ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 18:26

Mitrovica in Fest “Festivali Tradicional i Komedisë” sonte në natën e tretë të edicionit të saj të 10+1.

Mitrovica in Fest “Festivali Tradicional i Komedisë” sonte në natën e tretë të edicionit të saj të 10+1.
Festivali Tradicional i Komedisë ‘Mitrovica in Fest’, për dy netë radhazi mblodhi dashamirët e artit në Qendrën e Kulturës “Rexhep Mitrovica” në Mitrovicë, atmosfera që na përcolli brenda teatrit, duke bashkëndje komedi ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 15:26
Festivali Tradicional i Komedisë ‘Mitrovica in Fest’, për dy netë radhazi mblodhi dashamirët e artit në Qendrën e Kulturës “Rexhep Mitrovica” në Mitrovicë, atmosfera që na përcolli brenda teatrit, duke bashkëndje komedi ...

Mitrovica mirëpriti shfaqjen nga Tetova
Në kuadër të festivalit tradicional të komedisë “Mitrovica in Fest”, të martën u dha një shfaqje nga Tetova. Bëhet fjalë për komedinë “Jashtë bie borë”, të autorit Vincenzo Salemme dhe në regji të......
Zeri | 11-Sep-2019 10:33
Në kuadër të festivalit tradicional të komedisë “Mitrovica in Fest”, të martën u dha një shfaqje nga Tetova. Bëhet fjalë për komedinë “Jashtë bie borë”, të autorit Vincenzo Salemme dhe në regji të......

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved