ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 12:07

Të gjitha femrave u pengon së paku njëri nga këto veprime të meshkujve gjatë paralojës

Të gjitha femrave u pengon së paku njëri nga këto veprime të meshkujve gjatë paralojës
Ka disa gjëra që femrave ju pengon, andaj duhet t’i dini. Për femrat paraloja është shumë e rëndësishme, sepse nëse kjo pjesë nuk fillon siç duhet, ato nuk mund të relaksohen dhe sipas së gjitha gjasave, nuk do të ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 23:43
Ka disa gjëra që femrave ju pengon, andaj duhet t’i dini. Për femrat paraloja është shumë e rëndësishme, sepse nëse kjo pjesë nuk fillon siç duhet, ato nuk mund të relaksohen dhe sipas së gjitha gjasave, nuk do të ...

Kjo është pozita e re e seksit që po ‘i çmend’ femrat
Çdo mashkull është shumë i interesuar që femra e tij të jetë e kënaqur në krevat. Mirëpo shpesh nuk është e lehtë të përgatitet në shtigje të gjata, sepse pozat e seksit shpejt bëhen monotone, ndërkaq me kalimin e kohës ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 13:04
Çdo mashkull është shumë i interesuar që femra e tij të jetë e kënaqur në krevat. Mirëpo shpesh nuk është e lehtë të përgatitet në shtigje të gjata, sepse pozat e seksit shpejt bëhen monotone, ndërkaq me kalimin e kohës ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved