ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 16:33

Merr flakë kabina elektrike në Fushë Krujë, 200 banorë mbeten pa energji

Merr flakë kabina elektrike në Fushë Krujë, 200 banorë mbeten pa energji
Një kabinë e vjetër elektrike në lagjen Kastrioti të Fushë Krujës, pranë stadiumit të qytetit, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së mërkurës.
Top Channel | 11-Sep-2019 22:35
Një kabinë e vjetër elektrike në lagjen Kastrioti të Fushë Krujës, pranë stadiumit të qytetit, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së mërkurës.

Përfshihet nga zjarri një kabinë elektrike në Fushë-Krujë, rreth 500 familje pa energji
Një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar shpërthimi i kabinës që mund ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 22:51
Një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar shpërthimi i kabinës që mund ...

Zjarr në kabinën elektrike, 500 familje mbeten në errësisë në Fushë-Krujë
Një kabine elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen ekësaj të mërkure në Fushë-Krujë. Mgjarja ka ndodhur në lagjen “Kastrioti i Vjetër” në Fushë-Krujë, ku si pasojë e dëmeve të shkaktuara nga zjarri kanë ngelur pa ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 22:13
Një kabine elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen ekësaj të mërkure në Fushë-Krujë. Mgjarja ka ndodhur në lagjen “Kastrioti i Vjetër” në Fushë-Krujë, ku si pasojë e dëmeve të shkaktuara nga zjarri kanë ngelur pa ...

Shkrumbohet kabina elektrike, 500 familje në Fushë-Krujë mbeten në errësisë
Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në një kabinë elektrike në lagjen ‘Kastrioti i Vjetër’ në Fushë-Krujë. Zjarri ka dëmtuar kabinën duke lënë rreth 500 familje pa energji elektrike. Flakët janë neutralizuar falë ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 22:25
Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në një kabinë elektrike në lagjen ‘Kastrioti i Vjetër’ në Fushë-Krujë. Zjarri ka dëmtuar kabinën duke lënë rreth 500 familje pa energji elektrike. Flakët janë neutralizuar falë ...

Përfshihet nga zjarri një kabinë elektrike në Fushë-Krujë, 500 familje pa energji
Një kabinë elektrike në Fushë-Krujë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 22:04
Një kabinë elektrike në Fushë-Krujë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti” të Fushë-Krujës. Falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved