ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 14:19

Përfundon afati kalimtar në basketboll

Përfundon afati kalimtar në basketboll
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për......
Zeri | 11-Sep-2019 19:33
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për......

Përfundon afati kalimtar në basketboll, shorti të premten
Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime në afatin kalimtar që ka përfunduar sot. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e Femrave dhe Ligën e ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 18:27
Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime në afatin kalimtar që ka përfunduar sot. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e Femrave dhe Ligën e ...

Përfundon afati kalimtar në basketbollin e Kosovës
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 18:07
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...

Mbyllet afati kalimtar i basketbollit, klubet përforcohen me të madhe
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 17:58
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...

Mbyllet afati kalimtar i basketbollit, klubet përforcohen me të madhe
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 17:54
Sot ka përfunduar afati kalimtar në basketbollin e Kosovës. Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime. Ndërkohë, të premten do të bëhet hedhja e shortit për Superligën, Ligën e ...

Zyrtare: KB Peja rikthehet dhe inkuadrohet në Superligën e basketbollit kosovar
KB Peja edhe zyrtarisht është rikthyer në elitën e futbollit kosovar. Lajmi është konfirmuar edhe nga Federata e Basketbollit të Kosovës që ka njoftuar se bordi i saj ka miratuar kërkesën e klubit pejan për rikthim në ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 00:57
KB Peja edhe zyrtarisht është rikthyer në elitën e futbollit kosovar. Lajmi është konfirmuar edhe nga Federata e Basketbollit të Kosovës që ka njoftuar se bordi i saj ka miratuar kërkesën e klubit pejan për rikthim në ...

Basketboll, përfundon afati kalimtar –shorti të premten
Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime në afatin kalimtar që ka përfunduar sot.
Kosova Press | 11-Sep-2019 17:54
Klubet e Superligës, Ligës së Femrave dhe Ligës së Parë kanë bërë shumë transferime në afatin kalimtar që ka përfunduar sot.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved