ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 10:07

Shekerinska – Lesh: Mbështetja rumune dëshmoi se nuk është vetëm fjalë, por në vepër

Shekerinska – Lesh: Mbështetja rumune dëshmoi se nuk është vetëm fjalë, por në vepër
Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike në historinë botërore që me siguri do të ...
Albportali | 11-Sep-2019 19:28
Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike në historinë botërore që me siguri do të ...

Shekerinska – Lesh: Mbështetja rumune dëshmoi se nuk është vetëm fjalë, por në vepër
Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike në historinë botërore që me siguri do të ...
Republika | 11-Sep-2019 19:21
Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike në historinë botërore që me siguri do të ...

Shekerinska: Treguam në vepër se se askush më nuk është mbi ligjin
Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është që t’i lëmë institucionet ta ...
Republika | 11-Sep-2019 19:21
Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është që t’i lëmë institucionet ta ...

Shekerinska – Lesh: Konfirmohet mbështetja rumune për RMV-në
Rumania do të vazhdojë të mbetet partner i fuqishëm i RMV-së për sa i përket integrimit të saj euroatlantik, jo vetëm në letër, por edhe në projekte konkrete. Kjo u tha pas takimit të ministres së mbrojtjes, Radmilla ...
Flaka | 11-Sep-2019 19:14
Rumania do të vazhdojë të mbetet partner i fuqishëm i RMV-së për sa i përket integrimit të saj euroatlantik, jo vetëm në letër, por edhe në projekte konkrete. Kjo u tha pas takimit të ministres së mbrojtjes, Radmilla ...

Shekerinska – Lesh: Mbështetja rumune dëshmoi se nuk është vetëm fjalë, por në vepër
Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike në historinë botërore që me siguri do të ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 18:59
Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike në historinë botërore që me siguri do të ...

Shekerinska: Treguam në vepër se se askush më nuk është mbi ligjin
Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është që t’i lëmë institucionet ta ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 18:59
Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është që t’i lëmë institucionet ta ...

Shekerinska – Lesh: Mbështetja rumune dëshmoi se nuk është vetëm fjalë, por në vepër
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike në historinë ...
Medial | 11-Sep-2019 16:55
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Me sukses i përmbushët hapat për inkuadrim drejtë NATO-s dhe së shpejti do të bëheni anëtarja e 30-të me të drejta të plota në aleancën më të fuqishme ushtarake-politike në historinë ...

Shekerinska: Treguam në vepër se se askush më nuk është mbi ligjin
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është që ...
Medial | 11-Sep-2019 16:08
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Si Qeveri thamë dhe treguam në vepër se askush më nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe se secili duhet t’i respektojë institucionet dhe ligjet. Puna kyçe është që ...

Sheqerinska: Treguam me vepra se askush nuk është mbi ligjin
Zëvendësministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska sot tha se “si Qeveri treguam me vepra se askush tashmë nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe secili duhet t’i respektojë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 15:16
Zëvendësministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska sot tha se “si Qeveri treguam me vepra se askush tashmë nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe secili duhet t’i respektojë ...

Sheqerinska: Treguam me vepra se askush nuk është mbi ligjin
Zëvendësministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska sot tha se “si Qeveri treguam me vepra se askush tashmë nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe secili duhet t’i respektojë ...
Arbresh | 11-Sep-2019 15:26
Zëvendësministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska sot tha se “si Qeveri treguam me vepra se askush tashmë nuk është mbi ligjin, se ligjet vlejnë për të gjithë dhe secili duhet t’i respektojë ...

VMRO-DPMNE: LSDM-ja është e gatshme të sjell ligje jokushtetuese që të amnistohen nga përgjegjësia
Shkup, 11 shtator 2019 Zhvatja institucionale më nuk guxon të përsëritet! Amnisti për krimin nuk guxon të ketë! Tërë oktopodi duhet të zbulohet dhe të sanksionohet. Drejtësia duhet të përfshijë të gjithë funksionarët ...
Medial | 11-Sep-2019 12:24
Shkup, 11 shtator 2019 Zhvatja institucionale më nuk guxon të përsëritet! Amnisti për krimin nuk guxon të ketë! Tërë oktopodi duhet të zbulohet dhe të sanksionohet. Drejtësia duhet të përfshijë të gjithë funksionarët ...

Armata, intesifikohen raportet Rumani – Maqedoni e Veriut
Ministri i Mbrojtjes Kombëtare të Rumanisë, Gabriel -Beniamin Lesh sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në vendin tonë, njofton MIA, transmeton Flaka Ai do të pritet nga ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska me ...
Flaka | 11-Sep-2019 08:33
Ministri i Mbrojtjes Kombëtare të Rumanisë, Gabriel -Beniamin Lesh sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në vendin tonë, njofton MIA, transmeton Flaka Ai do të pritet nga ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska me ...

Ministri i Mbrojtjes së Rumanisë për vizitë në Maqedoninë e Veriut
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Ministri i Mbrojtjes Kombëtare të Rumanisë, Gabriel -Beniamin Lesh sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në vendin tonë. Ai do të pritet nga ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska ...
Medial | 11-Sep-2019 07:48
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Ministri i Mbrojtjes Kombëtare të Rumanisë, Gabriel -Beniamin Lesh sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në vendin tonë. Ai do të pritet nga ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved