ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 19:36

Shekerinska: Treguam në vepër se se askush më nuk është mbi ligjin

Shekerinska: Treguam në vepër se se askush më nuk është mbi ligjin
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është që ...
Medial | 11-Sep-2019 16:08
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është që ...

Sheqerinska: Treguam me vepra se askush nuk është mbi ligjin
Zëvendësministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska sot tha se “si Qeveri treguam me vepra se askush tashmë nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe secili duhet t’i respektojë ...
Arbresh | 11-Sep-2019 15:26
Zëvendësministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska sot tha se “si Qeveri treguam me vepra se askush tashmë nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe secili duhet t’i respektojë ...

Sheqerinska: Treguam me vepra se askush nuk është mbi ligjin
Zëvendësministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska sot tha se “si Qeveri treguam me vepra se askush tashmë nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe secili duhet t’i respektojë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 15:16
Zëvendësministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska sot tha se “si Qeveri treguam me vepra se askush tashmë nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe secili duhet t’i respektojë ...

VMRO-DPMNE: LSDM-ja është e gatshme të sjell ligje jokushtetuese që të amnistohen nga përgjegjësia
Shkup, 11 shtator 2019 Zhvatja institucionale më nuk guxon të përsëritet! Amnisti për krimin nuk guxon të ketë! Tërë oktopodi duhet të zbulohet dhe të sanksionohet. Drejtësia duhet të përfshijë të gjithë funksionarët ...
Medial | 11-Sep-2019 12:24
Shkup, 11 shtator 2019 Zhvatja institucionale më nuk guxon të përsëritet! Amnisti për krimin nuk guxon të ketë! Tërë oktopodi duhet të zbulohet dhe të sanksionohet. Drejtësia duhet të përfshijë të gjithë funksionarët ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved