ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 18:26

Ramos: Van Dijk mund ta fitojë Topin e Artë

Ramos: Van Dijk mund ta fitojë Topin e Artë
Sergio Ramos beson se mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk mund të fitojë Topin e Artë pas një sezoni të shkëlqyeshëm individual dhe ekipor. Van Dijk po përpiqet të bëhet mbrojtësi i parë që fiton Topin e Artë që ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:15
Sergio Ramos beson se mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk mund të fitojë Topin e Artë pas një sezoni të shkëlqyeshëm individual dhe ekipor. Van Dijk po përpiqet të bëhet mbrojtësi i parë që fiton Topin e Artë që ...

Ramos: Do të doja të luaja në Premierligë
Mbrojtësi i ekipit të Real Madrid dhe Spanjës Sergio Ramos ka zbuluar se do të dëshironte të luante në Premier League. Ramos së fundmi dha një intervistë për Gazzetta dello Sport dhe foli për Premier League. Ai tha: “Do ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 15:56
Mbrojtësi i ekipit të Real Madrid dhe Spanjës Sergio Ramos ka zbuluar se do të dëshironte të luante në Premier League. Ramos së fundmi dha një intervistë për Gazzetta dello Sport dhe foli për Premier League. Ai tha: “Do ...

Nuk pranoi largimin, Mariano Diaz synon të tregojë vlerat te Reali
Në verë largimi i Mariano Diaz nga Real Madrid dukej shumë afër, por sulmuesi nuk i bëri kurrë valixhet gati edhe pse rrezikon të qëndrojë shpesh jashtë formacionit titullar të skuadrës së drejtuar nga Zidane. Agjentët ...
InFokusi | 11-Sep-2019 13:26
Në verë largimi i Mariano Diaz nga Real Madrid dukej shumë afër, por sulmuesi nuk i bëri kurrë valixhet gati edhe pse rrezikon të qëndrojë shpesh jashtë formacionit titullar të skuadrës së drejtuar nga Zidane. Agjentët ...

Ramos: Van Dijk, kandidat serioz për të fituar Topin e Artë
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë që mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk është kandidatë i vërtetë për të fituar Topin e Artë. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar këtë çmim për 10 vjet, ...
InFokusi | 11-Sep-2019 12:27
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë që mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk është kandidatë i vërtetë për të fituar Topin e Artë. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar këtë çmim për 10 vjet, ...

12:17 Ramos: Van Dijku mund ta fitojë Topin e Artë Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se...
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se qendërmbrojtësi holandez i Liverpoolit, Virgil van Dijk, mund ta fitojë Topin e Artë këtë vit, para Cristiano Ronaldos e Lionel Messit, duke e përdorur si argument faktin ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 12:24
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se qendërmbrojtësi holandez i Liverpoolit, Virgil van Dijk, mund ta fitojë Topin e Artë këtë vit, para Cristiano Ronaldos e Lionel Messit, duke e përdorur si argument faktin ...

Ramos: Van Dijku mund ta fitojë Topin e Artë
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se qendërmbrojtësi holandez i Liverpoolit, Virgil van Dijk, mund ta fitojë Topin e Artë këtë vit, para Cristiano Ronaldos e Lionel Messit, duke e përdorur si argument faktin ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 12:01
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se qendërmbrojtësi holandez i Liverpoolit, Virgil van Dijk, mund ta fitojë Topin e Artë këtë vit, para Cristiano Ronaldos e Lionel Messit, duke e përdorur si argument faktin ...

Ramos: Van Dijk, kandidat serioz për të fituar Topin e Artë
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë që mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk është kandidat i vërtetë për të fituar Topin e Artë. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar këtë çmim për 10 vjet, ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 11:54
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë që mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk është kandidat i vërtetë për të fituar Topin e Artë. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar këtë çmim për 10 vjet, ...

Ramos: Van Dijk, kandidat serioz për të fituar Topin e Artë
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë që mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk është kandidatë i vërtetë për të fituar Topin e Artë.
Kosova Press | 11-Sep-2019 11:45
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë që mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk është kandidatë i vërtetë për të fituar Topin e Artë.

Ramos: Bale është i rëndësishëm për klubin
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë se sulmuesi Gareth Bale është lojtar i mirë që qëndron pas bashkëlojtarëve. Bale pritej të largohej gjatë kësaj verë, mirëpo transferimi i tij dështoi dhe për momentin ...
Flaka | 10-Sep-2019 19:54
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë se sulmuesi Gareth Bale është lojtar i mirë që qëndron pas bashkëlojtarëve. Bale pritej të largohej gjatë kësaj verë, mirëpo transferimi i tij dështoi dhe për momentin ...

Ramos: Bale është i rëndësishëm për klubin
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë se sulmuesi Gareth Bale është lojtar i mirë që qëndron pas bashkëlojtarëve.
Kosova Press | 10-Sep-2019 14:26
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë se sulmuesi Gareth Bale është lojtar i mirë që qëndron pas bashkëlojtarëve.

Van Dijk kërkon përqendrim nga bashkëlojtarët e Holandës
Mbrojtësi Virgil van Dijk ka kërkuar përqendrim nga bashkëlojtarët e Holandës në kuadër të Euro 2020.
Kosova Press | 10-Sep-2019 13:43
Mbrojtësi Virgil van Dijk ka kërkuar përqendrim nga bashkëlojtarët e Holandës në kuadër të Euro 2020.

Lëndoi Salah, Ramos: Disa njerëz po më gjykojnë
Kapiteni i Reali Madridit, Sergio Ramos ka mbrojtur stilin e lojës.
Kosova Press | 10-Sep-2019 13:21
Kapiteni i Reali Madridit, Sergio Ramos ka mbrojtur stilin e lojës.

Ramosi ndihet i gjykuar padrejtësisht: Nuk dua ta lëndoj askënd
Kapiteni i Spanjës, i cili të dielën ia barazoi Iker Casillasit rekordin për më së shumti paraqitje me ekipin kombëtar, shpeshherë është akuzuar se ka tentuar qëllimisht t’i lëndojë kundërshtarët, transmeton Gazeta ...
Koha.mk | 10-Sep-2019 10:36
Kapiteni i Spanjës, i cili të dielën ia barazoi Iker Casillasit rekordin për më së shumti paraqitje me ekipin kombëtar, shpeshherë është akuzuar se ka tentuar qëllimisht t’i lëndojë kundërshtarët, transmeton Gazeta ...

Ramos mbron stilin e lojës së pamëshirshme
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka mbrojtur stilin e tij të pamëshirshëm të lojës. Qendërmbrojtësi u kritikua shumë pas lëndimit që i bëri Mohamed Salahit të Liverpoolit në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit ...
E Dua Sportin | 10-Sep-2019 09:59
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka mbrojtur stilin e tij të pamëshirshëm të lojës. Qendërmbrojtësi u kritikua shumë pas lëndimit që i bëri Mohamed Salahit të Liverpoolit në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit ...

Ramos mbron stilin e lojës së pamëshirshme
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka mbrojtur stilin e tij të pamëshirshëm të lojës. Qendërmbrojtësi u kritikua shumë pas lëndimit që i bëri Mohamed Salahit të Liverpoolit në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 09:14
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka mbrojtur stilin e tij të pamëshirshëm të lojës. Qendërmbrojtësi u kritikua shumë pas lëndimit që i bëri Mohamed Salahit të Liverpoolit në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit ...

Ramos mbron stilin e lojës së pamëshirshme Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka mbrojtur stilin e tij të pamëshirshëm të lojës. Qendërmbrojtësi u kritikua shumë pas lëndimit që i bëri Mohamed Salahit të Liverpoolit në...
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka mbrojtur stilin e tij të pamëshirshëm të lojës. Qendërmbrojtësi u kritikua shumë pas lëndimit që i bëri Mohamed Salahit të Liverpoolit në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit ...
Kosova Sot | 10-Sep-2019 09:28
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka mbrojtur stilin e tij të pamëshirshëm të lojës. Qendërmbrojtësi u kritikua shumë pas lëndimit që i bëri Mohamed Salahit të Liverpoolit në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit ...

Ramosi ndihet i gjykuar padrejtësisht: Nuk dua ta lëndoj askënd
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se ai është i gjykuar padrejtësisht nga njerëzit dhe thotë se gjithmonë luan futboll me qëllime të mira. Kapiteni i Spanjës, i cili të dielën ia barazoi Iker Casillasit ...
Lexo | 10-Sep-2019 09:24
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se ai është i gjykuar padrejtësisht nga njerëzit dhe thotë se gjithmonë luan futboll me qëllime të mira. Kapiteni i Spanjës, i cili të dielën ia barazoi Iker Casillasit ...

Ramosi ndihet i gjykuar padrejtësisht: Nuk dua ta lëndoj askënd
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se ai është i gjykuar padrejtësisht nga njerëzit dhe thotë se gjithmonë luan futboll me qëllime të mira. Kapiteni i Spanjës, i cili të dielën ia barazoi Iker Casillasit ...
Kosova Sot | 10-Sep-2019 08:52
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se ai është i gjykuar padrejtësisht nga njerëzit dhe thotë se gjithmonë luan futboll me qëllime të mira. Kapiteni i Spanjës, i cili të dielën ia barazoi Iker Casillasit ...

Ramosi ndihet i gjykuar padrejtësisht: Nuk dua ta lëndoj askënd
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se ai është i gjykuar padrejtësisht nga njerëzit dhe thotë se gjithmonë luan futboll me qëllime të mira. Kapiteni i Spanjës, i cili të dielën ia barazoi Iker Casillasit ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 08:45
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se ai është i gjykuar padrejtësisht nga njerëzit dhe thotë se gjithmonë luan futboll me qëllime të mira. Kapiteni i Spanjës, i cili të dielën ia barazoi Iker Casillasit ...

Gazzetta dello Sport: Reali afër transferimit të Van Dijkut
Real Madridi thuhet se po tenton ta transferojë Virgil van Dijkun nga Liverpoooli në afatin kalimtar të verës 2020. Mbrojtësi holandez ka shkëlqyer në sezonin e kaluar te The Reds po ashtu edhe te ‘Tulipanët’ në Ligën e ...
E Dua Sportin | 09-Sep-2019 18:59
Real Madridi thuhet se po tenton ta transferojë Virgil van Dijkun nga Liverpoooli në afatin kalimtar të verës 2020. Mbrojtësi holandez ka shkëlqyer në sezonin e kaluar te The Reds po ashtu edhe te ‘Tulipanët’ në Ligën e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved