ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:23

Prokuroria kërkon 9.6 vite burg për gjyqtarët e Durrësit të akuzuar për korrupsion

Prokuroria kërkon 9.6 vite burg për gjyqtarët e Durrësit të akuzuar për korrupsion
Prokuroria e Krimeve të rënda kërkoi 9.6 vjet burg në total për 3 gjyqtarët e Durrësit, të akuzuar për korrupsion. 2 vite burg, prokuroria kërkoi edhe për biznesmenin Namik Sadik, i cili dyshohet se ka paguar udhëtimin ...
ABCNews | 11-Sep-2019 19:21
Prokuroria e Krimeve të rënda kërkoi 9.6 vjet burg në total për 3 gjyqtarët e Durrësit, të akuzuar për korrupsion. 2 vite burg, prokuroria kërkoi edhe për biznesmenin Namik Sadik, i cili dyshohet se ka paguar udhëtimin ...

Prokuroria kërkon burg për tre gjyqtarë dhe një biznesmen në çështjen “El Classico”
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Prokuroria kërkoi dënimin me burg për gjyqtarët e Apelit Durrës Kliton Spahiu, Petraq Dhimitri dhe Petrit Çeno, si edhe të ...
Reporter | 11-Sep-2019 18:07
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Prokuroria kërkoi dënimin me burg për gjyqtarët e Apelit Durrës Kliton Spahiu, Petraq Dhimitri dhe Petrit Çeno, si edhe të ...

Prokuroria kërkon 9.5 vite burg për gjyqtarët e korruptuar me ndeshje
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar nga 3 vite burg për dy dhe 3.5 vite burg për një prej tre gjyqtarëve të Durrësit që akuzohen për korrupsion. Tre gjyqtarët dyshohet të kenë përfituar në mënyrë të paligjshme , si ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 16:16
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar nga 3 vite burg për dy dhe 3.5 vite burg për një prej tre gjyqtarëve të Durrësit që akuzohen për korrupsion. Tre gjyqtarët dyshohet të kenë përfituar në mënyrë të paligjshme , si ...

Prokuroria kërkon burg për gjyqtarët shqiptarë të “El Clasico”
Prokuroria e Krimeve te Renda jep pretencen ndaj tre ish gjyqtareve te apelit te Durresit te cilet akuzohen per korrupsion. Sipas organit te akuzes eshte provuar se ata udhetuan drejt spanjes per te ndjekur “El ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 16:08
Prokuroria e Krimeve te Renda jep pretencen ndaj tre ish gjyqtareve te apelit te Durresit te cilet akuzohen per korrupsion. Sipas organit te akuzes eshte provuar se ata udhetuan drejt spanjes per te ndjekur “El ...

Kërkohet burg për tre gjyqtarët e Real-Barcelona. Do të ndiqet ky standard për Mazniku-Fusha?
Tre gjyqtarët e Durrësit që u akzuan se përfituan pagesa të paligjshme nga të tretë, një prej të cilave edhe ajo për të parë ndeshjen Real Marid-Barcelona, kanë marrë pretencën e prokurorisë për 3.5 vjet burg. Petrit ...
Respublica | 11-Sep-2019 15:43
Tre gjyqtarët e Durrësit që u akzuan se përfituan pagesa të paligjshme nga të tretë, një prej të cilave edhe ajo për të parë ndeshjen Real Marid-Barcelona, kanë marrë pretencën e prokurorisë për 3.5 vjet burg. Petrit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved