ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 07:58

VIDEO/ Martinez bën “Mesin”, Argjentina mund me “poker” Meksikën

VIDEO/ Martinez bën “Mesin”, Argjentina mund me “poker” Meksikën
Argjentina mbyll me fitore miqësoret e shtatorit, duke mundur thellësisht 4-0 Meksikën. Njeriu i ndeshjes ishte Lautaro Martinez, autor I tre golave. Sulmuesi i Interit bëri “fenomenin” dhe në minutën e 17-të i dha ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 13:27
Argjentina mbyll me fitore miqësoret e shtatorit, duke mundur thellësisht 4-0 Meksikën. Njeriu i ndeshjes ishte Lautaro Martinez, autor I tre golave. Sulmuesi i Interit bëri “fenomenin” dhe në minutën e 17-të i dha ...

Lautaro Martinez hyn në historinë e Argjentinës pas het-trikut ndaj Meksikës
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është bërë lojtari i parë i Argjentinës që shënon tre gola kundër Meksikës që nga viti 1930. Martinezit u deshën vetëm 16 minuta për të shënuar një het-trik në pjesën e parë, pasi ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:54
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez është bërë lojtari i parë i Argjentinës që shënon tre gola kundër Meksikës që nga viti 1930. Martinezit u deshën vetëm 16 minuta për të shënuar një het-trik në pjesën e parë, pasi ...

VIDEO/ Martinez bën “Mesin”, Argjentina mund me “poker” Meksikën
Argjentina mbyll me fitore miqësoret e shtatorit, duke mundur thellësisht 4-0 Meksikën. Njeriu i ndeshjes ishte Lautaro Martinez, autor I tre golave. Sulmuesi i Interit bëri “fenomenin” dhe në minutën e 17-të i dha ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 15:02
Argjentina mbyll me fitore miqësoret e shtatorit, duke mundur thellësisht 4-0 Meksikën. Njeriu i ndeshjes ishte Lautaro Martinez, autor I tre golave. Sulmuesi i Interit bëri “fenomenin” dhe në minutën e 17-të i dha ...

“Lukaku mund lehtë ta mposhtë Ronaldon”
Ish-sulmuesi i Interit, Andy van der Meyde beson që sulmuesi, Romelu Lukaku do të shënojë më shumë gola se ylli i Juventusit.
Kosova Press | 11-Sep-2019 13:15
Ish-sulmuesi i Interit, Andy van der Meyde beson që sulmuesi, Romelu Lukaku do të shënojë më shumë gola se ylli i Juventusit.

Lautaro Martinez , lider i ri i Argjentinës
Lautaro Martinez ishte protagonisti kryesor në suksesin e Argjentinës 4-0 ndaj Meksikës në miqësore. Kombëtarja ‘albiçeleste’ nuk e pati të vështirë, teksa sulmuesi i Interit tregoi një formë të jashtëzakonshme duke ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 11:11
Lautaro Martinez ishte protagonisti kryesor në suksesin e Argjentinës 4-0 ndaj Meksikës në miqësore. Kombëtarja ‘albiçeleste’ nuk e pati të vështirë, teksa sulmuesi i Interit tregoi një formë të jashtëzakonshme duke ...

Lukaku: Më në fund po punoj me Conten
Sulmuesi Romelu Lukaku, është i kënaqur që po punon me trajnerin e Interit, Antonio Conte. Lukaku u transferua këtë verë për 75 milionë euro nga Manchester United, transmeton KosovaPress. Belgu është në formë të mirë ...
InFokusi | 11-Sep-2019 09:34
Sulmuesi Romelu Lukaku, është i kënaqur që po punon me trajnerin e Interit, Antonio Conte. Lukaku u transferua këtë verë për 75 milionë euro nga Manchester United, transmeton KosovaPress. Belgu është në formë të mirë ...

Het-triku i Martinezit ia dhuron Argjentinës fitoren bindëse kundër Meksikës
Lautaro Martinezi e mori të gjithë vëmendjen gjatë fitores bindëse të Argjentinës, me rezultat 4:0, në ndeshjen miqësore kundër Meksikës në Teksas, të martën. Sulmuesi argjentinasi, Lautaro Martinez, e shënoi një ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 08:42
Lautaro Martinezi e mori të gjithë vëmendjen gjatë fitores bindëse të Argjentinës, me rezultat 4:0, në ndeshjen miqësore kundër Meksikës në Teksas, të martën. Sulmuesi argjentinasi, Lautaro Martinez, e shënoi një ...

Het-triku i Martinezit ia dhuron Argjentinës fitoren bindëse kundër Meksikës
Lautaro Martinezi e mori të gjithë vëmendjen gjatë fitores bindëse të Argjentinës, me rezultat 4:0, në ndeshjen miqësore kundër Meksikës në Teksas, të martën. Sulmuesi argjentinasi, Lautaro Martinez, e shënoi një ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 08:12
Lautaro Martinezi e mori të gjithë vëmendjen gjatë fitores bindëse të Argjentinës, me rezultat 4:0, në ndeshjen miqësore kundër Meksikës në Teksas, të martën. Sulmuesi argjentinasi, Lautaro Martinez, e shënoi një ...

Lukaku: Jam vrasës në fushë
Transferimi më i fundit i Interit, Romelu Lukaku nuk po mundet të ndalojë së shënuari gola për klubin e tij dhe kombëtaren belge.
Kosova Press | 10-Sep-2019 14:34
Transferimi më i fundit i Interit, Romelu Lukaku nuk po mundet të ndalojë së shënuari gola për klubin e tij dhe kombëtaren belge.

Mesazhi emocionues që Valon Berisha ia ka përçuar Anglisë para ndeshjes historike
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka thënë se Mauro Icardi dëshironte të qëndronte në “San Siro”. Argjentinasi u huazua nga gjiganti francez, PSG në ditën e fundit të afatit kalimtar me mundësi blerje. Për këtë gjë ...
GazetaBlic | 10-Sep-2019 13:43
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka thënë se Mauro Icardi dëshironte të qëndronte në “San Siro”. Argjentinasi u huazua nga gjiganti francez, PSG në ditën e fundit të afatit kalimtar me mundësi blerje. Për këtë gjë ...

“Icardi dëshironte të qëndronte në Inter”
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka thënë se Mauro Icardi dëshironte të qëndronte në “San Siro”.
Kosova Press | 10-Sep-2019 13:03
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka thënë se Mauro Icardi dëshironte të qëndronte në “San Siro”.

12:51 Martinez: Icardi dëshironte të qëndronte në Inter Mauro Icardi nuk dëshironte të largohej...
Mauro Icardi nuk dëshironte të largohej nga Interi për Paris Saint-Germainin, thotë Lautaro Martinez, pasi që argjentinasi i kishte informuar të gjithë në “San Siro” për dëshirën e tij për të qëndruar. Në ditën e fundit ...
Kosova Sot | 10-Sep-2019 12:56
Mauro Icardi nuk dëshironte të largohej nga Interi për Paris Saint-Germainin, thotë Lautaro Martinez, pasi që argjentinasi i kishte informuar të gjithë në “San Siro” për dëshirën e tij për të qëndruar. Në ditën e fundit ...

Martinez: Icardi dëshironte të qëndronte në Inter
Mauro Icardi nuk dëshironte të largohej nga Interi për Paris Saint-Germainin, thotë Lautaro Martinez, pasi që argjentinasi i kishte informuar të gjithë në “San Siro” për dëshirën e tij për të qëndruar. Në ditën e fundit ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 12:32
Mauro Icardi nuk dëshironte të largohej nga Interi për Paris Saint-Germainin, thotë Lautaro Martinez, pasi që argjentinasi i kishte informuar të gjithë në “San Siro” për dëshirën e tij për të qëndruar. Në ditën e fundit ...

Icardi nuk deshi të largohej nga Interi
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez thotë se Mauro Icardi nuk deshi të largohej nga klubi zikaltër. Dita e fundit e afatit kalimtar të verës bëri që reprezentuesi argjentinas të largohet nga Serie A. Pas shumë ...
Zeri | 10-Sep-2019 12:05
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez thotë se Mauro Icardi nuk deshi të largohej nga klubi zikaltër. Dita e fundit e afatit kalimtar të verës bëri që reprezentuesi argjentinas të largohet nga Serie A. Pas shumë ...

Lautaro i habitur: Nuk e prisja të luaja kaq shumë te Argjentina
Lautaro Martinez ka mbetur i befasuar nga hapësira që i është dhënë në përfaqësuesen e Argjentinës dhe 22-vjeçari nga Bahia Blanca ka gjetur kohë për të folur edhe për eksperiencën e deritanishme dhe përshtatjen me ...
SuperSport | 09-Sep-2019 19:23
Lautaro Martinez ka mbetur i befasuar nga hapësira që i është dhënë në përfaqësuesen e Argjentinës dhe 22-vjeçari nga Bahia Blanca ka gjetur kohë për të folur edhe për eksperiencën e deritanishme dhe përshtatjen me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved