ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 00:52

VIDEO/ “Shqiponjat” në korr: Fitore për grupin, përgjigje ndaj kritikëve

VIDEO/ “Shqiponjat” në korr: Fitore për grupin, përgjigje ndaj kritikëve
Franca tronditi jo pak ambienti kuqezi ku të shumë ishin ata të cilët akuzuan futbollistët për mungesë impenjimi. Ndaj Islandës fitorja kishte më shumë vlerë se sa 3 pikët, ishte një sfidë e cila më shumë do ti ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 15:02
Franca tronditi jo pak ambienti kuqezi ku të shumë ishin ata të cilët akuzuan futbollistët për mungesë impenjimi. Ndaj Islandës fitorja kishte më shumë vlerë se sa 3 pikët, ishte një sfidë e cila më shumë do ti ...

VIDEO/ “Shqiponjat” në korr: Fitore për grupin, përgjigje ndaj kritikëve
Franca tronditi jo pak ambienti kuqezi ku të shumë ishin ata të cilët akuzuan futbollistët për mungesë impenjimi. Ndaj Islandës fitorja kishte më shumë vlerë se sa 3 pikët, ishte një sfidë e cila më shumë do ti ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 13:08
Franca tronditi jo pak ambienti kuqezi ku të shumë ishin ata të cilët akuzuan futbollistët për mungesë impenjimi. Ndaj Islandës fitorja kishte më shumë vlerë se sa 3 pikët, ishte një sfidë e cila më shumë do ti ...

VIDEO/ Duka analizon Grupin H: Do ta luajmë deri në fund
Fitorja ndaj Islandës konfirmoi dhe një herë se kur të gjithë bëhen bashkë, lojtarë, trajner, tifozë, Shqipëria mund të arrijë gjëra pozitive. Armand Duka shijon këtë sukses që mban në lojë kuqezinjtë për një biletë në ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 13:01
Fitorja ndaj Islandës konfirmoi dhe një herë se kur të gjithë bëhen bashkë, lojtarë, trajner, tifozë, Shqipëria mund të arrijë gjëra pozitive. Armand Duka shijon këtë sukses që mban në lojë kuqezinjtë për një biletë në ...

VIDEO/ Duka analizon Grupin H: Do ta luajmë deri në fund
Fitorja ndaj Islandës konfirmoi dhe një herë se kur të gjithë bëhen bashkë, lojtarë, trajner, tifozë, Shqipëria mund të arrijë gjëra pozitive. Armand Duka shijon këtë sukses që mban në lojë kuqezinjtë për një biletë në ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 12:40
Fitorja ndaj Islandës konfirmoi dhe një herë se kur të gjithë bëhen bashkë, lojtarë, trajner, tifozë, Shqipëria mund të arrijë gjëra pozitive. Armand Duka shijon këtë sukses që mban në lojë kuqezinjtë për një biletë në ...

VIDEO/ Shqipëria ndez grupin H, pret dhurata nga Franca
Shqipëria ndez Grupin H duke u futur në garë për një biletë në “Euro2020”. Fitorja ndaj Islandës përzien dhe një herë kartat me kuqezinjtë të cilët shpresojnë në një tjetër mrekulli, mbi të gjitha shpresojnë që “gjelat” ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 13:01
Shqipëria ndez Grupin H duke u futur në garë për një biletë në “Euro2020”. Fitorja ndaj Islandës përzien dhe një herë kartat me kuqezinjtë të cilët shpresojnë në një tjetër mrekulli, mbi të gjitha shpresojnë që “gjelat” ...

VIDEO/ Shqipëria ndez grupin H, pret dhurata nga Franca
Shqipëria ndez Grupin H duke u futur në garë për një biletë në “Euro2020”. Fitorja ndaj Islandës përzien dhe një herë kartat me kuqezinjtë të cilët shpresojnë në një tjetër mrekulli, mbi të gjitha shpresojnë që “gjelat” ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 11:21
Shqipëria ndez Grupin H duke u futur në garë për një biletë në “Euro2020”. Fitorja ndaj Islandës përzien dhe një herë kartat me kuqezinjtë të cilët shpresojnë në një tjetër mrekulli, mbi të gjitha shpresojnë që “gjelat” ...

Fitorja e Shqipërisë komplikon Grupin H
Fitore morali dhe shprese. Të ëndërrosh nuk kushton dhe Shqipëria e shfrytëzoi mundësinë për të mbajtur gjallë zjarrin evropian dhe për t’u dhënë vlerë ndeshjeve të fundit eliminatore të Grupit H. 3 pikët ndaj Islandës ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:21
Fitore morali dhe shprese. Të ëndërrosh nuk kushton dhe Shqipëria e shfrytëzoi mundësinë për të mbajtur gjallë zjarrin evropian dhe për t’u dhënë vlerë ndeshjeve të fundit eliminatore të Grupit H. 3 pikët ndaj Islandës ...

GRUPI H/ Matematika mban në lojë Shqipërinë, Franca e Turqia zbresin për 3 pikë
Shqipëria gjendet në një situatë kritike jo vetëm në aspektin psikologjik por dhe në shifra. Tabloja e grupit H përpara sfidës kundër Islandës nuk është aspak e favorshme teksa ekipi kuqezi sheh 3 ekipet e kreut, ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 14:35
Shqipëria gjendet në një situatë kritike jo vetëm në aspektin psikologjik por dhe në shifra. Tabloja e grupit H përpara sfidës kundër Islandës nuk është aspak e favorshme teksa ekipi kuqezi sheh 3 ekipet e kreut, ...

Cikalleshi pas golit të shënuar: Agjërova mjaftueshëm, duhet të fitojmë ndaj Turqisë
Sokol Cikalleshi gjeti sërish golin me kuqezinjtë, këtë herë për të vulosur suksesin ndaj Islandës, ndërsa në intervistën për Supersport pranoi çlirimin pas këtij suksesi dhe theksoi se beson te triumfoi edhe në Turqi. ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 00:42
Sokol Cikalleshi gjeti sërish golin me kuqezinjtë, këtë herë për të vulosur suksesin ndaj Islandës, ndërsa në intervistën për Supersport pranoi çlirimin pas këtij suksesi dhe theksoi se beson te triumfoi edhe në Turqi. ...

Shkëlqeu ndaj Islandës, por Shqipëria do ta ketë problem kualifikimin
Shqipëria mposhti njërin prej kandidatëve për tu kualifikuar në Kampionatin Evropian, Islandën me rezultat 4:2. Shqipëria me këtë fitore shkon në kuotën e 9 pikëve pas 6 ndeshjeve, por mbetet ende larg nga dy të parat, ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 10:17
Shqipëria mposhti njërin prej kandidatëve për tu kualifikuar në Kampionatin Evropian, Islandën me rezultat 4:2. Shqipëria me këtë fitore shkon në kuotën e 9 pikëve pas 6 ndeshjeve, por mbetet ende larg nga dy të parat, ...

Kombëtarja e Kosovës arrin në stadiumin ‘St Mary’s’
Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet takimi ndërmjet Shqipërisë dhe Islandës. Kombëtarja shqiptare e udhëhequr nga tekniku, Reja do ta pret në stadiumin ‘Elbasan Arena’ përfaqësuesen e Islandës, shkruan ...
GazetaBlic | 10-Sep-2019 19:50
Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet takimi ndërmjet Shqipërisë dhe Islandës. Kombëtarja shqiptare e udhëhequr nga tekniku, Reja do ta pret në stadiumin ‘Elbasan Arena’ përfaqësuesen e Islandës, shkruan ...

GRUPI H/ Matematika mban në lojë Shqipërinë, Franca e Turqia zbresin për 3 pikë
Shqipëria gjendet në një situatë kritike jo vetëm në aspektin psikologjik por dhe në shifra. Tabloja e grupit H përpara sfidës kundër Islandës nuk është aspak e favorshme teksa ekipi kuqezi sheh 3 ekipet e kreut, ...
E Dua Sportin | 10-Sep-2019 16:02
Shqipëria gjendet në një situatë kritike jo vetëm në aspektin psikologjik por dhe në shifra. Tabloja e grupit H përpara sfidës kundër Islandës nuk është aspak e favorshme teksa ekipi kuqezi sheh 3 ekipet e kreut, ...

Shqipëria kërkon fitoren ndaj Islandës
Shqipëria do të provojë t’i fitojë tri pikë sot kundër Islandës me shpresën që t’i kthehen garës e cila e dërgon në Euro 2020.
Kosova Press | 10-Sep-2019 09:16
Shqipëria do të provojë t’i fitojë tri pikë sot kundër Islandës me shpresën që t’i kthehen garës e cila e dërgon në Euro 2020.

Shqipëria synon fitore kundër Islandës për t’iu kthyer garës për EURO
Shqipëria do të tentojë t’i fitojë tri pikë të rëndësishme sonte kundër Islandës, në mënyrë që t’i kthehet garës në Grupin H për ta siguruar një vend kualifikues në Kampionatin Evropian 2020. Sonte në orën 20:45, në ...
Koha.mk | 10-Sep-2019 08:45
Shqipëria do të tentojë t’i fitojë tri pikë të rëndësishme sonte kundër Islandës, në mënyrë që t’i kthehet garës në Grupin H për ta siguruar një vend kualifikues në Kampionatin Evropian 2020. Sonte në orën 20:45, në ...

Shqipëria synon sonte fitore kundër Islandës për t’iu kthyer garës për EURO
Shqipëria do të tentojë t’i fitojë tri pikë të rëndësishme sonte kundër Islandës, në mënyrë që t’i kthehet garës në Grupin H për ta siguruar një vend kualifikues në Kampionatin Evropian 2020. Sonte në orën 20:45, në ...
Kosova Sot | 10-Sep-2019 08:40
Shqipëria do të tentojë t’i fitojë tri pikë të rëndësishme sonte kundër Islandës, në mënyrë që t’i kthehet garës në Grupin H për ta siguruar një vend kualifikues në Kampionatin Evropian 2020. Sonte në orën 20:45, në ...

Shqipëria synon sonte fitore kundër Islandës për t’iu kthyer garës për EURO
Shqipëria do të tentojë t’i fitojë tri pikë të rëndësishme sonte kundër Islandës, në mënyrë që t’i kthehet garës në Grupin H për ta siguruar një vend kualifikues në Kampionatin Evropian 2020. Sonte në orën 20:45, në ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 08:06
Shqipëria do të tentojë t’i fitojë tri pikë të rëndësishme sonte kundër Islandës, në mënyrë që t’i kthehet garës në Grupin H për ta siguruar një vend kualifikues në Kampionatin Evropian 2020. Sonte në orën 20:45, në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved