ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 06:00

Ymer Shahini deklarohet fajtor para drejtësisë amerikane për një mashtrim disa milionësh

Ymer Shahini deklarohet fajtor para drejtësisë amerikane për një mashtrim disa milionësh
Ymer Shahini është deklaruar fajtor para drejtësisë amerikane për konspiracion mashtrues të sigurimeve për mashtrim të investitorëve dhe aksionarëve. Geoffrey S. Berman, prokuror i Shteteve të Bashkuara për Distriktin ...
Zeri | 11-Sep-2019 15:06
Ymer Shahini është deklaruar fajtor para drejtësisë amerikane për konspiracion mashtrues të sigurimeve për mashtrim të investitorëve dhe aksionarëve. Geoffrey S. Berman, prokuror i Shteteve të Bashkuara për Distriktin ...

Ymer Shahini deklarohet fajtor para drejtësisë amerikane për një mashtrim disa milionësh
Ymer Shahini është deklaruar fajtor para drejtësisë amerikane për konspiracion mashtrues të sigurimeve për mashtrim të investitorëve dhe aksionarëve. Geoffrey S. Berman, prokuror i Shteteve të Bashkuara për Distriktin ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:55
Ymer Shahini është deklaruar fajtor para drejtësisë amerikane për konspiracion mashtrues të sigurimeve për mashtrim të investitorëve dhe aksionarëve. Geoffrey S. Berman, prokuror i Shteteve të Bashkuara për Distriktin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved