ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 05:19

Vdes nga mbidoza, motra e yllit të One Direction

Vdes nga mbidoza, motra e yllit të One Direction
Motra 18-vjeçare e yllit të One Direction, Louis Tomlinson ka vdekur nga mbidoza e kokainës. Félicité Tomlinson, motra më e vogël e Louis, u gjet e pajetë në apartamentin e saj në Londër. Felicite ra në depresion dhe ...
Dritare | 11-Sep-2019 13:26
Motra 18-vjeçare e yllit të One Direction, Louis Tomlinson ka vdekur nga mbidoza e kokainës. Félicité Tomlinson, motra më e vogël e Louis, u gjet e pajetë në apartamentin e saj në Londër. Felicite ra në depresion dhe ...

Vdes aktori i famshëm, krijuesi i 150 personazheve
Aktori veteran, Robert Axelron ka ndërruar jetë në moshën 70-vjeçare. Aktori, zëri i të cilit njihet mirë në filmat “Lord Zedd dhe Finster”, në serialin ikonik për fëmijë të viteve ‘90, “Mighty Morphin’ Power ...
Dritare | 09-Sep-2019 15:52
Aktori veteran, Robert Axelron ka ndërruar jetë në moshën 70-vjeçare. Aktori, zëri i të cilit njihet mirë në filmat “Lord Zedd dhe Finster”, në serialin ikonik për fëmijë të viteve ‘90, “Mighty Morphin’ Power ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved