ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 00:52

Tifozët kërkuan ndihmë nga O’Connell për ta ndalë Anglinë

Tifozët kërkuan ndihmë nga O’Connell për ta ndalë Anglinë
Problemet e Lionel Messit me dëmtime vazhdojnë. Superylli argjentinas është përjashtuar nga takimi i fundjavës së Barcelonës ndaj Valencia, ndërsa ai madje nuk mund të jetë i aftë për ndeshjen e parë në Champions League ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 21:59
Problemet e Lionel Messit me dëmtime vazhdojnë. Superylli argjentinas është përjashtuar nga takimi i fundjavës së Barcelonës ndaj Valencia, ndërsa ai madje nuk mund të jetë i aftë për ndeshjen e parë në Champions League ...

Messi në dilemë për ndeshjen ndaj Dortmundit pasi i rikthehet lëndimi
Lionel Messi është në dilemë për përballjen e së shtunës ndaj Valencias, derisa po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi. Sulmuesi argjentinas ende nuk e ka bërë asnjë paraqitje te Barcelona në këtë sezon, pas lëndimit që ...
E Dua Sportin | 11-Sep-2019 18:59
Lionel Messi është në dilemë për përballjen e së shtunës ndaj Valencias, derisa po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi. Sulmuesi argjentinas ende nuk e ka bërë asnjë paraqitje te Barcelona në këtë sezon, pas lëndimit që ...

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barçen
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 18:44
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 18:08
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 17:41
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barçen
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 17:14
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...

Messi në dilemë për ndeshjen ndaj Dortmundit pasi i rikthehet lëndimi
Lionel Messi është në dilemë për përballjen e së shtunës ndaj Valencias, derisa po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi. Sulmuesi argjentinas ende nuk e ka bërë asnjë paraqitje te Barcelona në këtë sezon, pas lëndimit që ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 17:10
Lionel Messi është në dilemë për përballjen e së shtunës ndaj Valencias, derisa po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi. Sulmuesi argjentinas ende nuk e ka bërë asnjë paraqitje te Barcelona në këtë sezon, pas lëndimit që ...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...
Lexo | 11-Sep-2019 17:13
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...

Leo Messi dhe Suarez stërviten të veçuar, ende nuk janë gati
Ernesto Valverde po rifiton gradualisht lojtarët, me Junior Firpo i funditqë do të rikthehet në stërvitjen e plotë me skuadrën. Mbrojtësi i majtë humbi ndeshjen e fundit kundër Osasunës për shkak të një dëmtimi, ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 00:35
Ernesto Valverde po rifiton gradualisht lojtarët, me Junior Firpo i funditqë do të rikthehet në stërvitjen e plotë me skuadrën. Mbrojtësi i majtë humbi ndeshjen e fundit kundër Osasunës për shkak të një dëmtimi, ...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 15:49
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...

Zëvendëspresidenti i Barcelonës: Messi mund të largohet kurdo që ta shohë të përshtatshme
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 15:45
Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner, e diskutoi lajmin e zbuluar së fundi se Lionel Messi e ka një klauzolë në kontratën e tij që e lejon atë të largohet nga klubi katalonas falas, në fund të çdo sezoni. ...

Mungon edhe ndaj Valencias, Messi “frikëson” Barcelonën
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...
InFokusi | 11-Sep-2019 14:46
Do të na duhet të presim edhe disa ditë për të parë përsëri Leo Messin në një fushë. “Ylli” argjentinas nuk do të mund të riaftësohet në kohë për të luajtur të shtunën kundër Valencias në “Camp Nou”, pas pauzës së ...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij...
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 14:32
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...

Messi e Suarez mund të rikthehen kundër Valencisë
As Luis Suarez dhe Lionel Messi nuk ishin të pranishëm në stërvitjet e mbrëmshme me skuadrën e Barcelonës. Dyshja e katalunasve po vazhdojnë të stërviten ndaras bashkëlojtarëve gjersa ka gjasa që të paraqiten në takimin ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 10:12
As Luis Suarez dhe Lionel Messi nuk ishin të pranishëm në stërvitjet e mbrëmshme me skuadrën e Barcelonës. Dyshja e katalunasve po vazhdojnë të stërviten ndaras bashkëlojtarëve gjersa ka gjasa që të paraqiten në takimin ...

Shtyhet data e kthimit të Messit nga lëndimi
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:31
Goal raporton se është pothuajse e sigurt se Lionel Messi do të mungojë në takimin e së shtunës në La Liga, mes Barcelonës dhe Valencias, pasi që ai është duke e vazhduar rikuperimin e tij nga lëndimi. Argjentinasi nuk ...

Lajm i keq për Barcelonën, çfarë ka Messi?
Lionel Messi e ka shumë të komplikuar rikthimin për ndeshjen ndaj Valencias të shtunën. Argjentinasi pritet të humb edhe ballafaqimin e ardhshëm në La Ligë. Trajneri Ernesto Valverde ende nuk e ka pasur Messin në ...
Lajminet | 11-Sep-2019 12:33
Lionel Messi e ka shumë të komplikuar rikthimin për ndeshjen ndaj Valencias të shtunën. Argjentinasi pritet të humb edhe ballafaqimin e ardhshëm në La Ligë. Trajneri Ernesto Valverde ende nuk e ka pasur Messin në ...

Barcelona mbete pa tridentin MSG. Messi do të vazhdojë të mungojë, Suarez pritet të rikthehet ndaj Valencias
Kanë mbetur edhe pak dit nga e shtuna ku Barcelona do të presë Valencian në “Camp Nou”. Para pak ditësh flitej për një rikthim të mundshëm të Luis Suarez dhe Messit por mesa duket rikuperimi i ngadaltë i tyre do ta ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:28
Kanë mbetur edhe pak dit nga e shtuna ku Barcelona do të presë Valencian në “Camp Nou”. Para pak ditësh flitej për një rikthim të mundshëm të Luis Suarez dhe Messit por mesa duket rikuperimi i ngadaltë i tyre do ta ...

Lionel Messi shpallet lojtari i vitit
Messi ka fituar një tjetër çmim individual. Ylli argjentinas ka shtuar një tjetër çmim individual. Lideri i Barcelonës është shpallur lojtari i vitit nga “ESPN Sports Center”. Pas këtij çmimi, argjentinasi përmes ...
Lexo | 10-Sep-2019 18:05
Messi ka fituar një tjetër çmim individual. Ylli argjentinas ka shtuar një tjetër çmim individual. Lideri i Barcelonës është shpallur lojtari i vitit nga “ESPN Sports Center”. Pas këtij çmimi, argjentinasi përmes ...

Messi e Suarez mund të rikthehen kundër Valencisë
As Luis Suarez dhe Lionel Messi nuk ishin të pranishëm në stërvitjet e mbrëmshme me skuadrën e Barcelonës. Dyshja e katalunasve po vazhdojnë të stërviten ndaras bashkëlojtarëve gjersa ka gjasa që të paraqiten në takimin ...
E Dua Sportin | 10-Sep-2019 15:59
As Luis Suarez dhe Lionel Messi nuk ishin të pranishëm në stërvitjet e mbrëmshme me skuadrën e Barcelonës. Dyshja e katalunasve po vazhdojnë të stërviten ndaras bashkëlojtarëve gjersa ka gjasa që të paraqiten në takimin ...

Messi e Suarez mund të rikthehen kundër Valencisë
As Luis Suarez dhe Lionel Messi nuk ishin të pranishëm në stërvitjet e mbrëmshme me skuadrën e Barcelonës. Dyshja e katalunasve po vazhdojnë të stërviten ndaras bashkëlojtarëve gjersa ka gjasa që të paraqiten në takimin ...
EkonomiaOnline | 10-Sep-2019 10:16
As Luis Suarez dhe Lionel Messi nuk ishin të pranishëm në stërvitjet e mbrëmshme me skuadrën e Barcelonës. Dyshja e katalunasve po vazhdojnë të stërviten ndaras bashkëlojtarëve gjersa ka gjasa që të paraqiten në takimin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved