ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 17:34

“Shqipëria që duam”, akses i posaçëm edhe për biznesin

“Shqipëria që duam”, akses i posaçëm edhe për biznesin
Bizneset mund të zgjidhin me shpejtësi problemet nëse i drejtohen Platformës “Shqipëria që duam”. Kryeministri Rama ka apeluar sot për përdorimin e këtij aksesi të ri të vënë në dispozicion, duke kujtuar se dinamika e ...
Medial | 11-Sep-2019 13:04
Bizneset mund të zgjidhin me shpejtësi problemet nëse i drejtohen Platformës “Shqipëria që duam”. Kryeministri Rama ka apeluar sot për përdorimin e këtij aksesi të ri të vënë në dispozicion, duke kujtuar se dinamika e ...

“Shqipëria që duam”, akses i posaçëm edhe për biznesin
Bizneset mund të zgjidhin me shpejtësi problemet nëse i drejtohen Platformës “Shqipëria që duam”. Kryeministri Rama ka apeluar sot për përdorimin e këtij aksesi të ri të vënë në dispozicion, duke kujtuar se dinamika e ...
RTSH | 11-Sep-2019 13:02
Bizneset mund të zgjidhin me shpejtësi problemet nëse i drejtohen Platformës “Shqipëria që duam”. Kryeministri Rama ka apeluar sot për përdorimin e këtij aksesi të ri të vënë në dispozicion, duke kujtuar se dinamika e ...

30 zjarre në Fier vetëm në gusht
30 zjarre me dëme të konsiderueshme në ullishte, sipërfaqe pyjore, por dhe bazë ushqimore për bagetitë janë shënuar vetëm gjatë muajit gusht në bashkinë Fier. BURIMI: www.rtsh.al
Medial | 11-Sep-2019 11:21
30 zjarre me dëme të konsiderueshme në ullishte, sipërfaqe pyjore, por dhe bazë ushqimore për bagetitë janë shënuar vetëm gjatë muajit gusht në bashkinë Fier. BURIMI: www.rtsh.al

30 zjarre në Fier vetëm në gusht
30 zjarre me dëme të konsiderueshme në ullishte, sipërfaqe pyjore, por dhe bazë ushqimore për bagetitë janë shënuar vetëm gjatë muajit gusht në bashkinë Fier. “Situata e zjarreve në dy muajt e fundit ka qenë ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:21
30 zjarre me dëme të konsiderueshme në ullishte, sipërfaqe pyjore, por dhe bazë ushqimore për bagetitë janë shënuar vetëm gjatë muajit gusht në bashkinë Fier. “Situata e zjarreve në dy muajt e fundit ka qenë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved