat që tregojnë ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 14:00
Partia Demokratike ka publikuar sot prova, që sipas saj, tregojnë si u manipulua procesi i votimit të 30 qershorit nga mazhoranca. Ish-deputeti Oerd Bylykbashi tha nga selia blu se disa nga provat që tregojnë ...

PD: Kemi prova për manipulimin e votave të 30 qershorit
Partia Demokratike paraqiti ato që i konsideron prova me të cilat pretendon se socialistët kanë manipuluar procesin e 30 qershorit, sidomos në procesin e numërimit të votave. Ish-deputeti Oerd Bylykbashi tha nga selia ...
RTSH | 11-Sep-2019 14:33
Partia Demokratike paraqiti ato që i konsideron prova me të cilat pretendon se socialistët kanë manipuluar procesin e 30 qershorit, sidomos në procesin e numërimit të votave. Ish-deputeti Oerd Bylykbashi tha nga selia ...

PD publikon tabelat: Janë fakte për manipulimin e votave më 30 qershor
Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë denoncuar nga selia blu manipulimin e votave që, sipas tyre, ka ndodhur më 30 qershor. “Do dokumentojmë me fakte shkeljet ligjore që ndodhën në 30 qershor”, tha Bylykbashi. Në tabelat e ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 14:20
Oerd Bylykbashi dhe Ivi Kaso kanë denoncuar nga selia blu manipulimin e votave që, sipas tyre, ka ndodhur më 30 qershor. “Do dokumentojmë me fakte shkeljet ligjore që ndodhën në 30 qershor”, tha Bylykbashi. Në tabelat e ...

30 qershori/ PD publikon provat: Votat u manipuluan në mënyrë skandaloze
Partia Demokratike ka vijuar denonocimin e manipulimit të procesit të votimit më 30 qershor nga ana e mazhorancës. Në një konferencë të përbashkët nga selia blu, ish-deputeti Oerd Bylylbashi dhe përfaqësuesi ligjor i ...
Lapsi | 11-Sep-2019 14:14
Partia Demokratike ka vijuar denonocimin e manipulimit të procesit të votimit më 30 qershor nga ana e mazhorancës. Në një konferencë të përbashkët nga selia blu, ish-deputeti Oerd Bylylbashi dhe përfaqësuesi ligjor i ...

PD denoncon sërish me shifra sesi janë manipuluar votat më 30 qershor
Partia Demokratike ka denoncuar këtë të mërkurë me fakte sipas saj, sesi qeveria më 30 qershor ka manipuluar votimet e mbajtura duke rritur artificialisht numrin e votuesve. Ish deputeti Oerd Bylykbashi tha se PS ka ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:18
Partia Demokratike ka denoncuar këtë të mërkurë me fakte sipas saj, sesi qeveria më 30 qershor ka manipuluar votimet e mbajtura duke rritur artificialisht numrin e votuesve. Ish deputeti Oerd Bylykbashi tha se PS ka ...

Bylykbashi: Provat që 30 qershori u manipulua, si e rritën komisionerët pjesmarrjen (Tabelat)
Ish deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ka publikuar prova që tregojnë se zgjedhjet e 30 qershorit kanë qenë të manipuluara. Ai ka deklaruar se komisionerët e PS-së kanë shkelje të llojeve të ndryshme, që ...
Politiko | 11-Sep-2019 14:16
Ish deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ka publikuar prova që tregojnë se zgjedhjet e 30 qershorit kanë qenë të manipuluara. Ai ka deklaruar se komisionerët e PS-së kanë shkelje të llojeve të ndryshme, që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved