ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:23

Rrahën nusen se i kërkoi ujë, Vjehrra: Ajo vajzë deshi të mbyste foshnjen

Rrahën nusen se i kërkoi ujë, Vjehrra: Ajo vajzë deshi të mbyste foshnjen
Vjehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje. Në një rrëfim për Report Tv ajo është ...
Telegraf | 11-Sep-2019 19:36
Vjehrra e nuses e cila denoncoi pak ditë më parë dhunën që ajo bashkë me bashkëshortin dhe djalin e saj kishin ushtruar ndaj saj ka treguar një tjetër variant të kësaj ngjarjeje. Në një rrëfim për Report Tv ajo është ...

Morën peng taksistin por u lanë në ‘arrest shtëpie’, shefja e ONM merr në dorë masën e sigurisë të dhënë nga gjykata
Detaje të reja kanë dalë në skenë për pengmarrjen e taksistit Andi Vyshka në një lokal të Elbasanit, nga Thanas Bejko 33 vjeç dhe Ertis Skilja 42 vjeç, (pronar i lokalit dhe shoku i tij). Masa e Sigurisë ‘arrest ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 12:01
Detaje të reja kanë dalë në skenë për pengmarrjen e taksistit Andi Vyshka në një lokal të Elbasanit, nga Thanas Bejko 33 vjeç dhe Ertis Skilja 42 vjeç, (pronar i lokalit dhe shoku i tij). Masa e Sigurisë ‘arrest ...

Rrëfehet taksisti që u morr peng në Elbasan: Si më grabitën 2 mijë € e më detyruan të pija birra e kokainë
Një pengmarrje e pazakontë ka ndodhur në Elbasan, ku kushëriri i gjyqtares së këtij qyteti Zamira Vyshka, Andi Vyshka, ka treguar se është marë peng nga Thanas Beko dhe shoku i tij Erist Selami, të cilët i kanë marë dhe ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 08:25
Një pengmarrje e pazakontë ka ndodhur në Elbasan, ku kushëriri i gjyqtares së këtij qyteti Zamira Vyshka, Andi Vyshka, ka treguar se është marë peng nga Thanas Beko dhe shoku i tij Erist Selami, të cilët i kanë marë dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved