ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 05:50

Presidenti i “Microsoft”-it: Qeveria amerikane e trajton “Huawei”-n padrejtësisht

Presidenti i “Microsoft”-it: Qeveria amerikane e trajton “Huawei”-n padrejtësisht
Presidenti dhe kryezyrtari ligjor i kompanisë “Microsoft” Brad Smith u tha mediave amerikane se trajtimi nga qeveria amerikane ndaj kompanisë “Huawei” është i padrejtë. “Microsoft”-i u ka kërkuar rregullatorëve ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:21
Presidenti dhe kryezyrtari ligjor i kompanisë “Microsoft” Brad Smith u tha mediave amerikane se trajtimi nga qeveria amerikane ndaj kompanisë “Huawei” është i padrejtë. “Microsoft”-i u ka kërkuar rregullatorëve ...

Microsoft kritikon qëndrimin e SHBA-së ndaj Huawei-t
Presidenti i Microsoft-it, Brad Smith ka kritikuar qëndrimin e qeverisë së SHBA-së ndaj Huawei-t, duke thënë se i sheh si të padrejta sanksionet ndaj kompanisë kineze, transmeton AA. Në një intervistë për revistën ...
Shenja | 10-Sep-2019 18:28
Presidenti i Microsoft-it, Brad Smith ka kritikuar qëndrimin e qeverisë së SHBA-së ndaj Huawei-t, duke thënë se i sheh si të padrejta sanksionet ndaj kompanisë kineze, transmeton AA. Në një intervistë për revistën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved