ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 00:32

Shtetet e Bashkuara dërgojnë raketa të fuqishme në Oqeanin Paqësor

Shtetet e Bashkuara dërgojnë raketa të fuqishme në Oqeanin Paqësor
Diku në Oqeanin Paqësor, anijet luftarake amerikane janë duke transportuar armë të reja, për të cilat analistët thonë se mund ta ndryshojnë baraspeshën e fuqisë ushtarake në rajonet e kontestuara, siç është Deti Jugor i ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:05
Diku në Oqeanin Paqësor, anijet luftarake amerikane janë duke transportuar armë të reja, për të cilat analistët thonë se mund ta ndryshojnë baraspeshën e fuqisë ushtarake në rajonet e kontestuara, siç është Deti Jugor i ...

Kina paralajmëron Britaninë: Do të keni kundërpërgjigje ushtarake
Kina ka paralajmëruar Britaninë në lidhje me anijet luftarake që po dërgojnë në Detin e Kinës Jugore. Sipas Kinës, nëse anijet vazhdojnë kursin në atë territor, kjo do të quhej një lëvizje armiqësore, dhe Pekini do të ...
Gazeta Monitor | 10-Sep-2019 19:27
Kina ka paralajmëruar Britaninë në lidhje me anijet luftarake që po dërgojnë në Detin e Kinës Jugore. Sipas Kinës, nëse anijet vazhdojnë kursin në atë territor, kjo do të quhej një lëvizje armiqësore, dhe Pekini do të ...

Kina paralajmëron Britaninë: Do të keni kundërpërgjigje ushtarake
Kina ka paralajmëruar Britaninë në lidhje me anijet luftarake që po dërgojnë në Detin e Kinës Jugore. Sipas Kinës, nëse anijet vazhdojnë kursin në atë territor, kjo do të quhej një lëvizje armiqësore, dhe Pekini do të ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 19:15
Kina ka paralajmëruar Britaninë në lidhje me anijet luftarake që po dërgojnë në Detin e Kinës Jugore. Sipas Kinës, nëse anijet vazhdojnë kursin në atë territor, kjo do të quhej një lëvizje armiqësore, dhe Pekini do të ...

Ishujt Spratli, Kina paralajmëron Britaninë e Madhe: Do të keni kundërpërgjigje ushtarake
Kina ka paralajmëruar Britaninë e Madhe, në lidhje me anijet luftarake që po dërgon në Detin e Kinës Jugore. Sipas Kinës, nëse anijet vazhdojnë kursin në atë territor, kjo do të quhej një lëvizje armiqësore, dhe Pekini ...
RTSH | 10-Sep-2019 19:01
Kina ka paralajmëruar Britaninë e Madhe, në lidhje me anijet luftarake që po dërgon në Detin e Kinës Jugore. Sipas Kinës, nëse anijet vazhdojnë kursin në atë territor, kjo do të quhej një lëvizje armiqësore, dhe Pekini ...

Kina paralajmëron Britaninë: Do të keni kundërpërgjigje ushtarake
Kina ka paralajmëruar Britaninë në lidhje me anijet luftarake që po dërgojnë në Detin e Kinës Jugore. Sipas Kinës, nëse anijet vazhdojnë kursin në atë territor, kjo do të quhej një lëvizje armiqësore, dhe Pekini do të ...
Flaka | 10-Sep-2019 17:53
Kina ka paralajmëruar Britaninë në lidhje me anijet luftarake që po dërgojnë në Detin e Kinës Jugore. Sipas Kinës, nëse anijet vazhdojnë kursin në atë territor, kjo do të quhej një lëvizje armiqësore, dhe Pekini do të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved