ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 01:12

Reforma Zgjedhore përçan opozitën e re, Ralf Gjoni dhe Rudina Hajdari s’janë në një mendje

Reforma Zgjedhore përçan opozitën e re, Ralf Gjoni dhe Rudina Hajdari s’janë në një mendje
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 21:42
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...

Opozita e re e përçarë për reformën zgjedhore/ Hajdari: Nuk vëmë kushte
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 21:03
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...

Reforma zgjedhore përçan opozitën parlamentare. Hajdari “flirton” me qeverinë, Gjoni i beson SHBA
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...
Politiko | 11-Sep-2019 20:27
Pjesëmarrja në Komisionin e Reformës Zgjedhore, si dhe vota për amendimet në Ligjin Elektoral, u vendosën si kusht i panegociueshëm nga të 3 grupet parlamentare të opozitës së re. Por në nisje të sesionit të ri politik ...

Xhaferi u taku me ambasadorin e sapoemëruar holandez Kop
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi sot u takua me ambasadorin e sapoemëruar të Mbretërisë së Holandës në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Dirk Jan Kop, me të cilin bisedoi për ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 15:19
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi sot u takua me ambasadorin e sapoemëruar të Mbretërisë së Holandës në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Dirk Jan Kop, me të cilin bisedoi për ...

Ambasadori gjerman: Jemi “pro” çeljes së negociatave me Shqipërinë
Ambasadori i ri i Gjermanise neTtirane, Petert Zingraf ka dhene lajmin pozitiv se Berlini zyrtar eshte pro hapjes se negociatave per anetaresimin e Shqiperise ne BE. Mbeshtetjen per Shqiperine diplomati gjerman e ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 14:16
Ambasadori i ri i Gjermanise neTtirane, Petert Zingraf ka dhene lajmin pozitiv se Berlini zyrtar eshte pro hapjes se negociatave per anetaresimin e Shqiperise ne BE. Mbeshtetjen per Shqiperine diplomati gjerman e ...

Negociatat, Berlini i ftohtë lëshon një “Po” të vakët
Premtime pozitive lidhur me hapjen e negociatave me Shqipërinë mbërrijnë sot nga ambasadori i ri gjerman Peter Zingraf. Zingraf, i cili sapo filloi mandatin e tij, u taku me kreun e Kuvendit Gramoz Ruci, me të cilin ...
Tesheshi | 11-Sep-2019 14:19
Premtime pozitive lidhur me hapjen e negociatave me Shqipërinë mbërrijnë sot nga ambasadori i ri gjerman Peter Zingraf. Zingraf, i cili sapo filloi mandatin e tij, u taku me kreun e Kuvendit Gramoz Ruci, me të cilin ...

Xhaferi takon ambasadorin e sapoemëruar holandez Kop
Shkup, 11 shtator – Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi sot u takua me ambasadorin e sapoemëruar të Mbretërisë së Holandës në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Dirk Jan Kop, me të ...
Koha.mk | 11-Sep-2019 14:09
Shkup, 11 shtator – Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi sot u takua me ambasadorin e sapoemëruar të Mbretërisë së Holandës në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Dirk Jan Kop, me të ...

Ambasadori gjerman zbulon mesazhin e Merkel në takimin me Ruçin: T’i themi “Po” integrimit të Shqipërisë
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 11:09
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...

Ambasadori Gjerman: Jemi të prirur t’i themi ‘Po’ çeljes së negociatave Shqipëri-BE
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...
Top Channel | 11-Sep-2019 11:08
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...

Xhaferi u taku me ambasadorin e sapoemëruar holandez Kop
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi sot u takua me ambasadorin e sapoemëruar të Mbretërisë së Holandës në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Dirk ...
Medial | 11-Sep-2019 13:57
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi sot u takua me ambasadorin e sapoemëruar të Mbretërisë së Holandës në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Dirk ...

Ruçi: Kroacia, avokatja më e mirë e integrimit të Shqipërisë në BE
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti Ambasadoren e Kroacisë, znj. Sanja Bujas Juraga, me rastin e mbarimit të mandatit të saj në Shqipëri.
Top Channel | 10-Sep-2019 13:31
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti Ambasadoren e Kroacisë, znj. Sanja Bujas Juraga, me rastin e mbarimit të mandatit të saj në Shqipëri.

Na duhet reformim i sistemit, jo ndryshimi i ngjyrës së fletës së votimit
Nga Mentor Kikia Drejtori për Europës Qëndrore dhe Juglindore në Departamentin e Shtetit kërkoi që të përmbushet brenda viti reforma elektorale. Edhe mazhoranca flet për reformë zgjedhore për ta realizuar atë me ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Nga Mentor Kikia Drejtori për Europës Qëndrore dhe Juglindore në Departamentin e Shtetit kërkoi që të përmbushet brenda viti reforma elektorale. Edhe mazhoranca flet për reformë zgjedhore për ta realizuar atë me ...

Ambasadori Gjerman: Jemi të prirur t’i themi ‘Po’ çeljes së negociatave Shqipëri-BE
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...
Flaka | 11-Sep-2019 12:34
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...

Reforma zgjedhore/ Gjiknuri pret ambasadorin gjerman: Gati për të krijuar hapësirat e bashkëpunimit për opozitën
TIRANE Bashkëkryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri priti sot në një takim ambasadorin gjerman Peter Zingraf. Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në facebook, ku Gjiknuri shkruan se ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 13:24
TIRANE Bashkëkryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri priti sot në një takim ambasadorin gjerman Peter Zingraf. Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në facebook, ku Gjiknuri shkruan se ...

Ambasadori Gjerman: Jemi të prirur t’i themi ‘Po’ çeljes së negociatave Shqipëri-BE
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 12:01
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...

Synimi i Gjermanisë: PO çeljes së negociatave mes BE dhe Shqipërisë!
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, priti Ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:54
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, priti Ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...

Gjiknuri pret Ambasadorin e ri gjerman: Bashkëpunim me opozitën joparlamentare për reformën zgjedhore
Damian Gjiknuri, në cilësinë e bashkëkryetarit për reformen zgjedhore priti ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë Peter Zingraf. Gjiknuri shkruan në facbeook se vec diskutimeve me kryedipomatin gjerman në Tiranë ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 13:44
Damian Gjiknuri, në cilësinë e bashkëkryetarit për reformen zgjedhore priti ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë Peter Zingraf. Gjiknuri shkruan në facbeook se vec diskutimeve me kryedipomatin gjerman në Tiranë ...

Ambasadori gjerman: Synimi ynë është t’i themi “po” hapjes së negociatave për Shqipërinë
Gjatë një takimi me kreun e Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçin, ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf tha se synimi i vendit të tij është t’i thotë “Po” hapjes së negociatave me Shqipërinë. “Kancelarja ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 11:38
Gjatë një takimi me kreun e Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçin, ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf tha se synimi i vendit të tij është t’i thotë “Po” hapjes së negociatave me Shqipërinë. “Kancelarja ...

Ruçi: Kroacia, avokatja më e mirë e integrimit të Shqipërisë në BE
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë, Sanja Bujas Juraga, me rastin e mbarimit të mandatit të saj në këtë vend. Ruçi e falënderoi ambasadoren kroate për shërbimin e ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 16:13
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë, Sanja Bujas Juraga, me rastin e mbarimit të mandatit të saj në këtë vend. Ruçi e falënderoi ambasadoren kroate për shërbimin e ...

Ambasadori gjerman zbulon mesazhin e Merkel: T’i themi “Po” integrimit të Shqipërisë
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu besimin se ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 11:35
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu besimin se ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved