ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 00:52

Njihuni me Njësinë Speciale kundër “të fortëve”/ FOTO

Njihuni me Njësinë Speciale kundër “të fortëve”/ FOTO
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj këtë të mërkurë ka vizituar mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës ministri Lleshaj, që shoqërohej nga ...
Medial | 11-Sep-2019 21:32
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj këtë të mërkurë ka vizituar mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës ministri Lleshaj, që shoqërohej nga ...

Njihuni me Njësinë Speciale kundër “të fortëve”/ FOTO
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj këtë të mërkurë ka vizituar mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës ministri Lleshaj, që shoqërohej nga ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 21:29
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj këtë të mërkurë ka vizituar mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës ministri Lleshaj, që shoqërohej nga ...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët” (Video)
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...
Albportali | 11-Sep-2019 19:57
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...

Njësia Speciale kundër “të Fortëve” gati të zbresë në terren
Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren në aksion. Ministri i Punëve të Brendshme i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit të personave që......
Zeri | 11-Sep-2019 16:08
Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren në aksion. Ministri i Punëve të Brendshme i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit të personave që......

Njihuni me njësitin më të ri elitar të Policisë në Shqipëri
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nëpërnjet një videoje të publikuar në Facebook ka bërë prezantimin e njësitit më të ri elitar të Policisë së Shqipërisë. “Njësia Speciale e Kërkimi”, kështu do ta mbajë emrin kjo ...
Lajminet | 11-Sep-2019 15:29
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nëpërnjet një videoje të publikuar në Facebook ka bërë prezantimin e njësitit më të ri elitar të Policisë së Shqipërisë. “Njësia Speciale e Kërkimi”, kështu do ta mbajë emrin kjo ...

Njihuni me njësitin më të ri elitar të Policisë në Shqipëri (VIDEO)
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nëpërnjet një videoje të publikuar në Facebook ka bërë prezantimin e njësitit më të ri elitar të Policisë së Shqipërisë. “Njësia Speciale e Kërkimi”, kështu do ta mbajë emrin kjo ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 15:26
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nëpërnjet një videoje të publikuar në Facebook ka bërë prezantimin e njësitit më të ri elitar të Policisë së Shqipërisë. “Njësia Speciale e Kërkimi”, kështu do ta mbajë emrin kjo ...

Krijimi i Njësisë Speciale për “të fortët”, dështim i “RENEA”-s?
Një muaj më parë kryeministri i vendit, Edi Rama, njoftoi ngritjen e “ENFAST”-it, një Njësi Speciale e dizenjuar për të shpënë para drejtësisë ata që i quajti si “të fortët” e rrugës. Ndërsa ditën e sotme, ministri i ...
Lapsi | 11-Sep-2019 15:14
Një muaj më parë kryeministri i vendit, Edi Rama, njoftoi ngritjen e “ENFAST”-it, një Njësi Speciale e dizenjuar për të shpënë para drejtësisë ata që i quajti si “të fortët” e rrugës. Ndërsa ditën e sotme, ministri i ...

Të armatosur deri në dhëmbë, Lleshaj: Ja njësia elitë që do godasë “të fortët”
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 13:59
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët” (Video)
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 13:47
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...

Njësia Speciale e Shqipërisë kundër “Të Fortëve” gati të zbresë në terren
Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren në aksion. Ministri i Punëve të Brendshme i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 15:12
Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren në aksion. Ministri i Punëve të Brendshme i Shqipërisë, Sandër Lleshaj deklaroi se njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur ...

Njësia Speciale e Kërkimit, stërvitje para syve të Ministrit Lleshaj
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit kryesorë të ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 14:09
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit kryesorë të ...

Të armatosur rëndë e të mirëstërvitur/ Njihuni me njesinë speciale që do godasë ‘të fortët’
I shoqëruar nga drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Siç shihen ...
Politiko | 11-Sep-2019 14:35
I shoqëruar nga drejtuesit kryesorë të Policisë së Shtetit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Siç shihen ...

Lleshaj: Njësia Speciale kundër “të Fortëve” është gati për të dalë në terren
“Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren”. Kështu u shpreh këtë të mërkurë ministri Brendshëm, Sandër Lleshaj teksa pa nga afër stërvitjen e një njësi të re elitë të Policisë së Shtetit. ...
Medial | 11-Sep-2019 14:35
“Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren”. Kështu u shpreh këtë të mërkurë ministri Brendshëm, Sandër Lleshaj teksa pa nga afër stërvitjen e një njësi të re elitë të Policisë së Shtetit. ...

Lleshaj: Njësia Speciale kundër “të Fortëve” është gati për të dalë në terren
“Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren”. Kështu u shpreh këtë të mërkurë ministri Brendshëm, Sandër Lleshaj teksa pa nga afër stërvitjen e një njësi të re elitë të Policisë së Shtetit. ...
RTSH | 11-Sep-2019 14:33
“Njësia Speciale kundër ‘të Fortëve’ është gati për të dalë në terren”. Kështu u shpreh këtë të mërkurë ministri Brendshëm, Sandër Lleshaj teksa pa nga afër stërvitjen e një njësi të re elitë të Policisë së Shtetit. ...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët” (Video)
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 14:11
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...

Njësia e re e Policisë që do arrestojë ‘të fortët’ (Foto+Video)
mapo.al Njësia e Kërkim Arrestimit. Kështu do të quhet njësia e re e Policisë së Shtetit, e cila do të ketë fokusin në arrestimin e “të fortëve” në kërkim. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka prezantuar këtë njësi ...
Mapo | 11-Sep-2019 13:55
mapo.al Njësia e Kërkim Arrestimit. Kështu do të quhet njësia e re e Policisë së Shtetit, e cila do të ketë fokusin në arrestimin e “të fortëve” në kërkim. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka prezantuar këtë njësi ...

Pamjet e oficerëve speciale të armatosur rëndë, policia me njësi të veçantë për të goditur të “fortët” në Shqipëri
Një njësi e re speciale kundër “Të fortëve” do të jetë funksionale së shpejti në policinë e shtetit dhe do të jetë në terren për të goditur pikërisht elementë të mundshëm kriminalë dhe të dyshimtë. Lajmi është bërë ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:09
Një njësi e re speciale kundër “Të fortëve” do të jetë funksionale së shpejti në policinë e shtetit dhe do të jetë në terren për të goditur pikërisht elementë të mundshëm kriminalë dhe të dyshimtë. Lajmi është bërë ...

Të ar.matosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët” (Video)
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...
Lexo | 11-Sep-2019 13:58
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...

Të armatosur gjer në dhëmbë! Ja njësia elitë që do godasë “të fortët” (Video)
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...
Medial | 11-Sep-2019 13:47
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizitoi mjediset ku punon dhe stërvitet Njësia Speciale e Kërkimit të të “fortëve”, që i janë shmangur drejtësisë. Gjatë vizitës, ministri Lleshaj, që shoqërohej nga drejtuesit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved