ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 14:07

Monika Kryemadhi: Kryeministri Rama ka qëllim në vetvete mbrojtjen e koncesioneve

Monika Kryemadhi: Kryeministri Rama ka qëllim në vetvete mbrojtjen e koncesioneve
Raporti i OSBE-ODIHR, legjitimon akuzat e opozitës Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në një intervistë televizive është shprehur, se mungesa e dialogut mes palëve vjen për shkak të arrogancës së kryeministrit. Ajo ...
Telegraf | 11-Sep-2019 13:26
Raporti i OSBE-ODIHR, legjitimon akuzat e opozitës Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në një intervistë televizive është shprehur, se mungesa e dialogut mes palëve vjen për shkak të arrogancës së kryeministrit. Ajo ...

Kryemadhi: SPAK të mos përdoret si kamzhik për luftën politike
TIRANË Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi kërkon që SPAK të mos përdoret si kamzhik për luftën politike. Në një intervistë për News24, Kryemadhi foli dhe për rolin e ndërkombëtarëve. “Ndërkombëtarët mos i mendoni që do ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 19:12
TIRANË Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi kërkon që SPAK të mos përdoret si kamzhik për luftën politike. Në një intervistë për News24, Kryemadhi foli dhe për rolin e ndërkombëtarëve. “Ndërkombëtarët mos i mendoni që do ...

Monika Kryemadhi kundër Bashës: Të përballemi me bishën, të shkojmë në zgjedhje me Ramën kryeministër. Meta është një makineri politike, vështirë të ndalet
“Ne duhet ta luftojmë bishën, ky kryeministër duhet të marrë përgjegjësitë e tij, por LSI nuk kushtëzon asnjëherë momentin e zgjedhjeve”. Kështu është shprehur kryetarja e LSI Monika Kryemadhi. Ajo ka deklaruar se në ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 19:11
“Ne duhet ta luftojmë bishën, ky kryeministër duhet të marrë përgjegjësitë e tij, por LSI nuk kushtëzon asnjëherë momentin e zgjedhjeve”. Kështu është shprehur kryetarja e LSI Monika Kryemadhi. Ajo ka deklaruar se në ...

“Raporti i OSBE-ODHIR, legjitimon akuzat e opozitës’, Kryemadhi: Komisioni për Metën? Nuk më shqetëson fare
TIRANË Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dhënë sot një intervistë për News24 ku ka folur për situatën në vend dhe aksionin opozitar. Kryemadhi është shprehur se mungesa e dialogut mes palëve vjen për shkak të ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 18:56
TIRANË Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dhënë sot një intervistë për News24 ku ka folur për situatën në vend dhe aksionin opozitar. Kryemadhi është shprehur se mungesa e dialogut mes palëve vjen për shkak të ...

Do shkarkohet Meta? Kryemadhi: Nuk shqetësohem fare…
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur në lidhje me shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, iniciativë e marrë kjo nga maxhoranca. Në një intervistë për “News 24”, Kryemadhi u shpreh se kjo gjë nuk është fare në ...
Lapsi | 10-Sep-2019 22:25
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur në lidhje me shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, iniciativë e marrë kjo nga maxhoranca. Në një intervistë për “News 24”, Kryemadhi u shpreh se kjo gjë nuk është fare në ...

Monika Kryemadhi: LSI në zgjedhje me ose pa Ramën kryeministër
mapo.al “Lëvizja Socialiste për Integrim (LSI) do të marrë pjesë në zgjedhjet vendore të parashikuara për t’u mbajtur më 13 tetor, me ose pa Ramën kryeministër “. Kështu deklaron kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e ...
Mapo | 10-Sep-2019 18:55
mapo.al “Lëvizja Socialiste për Integrim (LSI) do të marrë pjesë në zgjedhjet vendore të parashikuara për t’u mbajtur më 13 tetor, me ose pa Ramën kryeministër “. Kështu deklaron kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e ...

Kryemadhi: Morali i Shqipërisë në OSBE është në një pozicion shumë inferior…
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Neës 24 ka komentuar edhe raportin përfundimtar të OSBE-ODHIR. Opozita nuk I ndaloi dot votimet që u zhvilluan në datën 30 qershor. Cila është përgjegjësia e ...
Standard | 11-Sep-2019 09:10
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Neës 24 ka komentuar edhe raportin përfundimtar të OSBE-ODHIR. Opozita nuk I ndaloi dot votimet që u zhvilluan në datën 30 qershor. Cila është përgjegjësia e ...

“Përballje me bishën”, Kryemadhi: Duhet të luftojmë fort, ndryshe do kapen të gjitha pushtetet
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dhënë sot një intervistë për News24 ku ka folur për situatën në vend dhe aksionin opozitar. Kryemadhi është shprehur se mungesa e dialogut mes palëve vjen për shkak të arrogancës së ...
Standard | 11-Sep-2019 09:10
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dhënë sot një intervistë për News24 ku ka folur për situatën në vend dhe aksionin opozitar. Kryemadhi është shprehur se mungesa e dialogut mes palëve vjen për shkak të arrogancës së ...

A do të shkarkohet Presidenti? Kryemadhi e prerë: Axhenda jonë është të nxjerrim Shqipërinë nga ky lloj fukarallëku
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi kafolur në lidhje me shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, iniciativë e marrë kjo nga maxhoranca. Në një intervistë për “News 24”, Kryemadhi u shpreh se kjo gjë nuk është fare në ...
Standard | 11-Sep-2019 09:10
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi kafolur në lidhje me shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, iniciativë e marrë kjo nga maxhoranca. Në një intervistë për “News 24”, Kryemadhi u shpreh se kjo gjë nuk është fare në ...

Do shkarkohet Meta? Kryemadhi: Nuk shqetësohem fare
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur në lidhje me shkarkimin e presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, iniciativë e marrë kjo nga mazhoranca. Në një intervistë për “News 24”, Kryemadhi u shpreh se kjo gjë nuk ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 08:48
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur në lidhje me shkarkimin e presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, iniciativë e marrë kjo nga mazhoranca. Në një intervistë për “News 24”, Kryemadhi u shpreh se kjo gjë nuk ...

Kryemadhi: Meta është një makineri politike, vështirë për tu ndalur
Kryetarja e LSI, njëherësh bashkëshortja e Presidentit të Republikës, Monika Kryemadhi në një intervistë për “Newës 24” ka thënë se nuk e shqetëson aspak situata e Presidentit Ilir Meta, dhe se ai nuk është në axhendën ...
Dritare | 10-Sep-2019 20:49
Kryetarja e LSI, njëherësh bashkëshortja e Presidentit të Republikës, Monika Kryemadhi në një intervistë për “Newës 24” ka thënë se nuk e shqetëson aspak situata e Presidentit Ilir Meta, dhe se ai nuk është në axhendën ...

Kryemadhi sfidon Bashën, i del kundër: LSI e gatshme të shkojë në zgjedhje, me ose pa Ramën kryeministër
Lëvizja Socialiste për Integrim është e gatshme të shkojë në zgjedhje, me ose pa Ramen Kryeministër. Kjo është deklarata që kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dha për News24. Ndër të tjera ajo tha se partia që ajo ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:26
Lëvizja Socialiste për Integrim është e gatshme të shkojë në zgjedhje, me ose pa Ramen Kryeministër. Kjo është deklarata që kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dha për News24. Ndër të tjera ajo tha se partia që ajo ...

Kryemadhi tregon debatin me Bashën: LSI ka kërkuar zgjedhje edhe me Ramën kryeministër
Opozita duket se nuk ka qenë në një linjë në lidhje me kërkesën e PD, se zgjedhjet e parakohshme të mbahen jo me Ramën kryeministër. Këtë e ka shprehur në “News 24” kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e cila tha se i ka ...
Dritare | 10-Sep-2019 20:49
Opozita duket se nuk ka qenë në një linjë në lidhje me kërkesën e PD, se zgjedhjet e parakohshme të mbahen jo me Ramën kryeministër. Këtë e ka shprehur në “News 24” kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e cila tha se i ka ...

Kryemadhi: Meta, makineri politike që nuk e ndal askush
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dhënë sot një intervistë për News24 ku ka folur për situatën në vend dhe aksionin opozitar. Kryemadhi është shprehur se mungesa e dialogut mes palëve vjen për shkak të arrogancës së ...
Gazeta Dita | 10-Sep-2019 19:50
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dhënë sot një intervistë për News24 ku ka folur për situatën në vend dhe aksionin opozitar. Kryemadhi është shprehur se mungesa e dialogut mes palëve vjen për shkak të arrogancës së ...

“Pazari” që nuk bëhet pa opozitën parlamentare
Nga Mero Baze Të gjitha palët, përveç shumicës, po përgjojnë se kush do jetë pazari me shumicën dhe kujt do t’i jepet ky pazar. Partia Demokratike po përpiqet t’i mbajë gjallë ende mbështetësit e vet me gënjeshtrën e ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Nga Mero Baze Të gjitha palët, përveç shumicës, po përgjojnë se kush do jetë pazari me shumicën dhe kujt do t’i jepet ky pazar. Partia Demokratike po përpiqet t’i mbajë gjallë ende mbështetësit e vet me gënjeshtrën e ...

Kryemadhi i del kundër Bashës: Të përballemi me bishën, të shkojmë në zgjedhje me Ramën kryeministër. Meta është makineri politike, vështirë të ndalet
“Ne duhet ta luftojmë bishën, ky kryeministër duhet të marrë përgjegjësitë e tij, por LSI nuk kushtëzon asnjëherë momentin e zgjedhjeve”. Kështu është shprehur kryetarja e LSI Monika Kryemadhi. Ajo ka deklaruar se në ...
Lexo | 10-Sep-2019 19:28
“Ne duhet ta luftojmë bishën, ky kryeministër duhet të marrë përgjegjësitë e tij, por LSI nuk kushtëzon asnjëherë momentin e zgjedhjeve”. Kështu është shprehur kryetarja e LSI Monika Kryemadhi. Ajo ka deklaruar se në ...

Fatos Klosi: LSI i trembet një pakti të ri Rama-Basha, SHBA-BE ia kanë “mbledhur” Berishës
Lëvizja Socialiste për Integrim ndjehet e frikësuar nga një pakt i ri midis kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Këtë konstatim e bën ish-kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror, ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Lëvizja Socialiste për Integrim ndjehet e frikësuar nga një pakt i ri midis kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Këtë konstatim e bën ish-kryetari i Shërbimit Informativ Shtetëror, ...

Kryemadhi: Shkojmë në zgjedhje me Ramën, të luftojmë bishën
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka folur së fundmi në lidhje me situatën aktuale politike në Shqipër. Në një intervistë për “Neës24”, Kryemadhi ka folur rreth mënyrës se si mund të dalë vendi nga kriza. E ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 19:20
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka folur së fundmi në lidhje me situatën aktuale politike në Shqipër. Në një intervistë për “Neës24”, Kryemadhi ka folur rreth mënyrës se si mund të dalë vendi nga kriza. E ...

Apeli i Kryemadhit: SPAK të mos përdoret si kamxhik për luftën politike
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në një intervistë për “Neës 24”, deklaron institucionet e reja të drejtësisë duhet të funksionojnë në bazë të ligjit dhe jo interesave politike të mazhorancës. Kryemadhi ndalet ...
Politiko | 10-Sep-2019 19:15
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në një intervistë për “Neës 24”, deklaron institucionet e reja të drejtësisë duhet të funksionojnë në bazë të ligjit dhe jo interesave politike të mazhorancës. Kryemadhi ndalet ...

“Ndëshkimi” që rekomandon OSBE/ODHIR për zgjedhjet
Nga Mero Baze Raporti i OSBE/ODHIR për zgjedhjet e 30 qershorit është një pasqyrë realiste e asaj çfarë kanë ndodhur në ato zgjedhje. Të gjithë jemi të qartë se ishin zgjedhje pa opozitën, zgjedhje nën presion për të ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Nga Mero Baze Raporti i OSBE/ODHIR për zgjedhjet e 30 qershorit është një pasqyrë realiste e asaj çfarë kanë ndodhur në ato zgjedhje. Të gjithë jemi të qartë se ishin zgjedhje pa opozitën, zgjedhje nën presion për të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved