ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 16:03

Reperi anullon koncertin për të shpenzuar kohë me familjen

Reperi anullon koncertin për të shpenzuar kohë me familjen
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e koncerteve deri vitin tjetër. Por, për këtë ai ka një arsye të vërtetë: familjen e tij. Reperi u bë baba i një vajze tjetër të quajtur, Marli, javën e kaluar, teksa njoftimin e bëri ...
Lapsi | 11-Sep-2019 15:08
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e koncerteve deri vitin tjetër. Por, për këtë ai ka një arsye të vërtetë: familjen e tij. Reperi u bë baba i një vajze tjetër të quajtur, Marli, javën e kaluar, teksa njoftimin e bëri ...

Chance the Rapper anulon koncertet për të qëndruar me familjen
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e tij të koncerteve deri në vitin tjetër. Por, për këtë ai ka një arsye të vërtetë: familjen e tij. Reperi u bë baba i një vajze tjetër të quajtur, Marli, javën e kaluar, gjersa ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:31
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e tij të koncerteve deri në vitin tjetër. Por, për këtë ai ka një arsye të vërtetë: familjen e tij. Reperi u bë baba i një vajze tjetër të quajtur, Marli, javën e kaluar, gjersa ...

Reperi i njohur amerikan anulon koncertet për të qëndruar pranë familjes
Chance the Rapper ka njoftuar fansat se ka anuluar koncertet e tij dhe shkak është familja, shkruan . Ai ka pak ditë që u bë baba i një vajze, ndërsa tani ai dëshiron të qëndrojë afër familjes së tij. Me këtë rast, ai ...
Lajminet | 11-Sep-2019 13:34
Chance the Rapper ka njoftuar fansat se ka anuluar koncertet e tij dhe shkak është familja, shkruan . Ai ka pak ditë që u bë baba i një vajze, ndërsa tani ai dëshiron të qëndrojë afër familjes së tij. Me këtë rast, ai ...

Reperi i njohur anulon koncertet për të qëndruar me familjen (FOTO)
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e tij të ardhshëm për të kaluar kohë me familjen e tij pas lindjes së vajzës së tij të dytë. “E mendova këtë gjatë javës së kaluar dhe vendosa ta shtyjë”, njoftoi reperi 26 vjeçar ...
Prive | 11-Sep-2019 10:16
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e tij të ardhshëm për të kaluar kohë me familjen e tij pas lindjes së vajzës së tij të dytë. “E mendova këtë gjatë javës së kaluar dhe vendosa ta shtyjë”, njoftoi reperi 26 vjeçar ...

Chance the Rapper shtyn turneun për të qëndruar me familjen
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e tij të ardhshëm për të kaluar kohë me familjen e tij pas lindjes së vajzës së tij të dytë. “E mendova këtë gjatë javës së kaluar dhe vendosa ta shtyjë”, njoftoi reperi 26 vjeçar ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 18:01
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e tij të ardhshëm për të kaluar kohë me familjen e tij pas lindjes së vajzës së tij të dytë. “E mendova këtë gjatë javës së kaluar dhe vendosa ta shtyjë”, njoftoi reperi 26 vjeçar ...

Chance the Rapper shtyn turneun për të qëndruar me familjen
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e tij të ardhshëm për të kaluar kohë me familjen e tij pas lindjes së vajzës së tij të dytë, transmeton Klan Kosova. “E mendova këtë gjatë javës së kaluar dhe vendosa ta shtyjë”, ...
Klan Kosova | 10-Sep-2019 16:04
Chance the Rapper ka shtyrë turneun e tij të ardhshëm për të kaluar kohë me familjen e tij pas lindjes së vajzës së tij të dytë, transmeton Klan Kosova. “E mendova këtë gjatë javës së kaluar dhe vendosa ta shtyjë”, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved