ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 08:25

Nipi sulmon fizikisht gjyshen

Nipi sulmon fizikisht gjyshen
Ditën e martë në Suharekë është arrestuar një person pasiqë ka kryer dhunë psiqike dhe fizike ndaj gjyshes së tij shkruan gazeta inFokus Policia ka bërë të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në ...
InFokusi | 11-Sep-2019 12:14
Ditën e martë në Suharekë është arrestuar një person pasiqë ka kryer dhunë psiqike dhe fizike ndaj gjyshes së tij shkruan gazeta inFokus Policia ka bërë të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në ...

Vëllai raporton në polici motrën e zhdukur
Gjatë ditë së djeshme, është raportuar se një femër është larguar nga banesa e saj, në lagjen “Dardania”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. Po ashtu Policia, njofton se lajmin e ka raportuar vëllai i saj, ...
Arbresh | 11-Sep-2019 11:45
Gjatë ditë së djeshme, është raportuar se një femër është larguar nga banesa e saj, në lagjen “Dardania”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. Po ashtu Policia, njofton se lajmin e ka raportuar vëllai i saj, ...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...
Gazeta Monitor | 11-Sep-2019 11:38
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...

Plagoset gabimisht personi që nuk ishte i involvuar në përleshjen e 4 personave në Pejë
Gjatë ditë së djeshme, në qytetin e Pejës, pas një mosmarrëveshje në rrugë janë përleshur dhe njëkohësisht janë gjuajtur me armë zjarri 4 persona të dyshuar ndërmjet vete, thuhet ne njoftimin e Policisë së Kosovës. PK, ...
Arbresh | 11-Sep-2019 11:24
Gjatë ditë së djeshme, në qytetin e Pejës, pas një mosmarrëveshje në rrugë janë përleshur dhe njëkohësisht janë gjuajtur me armë zjarri 4 persona të dyshuar ndërmjet vete, thuhet ne njoftimin e Policisë së Kosovës. PK, ...

Gjatë ditës dy incidente të armatosura me dy të plagosur, gjithçka që ndodhi në Prishtinë dhe Pejë
Incidente me të shtëna nga armët e zjarrit janë kishte sot në Prishtinë dhe në Pejë. Në të dyja rastet mbetën të plagosur dy persona. Incidenti i parë ishte ai në Prishtinë, që ndodhi rreth orës 12:00 në rrugën “Afrim ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 23:37
Incidente me të shtëna nga armët e zjarrit janë kishte sot në Prishtinë dhe në Pejë. Në të dyja rastet mbetën të plagosur dy persona. Incidenti i parë ishte ai në Prishtinë, që ndodhi rreth orës 12:00 në rrugën “Afrim ...

Nipi rrah gjyshen në Suharekë
Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit i dyshuari ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 11:21
Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit i dyshuari ...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 11:21
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...

Plagosje me armë zjarri në Prishtinë
Në Prishtinë, gjatë ditës së djeshme sa ishin duke lëvizur me veturë që ishin 3 persona, dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga vendi i ngjarjes, thuhet në raportin e Policisë së ...
Arbresh | 11-Sep-2019 11:11
Në Prishtinë, gjatë ditës së djeshme sa ishin duke lëvizur me veturë që ishin 3 persona, dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga vendi i ngjarjes, thuhet në raportin e Policisë së ...

Detaje nga plagosja e të martës në Prishtinë
Është plagosur një person si pasojë e të shtënave nga një veturë në të cilën gjendeshin tre persona. Ky rast ka ndodhur të martën në Prishtinë ndërsa të enjten policia jep detaje të reja rreth ngjarjes shkruan Gazeta ...
InFokusi | 11-Sep-2019 11:00
Është plagosur një person si pasojë e të shtënave nga një veturë në të cilën gjendeshin tre persona. Ky rast ka ndodhur të martën në Prishtinë ndërsa të enjten policia jep detaje të reja rreth ngjarjes shkruan Gazeta ...

Nipi rrah gjyshen në Suharekë
Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit i dyshuari ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 11:00
Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit i dyshuari ...

Duke e ndjekur me armë në dorë: Pamje tronditëse nga plagosja në Pejës (VIDEO)
Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me revole. Sinjali ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 10:55
Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me revole. Sinjali ...

Vetëm dje kanë ndodhur 56 aksidente dhe janë arrestuar 22 persona
Gjatë 24 orëve, Policia e Kosovës njofton publikun se janë arrestuar vetëm dje 22 persona, ku prej tyre 12 janë dërguar në mbajtje, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. PK, gjithashtu njofton se vetëm dje kanë ...
Arbresh | 11-Sep-2019 10:54
Gjatë 24 orëve, Policia e Kosovës njofton publikun se janë arrestuar vetëm dje 22 persona, ku prej tyre 12 janë dërguar në mbajtje, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. PK, gjithashtu njofton se vetëm dje kanë ...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes vete. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafene dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:54
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes vete. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafene dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...

Arrestohet pasi ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes
10:42, 11 Shtator 2019 Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit i ...
Medial | 11-Sep-2019 10:54
10:42, 11 Shtator 2019 Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit i ...

Arrestohet pasi ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes
Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 10:43
Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në ...

Zhduket një vajzë në Prishtinë
Një person në rrugën “Tomorri” në Prishtinë ka informuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka informata për lokacionin e saj. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin./.
Arbresh | 20-Jan-2017 10:22
Një person në rrugën “Tomorri” në Prishtinë ka informuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka informata për lokacionin e saj. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin./.

Arrestohet pasi ka plagosur me armë një person
Tre persona të cilët ishin në një veturë dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga rruga “Afrim Vitia” në Prishtinë. Si pasojë e të shtënave një njeri është plagosur në këmbë dhe është ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 10:40
Tre persona të cilët ishin në një veturë dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga rruga “Afrim Vitia” në Prishtinë. Si pasojë e të shtënave një njeri është plagosur në këmbë dhe është ...

Zhduket një femër në Prishtinë
Një femër nga Prishtina është raportuar e zhdukur. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ankuesi mashkull raporton se viktima femër e mitur është larguar nga shtëpia dhe se nuk është kthyer më. Njësitet përkatëse ...
Indeks Online | 29-Sep-2016 16:23
Një femër nga Prishtina është raportuar e zhdukur. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ankuesi mashkull raporton se viktima femër e mitur është larguar nga shtëpia dhe se nuk është kthyer më. Njësitet përkatëse ...

Arrestohen dy nga katër të dyshuarit që plagosën dje një person në Pejë
10:29, 11 Shtator 2019 Një person dje është plagosur në rrugën “Eliot Engel” në Pejë, njofton Klan Kosova. Për këtë rast nga policia thonë se kanë arrestuar dy nga katër personat e dyshuar të involvuar në rast, ku të ...
Medial | 11-Sep-2019 10:38
10:29, 11 Shtator 2019 Një person dje është plagosur në rrugën “Eliot Engel” në Pejë, njofton Klan Kosova. Për këtë rast nga policia thonë se kanë arrestuar dy nga katër personat e dyshuar të involvuar në rast, ku të ...

Rrah gjyshen në Suharekë, arrestohet nga policia
Policia e Kosovës ka treguar se një person ka rrahur gjyshen e tij, shkruan . I njëjti fillimisht kishte ushtruar edhe dhunë psikike ndaj saj. Më vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/
Lajminet | 11-Sep-2019 10:35
Policia e Kosovës ka treguar se një person ka rrahur gjyshen e tij, shkruan . I njëjti fillimisht kishte ushtruar edhe dhunë psikike ndaj saj. Më vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved