ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 16:33

Mbi pastërtinë e listave, qëllimet, lëshimet, gabimet dhe përfitimet!

Mbi pastërtinë e listave, qëllimet, lëshimet, gabimet dhe përfitimet!
Kush e huqi dhe kush e skuqi : Edhe para se të fillojë fushata zyrtarisht , disa muaj më parë , liderët e subjekteve politike garuese premtuan se listat do të jenë befasi për të mirë dhe se në këto lista nuk do të ketë ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 13:54
Kush e huqi dhe kush e skuqi : Edhe para se të fillojë fushata zyrtarisht , disa muaj më parë , liderët e subjekteve politike garuese premtuan se listat do të jenë befasi për të mirë dhe se në këto lista nuk do të ketë ...

Zgjedhjet në Kosovë, dyshime për pastërtinë e kandidatëve
Njëzetepesë subjekte politike, nga të cilat 20 parti e katër koalicione si dhe një kandidat i pavarur, janë regjistruar për të marrë pjesë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit në Kosovë. Mbi një mijë ...
Alsat-M | 10-Sep-2019 20:15
Njëzetepesë subjekte politike, nga të cilat 20 parti e katër koalicione si dhe një kandidat i pavarur, janë regjistruar për të marrë pjesë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit në Kosovë. Mbi një mijë ...

Zgjedhjet në Kosovë, dyshime për pastërtinë e kandidatëve
Prishtinë, 10 shtator 2019 – Njëzetepesë subjekte politike, nga të cilat 20 parti e katër koalicione si dhe një kandidat i pavarur, janë regjistruar për të marrë pjesë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 ...
Illyriapress | 10-Sep-2019 19:55
Prishtinë, 10 shtator 2019 – Njëzetepesë subjekte politike, nga të cilat 20 parti e katër koalicione si dhe një kandidat i pavarur, janë regjistruar për të marrë pjesë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 ...

Zgjedhjet në Kosovë, dyshime për pastërtinë e kandidatëve
Njëzetepesë subjekte politike, nga të cilat 20 parti e katër koalicione si dhe një kandidat i pavarur, janë regjistruar për të marrë pjesë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit në Kosovë. Mbi një mijë ...
Zeri Amerikes | 10-Sep-2019 19:09
Njëzetepesë subjekte politike, nga të cilat 20 parti e katër koalicione si dhe një kandidat i pavarur, janë regjistruar për të marrë pjesë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit në Kosovë. Mbi një mijë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved