ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 05:09

Pacolli dhe Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë

Pacolli dhe Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë
Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel, të cilën e ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 14:08
Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel, të cilën e ...

Pacolli priti në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:15
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik ...

Pacolli takon ambasadoren e re franceze në Kosovë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, ka pritur në takim ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat e Kosovës, proceset ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 14:31
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, ka pritur në takim ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat e Kosovës, proceset ...

Pacolli takohet me ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie Christine Butel
Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë Behgjet Pacolli, ka pritur në takim Ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat ...
Zeri | 11-Sep-2019 14:16
Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë Behgjet Pacolli, ka pritur në takim Ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat ...

Pacolli dhe Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë
Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel, të cilën e ...
Arbresh | 11-Sep-2019 14:14
Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel, të cilën e ...

Pacolli dhe Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë
Siç njofton kumtesa, Pacolli shprehu gatishmëri për thellimin e mëtejmë të marrëdhënieve bilaterale ndërmjet dy vendeve. U shkëmbyen po ashtu pikëpamjet mbi mbarëvajtjen e zhvillimeve politike në Kosovë, rajon dhe më ...
Lajminet | 11-Sep-2019 14:07
Siç njofton kumtesa, Pacolli shprehu gatishmëri për thellimin e mëtejmë të marrëdhënieve bilaterale ndërmjet dy vendeve. U shkëmbyen po ashtu pikëpamjet mbi mbarëvajtjen e zhvillimeve politike në Kosovë, rajon dhe më ...

Pacolli takohet me ambasadoren e re franceze në Kosovë, Marie Christine Butel
Zëvendëskryeministri në detyrë, Behxhet Pacolli, ka pritur në takim Ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat e Kosovës, proceset aktuale ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 13:54
Zëvendëskryeministri në detyrë, Behxhet Pacolli, ka pritur në takim Ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat e Kosovës, proceset aktuale ...

Pacolli - Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë
Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel, të cilën e ...
Kosova Press | 11-Sep-2019 13:54
Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel, të cilën e ...

Pacolli takon ambasadoren e re të Francës në Kosovë
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur në takim Ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 13:47
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur në takim Ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e ...

Haradinaj takon ambasadoren e re franceze, flasin për thellimin e bashkëpunimit
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel, të cilën e ka njoftuar për të arriturat e Kosovës, si dhe proceset aktuale politike. Haradinaj në një ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 11:08
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel, të cilën e ka njoftuar për të arriturat e Kosovës, si dhe proceset aktuale politike. Haradinaj në një ...

Pacolli priti në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik ...
Zeri | 11-Sep-2019 13:34
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik ...

Pacolli takon ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl
13:13, 11 Shtator 2019 Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behxhet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i shprehur mirëseardhje në ...
Medial | 11-Sep-2019 13:26
13:13, 11 Shtator 2019 Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behxhet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i shprehur mirëseardhje në ...

Pacolli priti në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i ...
Arbresh | 11-Sep-2019 13:26
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i ...

Pacolli priti në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 13:18
Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i ...

Flet personi në foton me ushtarët britanikë: Si fëmijë ëndërronim të luajmë kundër Anglisë
Kombëtarja e Kosovës sot ballafaqohet me Anglinë në ndeshjen kualifikuese për ‘Euro 2020’. Gjatë ditës, nëpër rrjetet sociale ka qarkulluar një foto e cila është bërë virale ku shihen disa fëmijë kosovar duke luajtur ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 21:33
Kombëtarja e Kosovës sot ballafaqohet me Anglinë në ndeshjen kualifikuese për ‘Euro 2020’. Gjatë ditës, nëpër rrjetet sociale ka qarkulluar një foto e cila është bërë virale ku shihen disa fëmijë kosovar duke luajtur ...

Pacolli takon ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i shprehur mirëseardhje në Kosovë. Në takim të dy ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 13:15
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i shprehur mirëseardhje në Kosovë. Në takim të dy ...

Pacolli takohet me ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl
Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh shefi i diplomacisë së Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur sot në një takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Prishtinë, Jens Erik Grondahl, duke i shprehur mirëseardhje ...
Kosova Press | 11-Sep-2019 13:04
Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh shefi i diplomacisë së Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur sot në një takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Prishtinë, Jens Erik Grondahl, duke i shprehur mirëseardhje ...

Ramush Haradinaj priti në takim njohës Ambasadoren e re të Francës
Me këtë rast, kryeministri në detyrë Haradinaj, e ka njoftuar për progresin e Kosovës dhe për orientimin properëndimor të shtetit të Kosovës dhe përkushtimin e institucioneve në zbatimin e rendit dhe ligjit, zhvillimin ...
Lajminet | 11-Sep-2019 12:14
Me këtë rast, kryeministri në detyrë Haradinaj, e ka njoftuar për progresin e Kosovës dhe për orientimin properëndimor të shtetit të Kosovës dhe përkushtimin e institucioneve në zbatimin e rendit dhe ligjit, zhvillimin ...

Haradinaj: Partneriteti me Francën është dhe do të jetë afatgjatë
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim njohës ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie-Christine Butel. Me këtë rast, kryeministri në detyrë Haradinaj, e ka njoftuar për progresin e ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 12:07
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim njohës ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie-Christine Butel. Me këtë rast, kryeministri në detyrë Haradinaj, e ka njoftuar për progresin e ...

Haradinaj takon ambasadoren e re franceze, flasin për thellimin e bashkëpunimit
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel, të cilën e ka njoftuar për të arriturat e Kosovës, si dhe proceset aktuale politike. Haradinaj në një ...
Shenja | 11-Sep-2019 11:39
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel, të cilën e ka njoftuar për të arriturat e Kosovës, si dhe proceset aktuale politike. Haradinaj në një ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved