ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 14:30

Xhirohet filmi, bllokohen disa rrugë në Shkup

Xhirohet filmi, bllokohen disa rrugë në Shkup
Për shkak të xhirimit të filmit të DFPU “Vertigo Visual” SHPK Shkup, qarkullimi në bulevardin Ilinden në Shkup do të bllokohet prej orës 21 deri në orën 6 të mëngjesit në afërsi të parkut të qytetit. Për këto arsye, siç ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 12:07
Për shkak të xhirimit të filmit të DFPU “Vertigo Visual” SHPK Shkup, qarkullimi në bulevardin Ilinden në Shkup do të bllokohet prej orës 21 deri në orën 6 të mëngjesit në afërsi të parkut të qytetit. Për këto arsye, siç ...

Xhirohet filmi, bllokohet bulevardi Ilinden në Shkup
Për shkak të xhirimit të filmit të DFPU “Vertigo Visual” SHPK Shkup, qarkullimi në bulevardin Ilinden në Shkup do të bllokohet prej orës 21 deri në orën 6 të mëngjesit në afërsi të parkut të qytetit. Për këto arsye, siç ...
Shenja | 11-Sep-2019 10:48
Për shkak të xhirimit të filmit të DFPU “Vertigo Visual” SHPK Shkup, qarkullimi në bulevardin Ilinden në Shkup do të bllokohet prej orës 21 deri në orën 6 të mëngjesit në afërsi të parkut të qytetit. Për këto arsye, siç ...

Do të mbyllet një pjesë e bulevardit “Ilinden” në Shkup
Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21:00 deri në orën 06:00 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të qytetit, për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU “Vertigo Visual” ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 08:59
Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21:00 deri në orën 06:00 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të qytetit, për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU “Vertigo Visual” ...

Xhirohet filmi, bllokohet bulevardi Ilinden në Shkup
Për shkak të xhirimit të filmit të DFPU “Vertigo Visual” SHPK Shkup, qarkullimi në bulevardin Ilinden në Shkup do të bllokohet prej orës 21 deri në orën 6 të mëngjesit në afërsi të parkut të qytetit. Për këto arsye, siç ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 10:43
Për shkak të xhirimit të filmit të DFPU “Vertigo Visual” SHPK Shkup, qarkullimi në bulevardin Ilinden në Shkup do të bllokohet prej orës 21 deri në orën 6 të mëngjesit në afërsi të parkut të qytetit. Për këto arsye, siç ...

Do të mbyllet një pjesë e bulevardit “Ilinden” në Shkup
Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21:00 deri në orën 06:00 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të qytetit, për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU “Vertigo Visual” ...
Republika | 11-Sep-2019 10:16
Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21:00 deri në orën 06:00 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të qytetit, për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU “Vertigo Visual” ...

Xhirohet filmi, bllokohet bulevardi Ilinden në Shkup
Për shkak të xhirimit të filmit të DFPU “Vertigo Visual” SHPK Shkup, qarkullimi në bulevardin Ilinden në Shkup do të bllokohet prej orës 21 deri në orën 6 të mëngjesit në afërsi të parkut të qytetit. Për këto arsye, siç ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 10:05
Për shkak të xhirimit të filmit të DFPU “Vertigo Visual” SHPK Shkup, qarkullimi në bulevardin Ilinden në Shkup do të bllokohet prej orës 21 deri në orën 6 të mëngjesit në afërsi të parkut të qytetit. Për këto arsye, siç ...

Do të mbyllet një pjesë e bulevardit “Ilinden” në Shkup
Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21:00 deri në orën 06:00 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të qytetit, për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU “Vertigo Visual” ...
Albportali | 11-Sep-2019 09:38
Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21:00 deri në orën 06:00 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të qytetit, për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU “Vertigo Visual” ...

Do të mbyllet një pjesë e bulevardit “Ilinden” në Shkup
Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21:00 deri në orën 06:00 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të qytetit, për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU “Vertigo Visual” ...
Arbresh | 11-Sep-2019 09:06
Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21:00 deri në orën 06:00 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të qytetit, për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU “Vertigo Visual” ...

Sot dhe nesër  regjim i veçantë qarkullimi në një bulevard të Shkupit
Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21 deri në orën 6 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të Qytetit për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU “Vertigo Visual” SHPK ...
Flaka | 11-Sep-2019 09:00
Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21 deri në orën 6 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të Qytetit për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU “Vertigo Visual” SHPK ...

Ahmeti: Rrethi i Fushë-Kosovës do të riorientohet
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se rrethi i Fushë Kosovës do të riorientohet. Kështu ka bërë të ditur Ahmeti përmes një shkrimi të bërë në llogarinë e tij në Facebook. “Për shkak të ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 16:44
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se rrethi i Fushë Kosovës do të riorientohet. Kështu ka bërë të ditur Ahmeti përmes një shkrimi të bërë në llogarinë e tij në Facebook. “Për shkak të ...

Një pjesë e bulevardit “Ilinden” me regjim të veçantë qarkullimi për shkak të xhirimit të filmit
Shkup, 11 shtator – Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21 deri në orën 6 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të Qytetit për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU ...
Koha.mk | 11-Sep-2019 08:56
Shkup, 11 shtator – Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21 deri në orën 6 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të Qytetit për shkak të xhirimit të filmit në organizim të DFPU ...

Një pjesë e bulevardit “Ilinden” me regjim të veçantë qarkullimi për shkak të xhirimit të filmit
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21 deri në orën 6 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të Qytetit për shkak të xhirimit të filmit në organizim ...
Medial | 11-Sep-2019 08:00
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Regjim i veçantë qarkullimi do të vendoset sot dhe nesër prej orës 21 deri në orën 6 në bulevardin “Ilinden” në afërsi të parkut të Qytetit për shkak të xhirimit të filmit në organizim ...

Komunikacioni tek rrethi i Fushë Kosovës pritet të riorientohet
“Edhe pse ky krah është dalës nga rrethi, deri në ndërtimin e krahut tjetër do të përdoret si hyrje në rreth (apo për dalje nga Prishtina)”, ka shkruar Ahmeti në rrjetin social Facebook . Në skicën më poshtë e shihni ...
Lajminet | 10-Sep-2019 17:37
“Edhe pse ky krah është dalës nga rrethi, deri në ndërtimin e krahut tjetër do të përdoret si hyrje në rreth (apo për dalje nga Prishtina)”, ka shkruar Ahmeti në rrjetin social Facebook . Në skicën më poshtë e shihni ...

Shpend Ahmeti e ndryshon komunikacionin në Prishtinë
Kryetari i Komunë së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se për shkak të kërkesave të shumta komunikacioni te rrethi i Fushë Kosovës do të riorientohet. Këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një statusi në rrjetin social ...
InFokusi | 10-Sep-2019 17:11
Kryetari i Komunë së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se për shkak të kërkesave të shumta komunikacioni te rrethi i Fushë Kosovës do të riorientohet. Këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një statusi në rrjetin social ...

Ahmeti njofton se komunikacioni te rrethi i Fushë Kosovës do të rioerientohet
Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti ka bërë të ditur se rrethi i Fushë Kosovës do të riorientohet, përcjell “Zëri.info”. Sipas tij kjo gjë do të bëhet me kërkëse të qytetarëve. Ky......
Zeri | 10-Sep-2019 16:34
Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti ka bërë të ditur se rrethi i Fushë Kosovës do të riorientohet, përcjell “Zëri.info”. Sipas tij kjo gjë do të bëhet me kërkëse të qytetarëve. Ky......

Komunikacioni tek rrethi i Fushë Kosovës pritet të riorientohet
Shpend Ahmeti, kryetari i Komunë së Prishtinës, ka thënë se për shkak të kërkesave të shumta komunikacioni te rrethi i Fushë Kosovës do të riorientohet. “Edhe pse ky krah është dalës nga rrethi, deri në ndërtimin e ...
Klan Kosova | 10-Sep-2019 16:26
Shpend Ahmeti, kryetari i Komunë së Prishtinës, ka thënë se për shkak të kërkesave të shumta komunikacioni te rrethi i Fushë Kosovës do të riorientohet. “Edhe pse ky krah është dalës nga rrethi, deri në ndërtimin e ...

Ahmeti njofton se komunikacioni te rrethi i Fushë Kosovës do të rioerientohet
Kryetari i Prishtinë, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se për shkak të kërkesave të shumta, komunikacioni te rrethi i Fushë Kosovës do të riorientohet. Ahmeti ka treguar edhe skicat ku shihet drejtimi i komunikacionit në ...
Indeks Online | 10-Sep-2019 16:11
Kryetari i Prishtinë, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se për shkak të kërkesave të shumta, komunikacioni te rrethi i Fushë Kosovës do të riorientohet. Ahmeti ka treguar edhe skicat ku shihet drejtimi i komunikacionit në ...

Komunikacioni te rrethi i Fushë Kosovës do të riorientohet
Ditë më parë është lëshuar në qarkullim ura perëndimore të rrethrrotullimi në Lakërishtë, që është pjesë e unazës qendrore të Prishtinës. Por mbyllja e njërës kursi që të dërgon në rrethrrotullim, solli pakënaqësi të ...
EkonomiaOnline | 10-Sep-2019 15:31
Ditë më parë është lëshuar në qarkullim ura perëndimore të rrethrrotullimi në Lakërishtë, që është pjesë e unazës qendrore të Prishtinës. Por mbyllja e njërës kursi që të dërgon në rrethrrotullim, solli pakënaqësi të ...

Shkarkohet kryetari i Asociacionit të Arkitektëve
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...
Albportali | 10-Sep-2019 13:43
Kryetari i deritanishëm i Asociacionit të Arkitektëve të Kosovës, Valdet Osmani, i zgjedhur me vendim të Gjykatës së Apelit, në mbledhjen e jashtëzakonshme, me 31 vota pro dhe asnjë kundër, është shkarkuar. Anëtari i ...

Komunikacioni në mbarë vendin zhvillohet në kushte normale
Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është rritur. Në vendkalimet kufitare nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi. LAMM rekomandon shpejtësi të adaptuar të lëvizjes, ...
Flaka | 10-Sep-2019 12:33
Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është rritur. Në vendkalimet kufitare nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi. LAMM rekomandon shpejtësi të adaptuar të lëvizjes, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved