ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 05:09

Ambasadori gjerman: Jemi “pro” çeljes së negociatave me Shqipërinë

Ambasadori gjerman: Jemi “pro” çeljes së negociatave me Shqipërinë
Ambasadori i ri i Gjermanise neTtirane, Petert Zingraf ka dhene lajmin pozitiv se Berlini zyrtar eshte pro hapjes se negociatave per anetaresimin e Shqiperise ne BE. Mbeshtetjen per Shqiperine diplomati gjerman e ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 14:16
Ambasadori i ri i Gjermanise neTtirane, Petert Zingraf ka dhene lajmin pozitiv se Berlini zyrtar eshte pro hapjes se negociatave per anetaresimin e Shqiperise ne BE. Mbeshtetjen per Shqiperine diplomati gjerman e ...

Ambasadori gjerman zbulon mesazhin e Merkel në takimin me Ruçin: T’i themi “Po” integrimit të Shqipërisë
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 11:09
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...

Ambasadori Gjerman: Jemi të prirur t’i themi ‘Po’ çeljes së negociatave Shqipëri-BE
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...
Top Channel | 11-Sep-2019 11:08
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...

Negociatat, Berlini i ftohtë lëshon një “Po” të vakët
Premtime pozitive lidhur me hapjen e negociatave me Shqipërinë mbërrijnë sot nga ambasadori i ri gjerman Peter Zingraf. Zingraf, i cili sapo filloi mandatin e tij, u taku me kreun e Kuvendit Gramoz Ruci, me të cilin ...
Tesheshi | 11-Sep-2019 14:19
Premtime pozitive lidhur me hapjen e negociatave me Shqipërinë mbërrijnë sot nga ambasadori i ri gjerman Peter Zingraf. Zingraf, i cili sapo filloi mandatin e tij, u taku me kreun e Kuvendit Gramoz Ruci, me të cilin ...

Ambasadori Gjerman: Jemi të prirur t’i themi ‘Po’ çeljes së negociatave Shqipëri-BE
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...
Flaka | 11-Sep-2019 12:34
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...

Ambasadori Gjerman: Jemi të prirur t’i themi ‘Po’ çeljes së negociatave Shqipëri-BE
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 12:01
Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri bëri një takim me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Ky i fundit e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe ...

Synimi i Gjermanisë: PO çeljes së negociatave mes BE dhe Shqipërisë!
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, priti Ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:54
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, priti Ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi Ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...

Ambasadori gjerman: Synimi ynë është t’i themi “po” hapjes së negociatave për Shqipërinë
Gjatë një takimi me kreun e Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçin, ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf tha se synimi i vendit të tij është t’i thotë “Po” hapjes së negociatave me Shqipërinë. “Kancelarja ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 11:38
Gjatë një takimi me kreun e Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçin, ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf tha se synimi i vendit të tij është t’i thotë “Po” hapjes së negociatave me Shqipërinë. “Kancelarja ...

Ambasadori gjerman zbulon mesazhin e Merkel: T’i themi “Po” integrimit të Shqipërisë
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu besimin se ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 11:35
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu besimin se ...

Ambasadori gjerman zbulon mesazhin e Merkel në takimin me Ruçin: T’i themi “Po” integrimit të Shqipërisë
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...
Medial | 11-Sep-2019 11:21
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...

Ambasadori gjerman zbulon mesazhin e Merkel: T’i themi “Po” integrimit të Shqipërisë
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...
Gazeta Dita | 11-Sep-2019 11:14
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...

Ambasadori gjerman zbulon mesazhin e Merkel në takimin me Ruçin: T’i themi “Po” integrimit të Shqipërisë
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...
Lexo | 11-Sep-2019 11:12
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti ambasadorin e ri të Gjermanisë, Peter Zingraf, me rastin e fillimit të mandatit të tij në Shqipëri. Kryetari Ruçi e uroi ambasadorin Zingraf për detyrën e tij të re dhe shprehu ...

Ruçi: Kroacia, avokatja më e mirë e integrimit të Shqipërisë në BE
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë, Sanja Bujas Juraga, me rastin e mbarimit të mandatit të saj në këtë vend. Ruçi e falënderoi ambasadoren kroate për shërbimin e ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 16:13
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë, Sanja Bujas Juraga, me rastin e mbarimit të mandatit të saj në këtë vend. Ruçi e falënderoi ambasadoren kroate për shërbimin e ...

Ndërkombëtarët nisin lëvizjet për të ulur në tryezë Ramën e Bashën
Ndërkombëtarët kanë nisur tentativat për të bërë bashkë palët politike sa i takon reformës zgjedhore. Ditën e djeshme ambasadori i OSBE, Bernd Borchardt zhvilloi një takim me bashkëkryetaren e reformës zgjedhore Rudina ...
Ina-Online | 11-Sep-2019 08:57
Ndërkombëtarët kanë nisur tentativat për të bërë bashkë palët politike sa i takon reformës zgjedhore. Ditën e djeshme ambasadori i OSBE, Bernd Borchardt zhvilloi një takim me bashkëkryetaren e reformës zgjedhore Rudina ...

Ruçi: Kroacia, avokatja më e mirë e integrimit të Shqipërisë në BE
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë, Sanja Bujas Juraga, me rastin e mbarimit të mandatit të saj në këtë vend. Ruçi e falënderoi ambasadoren kroate për shërbimin e ...
EkonomiaOnline | 10-Sep-2019 16:23
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë, Sanja Bujas Juraga, me rastin e mbarimit të mandatit të saj në këtë vend. Ruçi e falënderoi ambasadoren kroate për shërbimin e ...

Ruçi: Kroacia, avokatja më e mirë e integrimit të Shqipërisë në BE
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë, Sanja Bujas Juraga, me rastin e mbarimit të mandatit të saj në këtë vend. Ruçi e falenderoi ambasadoren kroate për shërbimin e ...
Klan Kosova | 10-Sep-2019 16:11
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur në takim ambasadoren e Kroacisë, Sanja Bujas Juraga, me rastin e mbarimit të mandatit të saj në këtë vend. Ruçi e falenderoi ambasadoren kroate për shërbimin e ...

Gjiknuri pret Ambasadorin e ri gjerman: Bashkëpunim me opozitën joparlamentare për reformën zgjedhore
Damian Gjiknuri, në cilësinë e bashkëkryetarit për reformen zgjedhore priti ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë Peter Zingraf. Gjiknuri shkruan në facbeook se vec diskutimeve me kryedipomatin gjerman në Tiranë ...
VizionPlus | 10-Sep-2019 13:44
Damian Gjiknuri, në cilësinë e bashkëkryetarit për reformen zgjedhore priti ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë Peter Zingraf. Gjiknuri shkruan në facbeook se vec diskutimeve me kryedipomatin gjerman në Tiranë ...

Ruçi ambasadores në ikje: Kroacia, avokatja më e mirë për integrimin e Shqipërisë në BE
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti të mërkurën ambasadoren e Kroacisë në Shqipëri, znj. Sanja Bujas Juraga, me rastin e përfundimit të mandatit të saj. Kryeparlamentari e falenderoi Juragan për punën e saj në ...
Gazeta Dita | 10-Sep-2019 15:24
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti të mërkurën ambasadoren e Kroacisë në Shqipëri, znj. Sanja Bujas Juraga, me rastin e përfundimit të mandatit të saj. Kryeparlamentari e falenderoi Juragan për punën e saj në ...

Gjiknuri pret Ambasadorin e ri gjerman: Bashkëpunim me opozitën joparlamentare për reformën zgjedhore
Damian Gjiknuri, në cilësinë e bashkëkryetarit për reformen zgjedhore priti ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë Peter Zingraf. Gjiknuri shkruan në facbeook se vec diskutimeve me kryedipomatin gjerman në Tiranë ...
Medial | 10-Sep-2019 13:52
Damian Gjiknuri, në cilësinë e bashkëkryetarit për reformen zgjedhore priti ambasadorin e ri të Gjermanisë në vendin tonë Peter Zingraf. Gjiknuri shkruan në facbeook se vec diskutimeve me kryedipomatin gjerman në Tiranë ...

Gjermania interes për reformën zgjedhore, Gjiknuri: Bashkëpunim me opozitën parlamentare dhe atë joparlamentare
Deputeti i Partisë Socialiste, njëkohësisht kryetar i komisionit të reformës zgjedhore, Damian Gjiknuri zhvilloi sot një takim me ambasadorin e Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf, gjatë të cilit diskutuan për ecurinë e ...
Lexo | 10-Sep-2019 13:47
Deputeti i Partisë Socialiste, njëkohësisht kryetar i komisionit të reformës zgjedhore, Damian Gjiknuri zhvilloi sot një takim me ambasadorin e Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf, gjatë të cilit diskutuan për ecurinë e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved