ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 00:42

SPAK, edhe 6 prokurorë për kontrollin e Vettingut

SPAK, edhe 6 prokurorë për kontrollin e Vettingut
Kontrollin e trefishtë të Vettingut ende nuk e kanë kaluar 6 prokurorë që janë përzgjedhur si kandidatë për Prokurorinë e Posaçme, SPAK. Këshilli i Lartë i Prokurorisë i ka duar e lidhura dhe nuk mund të kryejë asnjë ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:36
Kontrollin e trefishtë të Vettingut ende nuk e kanë kaluar 6 prokurorë që janë përzgjedhur si kandidatë për Prokurorinë e Posaçme, SPAK. Këshilli i Lartë i Prokurorisë i ka duar e lidhura dhe nuk mund të kryejë asnjë ...

SPAK, edhe 6 prokurorë për kontrollin e Vettingut
Kontrollin e trefishtë të Vettingut ende nuk e kanë kaluar 6 prokurorë që janë përzgjedhur si kandidatë për Prokurorinë e Posaçme, SPAK. Këshilli i Lartë i Prokurorisë i ka duar e lidhura dhe nuk mund të kryejë asnjë ...
Medial | 11-Sep-2019 11:35
Kontrollin e trefishtë të Vettingut ende nuk e kanë kaluar 6 prokurorë që janë përzgjedhur si kandidatë për Prokurorinë e Posaçme, SPAK. Këshilli i Lartë i Prokurorisë i ka duar e lidhura dhe nuk mund të kryejë asnjë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved