ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/01/2020 09:52

Sterling: Kosova luajti mirë

Sterling: Kosova luajti mirë
Lojtari më i mirë i Anglisë dje mbrëma, Raheem Sterling deklaroi pas ndeshjes se përfaqësuasja e Kosovës luajti mirë pavarsisht se rezultati në fund ishte [...]
VeqSport | 11-Sep-2019 15:10
Lojtari më i mirë i Anglisë dje mbrëma, Raheem Sterling deklaroi pas ndeshjes se përfaqësuasja e Kosovës luajti mirë pavarsisht se rezultati në fund ishte [...]

‘Dashuria’ e Aro Muric me Sterling bëhet virale
Arijanet Muriqi dhe Raheem Sterling kanë raporte shumë të mira shoqërore mes vete. Portieri i Përfaqësueses së Kosovës dhe ylli i Anglisë janë të dy bashkëlojtar tek kampioni i Ligës Premier, Manchester City. Edhe pse ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 14:08
Arijanet Muriqi dhe Raheem Sterling kanë raporte shumë të mira shoqërore mes vete. Portieri i Përfaqësueses së Kosovës dhe ylli i Anglisë janë të dy bashkëlojtar tek kampioni i Ligës Premier, Manchester City. Edhe pse ...

‘Dashuria’ e Aro Muric me Sterling bëhet virale
Arijanet Muriqi dhe Raheem Sterling kanë raporte shumë të mira shoqërore mes vete. Portieri i Përfaqësueses së Kosovës dhe ylli i Anglisë janë të dy bashkëlojtar tek kampioni i Ligës Premier, Manchester City. Edhe pse ...
Zeri | 11-Sep-2019 14:22
Arijanet Muriqi dhe Raheem Sterling kanë raporte shumë të mira shoqërore mes vete. Portieri i Përfaqësueses së Kosovës dhe ylli i Anglisë janë të dy bashkëlojtar tek kampioni i Ligës Premier, Manchester City. Edhe pse ...

Sterling reagon pas fitores së vështirë të Kosovës, vlerëson paraqitjen e tij në këtë mënyrë
Raheem Sterling i ka shijuar muajt e fundit – por ai e di se ende ka punë për të bërë që të konsiderohet njëri prej më të mirëve në botë. Sterling e drejtoi Anglinë drejt fitores 5:3 përballë Kosovës në......
Zeri | 11-Sep-2019 09:40
Raheem Sterling i ka shijuar muajt e fundit – por ai e di se ende ka punë për të bërë që të konsiderohet njëri prej më të mirëve në botë. Sterling e drejtoi Anglinë drejt fitores 5:3 përballë Kosovës në......

Barazohet gjithçka, Sterling realizon në portën e Muric
Ishte Raheem Sterling (8’) që baraspeshoi gjithçka, pas një jokoordinimi në mbrojtjen e Kosovës. Ky ishte goli i anësorit të Manchester Cityt. /Lajmi.net/ Sterling continues his goal scoring form! ...
Lajminet | 10-Sep-2019 21:02
Ishte Raheem Sterling (8’) që baraspeshoi gjithçka, pas një jokoordinimi në mbrojtjen e Kosovës. Ky ishte goli i anësorit të Manchester Cityt. /Lajmi.net/ Sterling continues his goal scoring form! ...

Ka punuar me dy futbollistët e Anglisë, Aro Muriç tregon 'sekretet' para ndeshjes së nesërme
Portieri i Kosovës Aro Muriç ka luajtur një rol të rëndësishëm duke ndihmuar Raheem Sterling të zhvillohet dhe të bëhet një 'makinë' për shënimin e golave. Muriç, aktualisht i huazaur nga Manchester City në......
Zeri | 09-Sep-2019 16:46
Portieri i Kosovës Aro Muriç ka luajtur një rol të rëndësishëm duke ndihmuar Raheem Sterling të zhvillohet dhe të bëhet një 'makinë' për shënimin e golave. Muriç, aktualisht i huazaur nga Manchester City në......

Berisha largohet nga grumbullimi, trajneri i Shqipërisë thërret një tjetër portier
Portieri i Kosovës, Arijanet Muric luajti një rol të rëndësishëm për të ndihmuar Raheem Sterling të zhvillohej për t’u bërë një lojtar më klinik përpara golit. Muric, aktualisht në huazim nga Manchester City te ...
GazetaBlic | 09-Sep-2019 15:22
Portieri i Kosovës, Arijanet Muric luajti një rol të rëndësishëm për të ndihmuar Raheem Sterling të zhvillohej për t’u bërë një lojtar më klinik përpara golit. Muric, aktualisht në huazim nga Manchester City te ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved