ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 18:26

Messi dhe Ronaldo në një skuadër? Zbulohet propozimi i çmendur që bën Beckham

Messi dhe Ronaldo në një skuadër? Zbulohet propozimi i çmendur që bën Beckham
Klubi amerikan i David Beckham, Inter Milani po përgatitet të ofrojë një marrëveshje të madhe për yllin argjentinas, Lionel Messi. Inter Miami do të fillojë të luajë në MLS në vitin 2020 dhe po kërkon të rekrutojë emra ...
Telegraf | 11-Sep-2019 15:26
Klubi amerikan i David Beckham, Inter Milani po përgatitet të ofrojë një marrëveshje të madhe për yllin argjentinas, Lionel Messi. Inter Miami do të fillojë të luajë në MLS në vitin 2020 dhe po kërkon të rekrutojë emra ...

Beckhami e do Messin në klubin e tij në MLS
Klubi amerikan i David Beckham, Inter Milani po përgatitet të ofrojë një marrëveshje të madhe për yllin argjentinas, Lionel Messi. Inter Miami do të fillojë të luajë në MLS në vitin 2020 dhe po kërkon të rekrutojë emra ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 12:54
Klubi amerikan i David Beckham, Inter Milani po përgatitet të ofrojë një marrëveshje të madhe për yllin argjentinas, Lionel Messi. Inter Miami do të fillojë të luajë në MLS në vitin 2020 dhe po kërkon të rekrutojë emra ...

12:19 Beckham e do Messin në klubin e tij Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë...
Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga futbolli. Mirëpo, ...
Kosova Sot | 11-Sep-2019 12:24
Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga futbolli. Mirëpo, ...

Beckham e do Messin në klubin e tij
Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga futbolli, shkruan ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 12:07
Ish-futbollisti anglez synon ta transferojë Lionel Messin në klubin e tij amerikan, Inter Miami Lionel Messi është ende në kulmin e karrierës, por pas pak vitesh ai do të shkojë drejt pensionimit nga futbolli, shkruan ...

Wenger: Pendohem që s’e transferova Messin në Arsenal
Arsene Wenger ka zbuluar se Arsenali ka qenë shumë afër transferimit të Lionel Messit nga Barcelona në vitin 2003 dhe thotë se ndihet i penduar që nuk ia kishte dalë ta blejë argjentinasin. Arsenali e bleu Cesc ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 18:51
Arsene Wenger ka zbuluar se Arsenali ka qenë shumë afër transferimit të Lionel Messit nga Barcelona në vitin 2003 dhe thotë se ndihet i penduar që nuk ia kishte dalë ta blejë argjentinasin. Arsenali e bleu Cesc ...

Wenger: Pendohem që s’e transferova Messin në Arsenal
Arsene Wenger ka zbuluar se Arsenali ka qenë shumë afër transferimit të Lionel Messit nga Barcelona në vitin 2003 dhe thotë se ndihet i penduar që nuk ia kishte dalë ta blejë argjentinasin. Arsenali e bleu Cesc ...
Gazeta Express | 10-Sep-2019 18:40
Arsene Wenger ka zbuluar se Arsenali ka qenë shumë afër transferimit të Lionel Messit nga Barcelona në vitin 2003 dhe thotë se ndihet i penduar që nuk ia kishte dalë ta blejë argjentinasin. Arsenali e bleu Cesc ...

Arsene Wenger është akoma i penduar që nuk e transferoi Messin te Arsenali
Arsene Wenger ka treguar se sa afër ishte Arsenali që ta transferonte Lionel Messin nga Barcelona në vitin 2003. Topçinjtë e kishin transferuar Cesc Fabregasin në të njëjtin vit nga katalunasit, ndërsa strategu francez ...
E Dua Sportin | 09-Sep-2019 17:00
Arsene Wenger ka treguar se sa afër ishte Arsenali që ta transferonte Lionel Messin nga Barcelona në vitin 2003. Topçinjtë e kishin transferuar Cesc Fabregasin në të njëjtin vit nga katalunasit, ndërsa strategu francez ...

Wenger zbulon pendesën më të madhe të karrierës së tij
Topçinjtë sollën Cesc Fabregas nga kryeqyteti katalan në të njëjtin vit dhe Wenger pendohet që nuk vazhdoi një marrëveshje për të nënshkruar gjithashtu me Messin. “Duhet të jetosh me pendim në jetë, ju e dini”, tha ...
Lajminet | 09-Sep-2019 16:46
Topçinjtë sollën Cesc Fabregas nga kryeqyteti katalan në të njëjtin vit dhe Wenger pendohet që nuk vazhdoi një marrëveshje për të nënshkruar gjithashtu me Messin. “Duhet të jetosh me pendim në jetë, ju e dini”, tha ...

Wenger: Ishim në bisedime me Messin, por nuk jam penduar që nuk e transferuam
Arsene Wenger ka zbuluar se sa afër ishte Arsenali të nënshkruante me Lionel Messin nga Barcelona në vitin 2003. Arsenali në vend të Messit solli Cesc Fabregasin atë vit nga klubi katalunas, derisa Wenger insiston se ...
Zeri | 09-Sep-2019 16:39
Arsene Wenger ka zbuluar se sa afër ishte Arsenali të nënshkruante me Lionel Messin nga Barcelona në vitin 2003. Arsenali në vend të Messit solli Cesc Fabregasin atë vit nga klubi katalunas, derisa Wenger insiston se ...

Arsene Wenger është akoma i penduar që nuk e transferoi Messin te Arsenali
Arsene Wenger ka treguar se sa afër ishte Arsenali që ta transferonte Lionel Messin nga Barcelona në vitin 2003. Topçinjtë e kishin transferuar Cesc Fabregasin në të njëjtin vit nga katalunasit, ndërsa strategu francez ...
Telegrafi | 09-Sep-2019 15:22
Arsene Wenger ka treguar se sa afër ishte Arsenali që ta transferonte Lionel Messin nga Barcelona në vitin 2003. Topçinjtë e kishin transferuar Cesc Fabregasin në të njëjtin vit nga katalunasit, ndërsa strategu francez ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved