ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 05:09

Video/ Zjarr i madh dhe dy shpërthime të fuqishme, ç’po ndodh në Shkup?

Video/ Zjarr i madh dhe dy shpërthime të fuqishme, ç’po ndodh në Shkup?
Zjarr i madh ka shpërthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisam të fuqishme. Zjarri ka shpërhtyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpërthyer boca të ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 07:18
Zjarr i madh ka shpërthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisam të fuqishme. Zjarri ka shpërhtyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpërthyer boca të ...

Zaev iu kërkon falje gazetarëve
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit. Kështu ka thënë kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në një konferencë për media pas takimit të ...
Arbresh | 11-Sep-2019 13:26
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit. Kështu ka thënë kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në një konferencë për media pas takimit të ...

Zaev iu kërkon falje gazetarëve
Kështu ka thënë kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në një konferencë për media pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh reagimet e gazetarëve dhe e kuptoj revoltën e tyre. Më ...
Lajminet | 11-Sep-2019 12:44
Kështu ka thënë kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në një konferencë për media pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh reagimet e gazetarëve dhe e kuptoj revoltën e tyre. Më ...

Zaev iu kërkon falje gazetarëve
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit. Kështu ka thënë kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në një konferencë për media pas takimit të ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 12:30
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit. Kështu ka thënë kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në një konferencë për media pas takimit të ...

Zaev iu kërkon falje gazetarëve
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit. Kështu ka thënë kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në një konferencë për media pas takimit të ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 12:30
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit. Kështu ka thënë kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në një konferencë për media pas takimit të ...

Zaev u kërkon falje gazetarëve
“Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit”, ha Zaev në pres-konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh reagimet e ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 12:27
“Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit”, ha Zaev në pres-konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh reagimet e ...

?Zoran Zaev u kërkon falje gazetarëve
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit, tha Zoran Zaev në pres-konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 12:24
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit, tha Zoran Zaev në pres-konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh ...

Zaev u kërkon falje gazetarëve
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit, tha Zaev në pres-konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë.
Kosova Press | 11-Sep-2019 12:17
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit, tha Zaev në pres-konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë.

Zaev kërkon falje gazetarëve
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit, tha zaev në pres konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh reagimet e ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 11:49
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit, tha zaev në pres konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh reagimet e ...

Zaev: Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit, tha zaev në pres konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh reagimet e ...
Flaka | 11-Sep-2019 11:39
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit, tha zaev në pres konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh reagimet e ...

Zaev kërkon falje gazetarëve
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit, tha zaev në pres konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh reagimet e ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 11:38
Ju kërkoj falje të gjithë gazetarëve dhe më vjen keq që keni qëndruar deri në orët e hershme të mëngjesit, tha zaev në pres konferencën pas takimit të liderëve maqedonas që u zhvillua mbrëmë. “I kam parasysh reagimet e ...

Zjarr i madh dhe dy shpërthime të fuqishme, ç’po ndodh në Shkup?
Zjarr i madh ka shpërthyer në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisma të fuqishme. Zjarri ka shpërthyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpërthyer boca të ...
Arbresh | 11-Sep-2019 07:30
Zjarr i madh ka shpërthyer në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisma të fuqishme. Zjarri ka shpërthyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpërthyer boca të ...

Zjarr i fuqishëm në lagjen Kozle, dëgjohen dhe shpërthime!?
Shkup, 10 shtator – Zjarr i madh ka shpërthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisam të fuqishme. Zjarri ka shpërhtyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë ...
Koha.mk | 10-Sep-2019 23:15
Shkup, 10 shtator – Zjarr i madh ka shpërthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisam të fuqishme. Zjarri ka shpërhtyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë ...

Zjarr i madh në Kozle, dëgjohen dy shpërthime (VIDEO)
Zjarr i madh ka shpërthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisam të fuqishme. Zjarri ka shpërhtyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpërthyer boca të ...
Shenja | 10-Sep-2019 23:08
Zjarr i madh ka shpërthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisam të fuqishme. Zjarri ka shpërhtyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpërthyer boca të ...

Zjarr i madh në Kozle të Shkupit, dëgjohen dy shpërthime (VIDEO)
Zjarr i madh ka shpërthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisam të fuqishme. Zjarri ka shpërhtyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpërthyer boca të ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 23:08
Zjarr i madh ka shpërthyr në lagjen Kozle të Shkupit pak pasi banorët dëgjuan dy krisam të fuqishme. Zjarri ka shpërhtyer në disa garazhe të vjetra kanë thënë dëshmitarët, ndërsa dyshohet se kanë shpërthyer boca të ...

Zjarr në Kozle, digjen garazhe | VIDEO
Një ndërhyrje nga zjarrfikësja është duke u zhvilluar në periferinë e Shkupit në Kozle pas raportimit se disa garazhe të vjetra janë duke u djegur, përcjell FLAKA. Dëshmitarët thonë se dy shpërthime janë dëgjuar nga ...
Flaka | 10-Sep-2019 22:32
Një ndërhyrje nga zjarrfikësja është duke u zhvilluar në periferinë e Shkupit në Kozle pas raportimit se disa garazhe të vjetra janë duke u djegur, përcjell FLAKA. Dëshmitarët thonë se dy shpërthime janë dëgjuar nga ...

Digjet një shtëpi në Butel të Shkupit
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...
Flaka | 10-Sep-2019 12:33
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...

Digjet një shtëpi në Butel të Shkupit
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 11:21
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...

Digjet një shtëpi në Butel të Shkupit
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...
Alsat-M | 10-Sep-2019 10:09
Në lagjen Butel të Shkupit, mbrëmë një shtëpi është kapluar nga zjarri, me çka është shkaktuar dëm i madh material. Sipas dëshmitarëve njofton “Makfaks”, shtëpia nuk ka qenë e banuar dhe nga zjarri nuk ka pësuar lëndime ...

Digjet një shtëpi në lagjen Butel
Një shtëpi në lagjen Butel të Shkupit është djegur mbrëmë. Është shkaktuar dëm material, ndërsa informacione për të lënduar nuk ka. Nga Njësiti territorial zjarrfikës i Qytetit të Shkupit informojnë se zjarri është vënë ...
Shenja | 10-Sep-2019 10:00
Një shtëpi në lagjen Butel të Shkupit është djegur mbrëmë. Është shkaktuar dëm material, ndërsa informacione për të lënduar nuk ka. Nga Njësiti territorial zjarrfikës i Qytetit të Shkupit informojnë se zjarri është vënë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved