ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 18:36

Makraduli: Plani për ajër të pastër po zbatohet

Makraduli: Plani për ajër të pastër po zbatohet
Zv. ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Jani Makraduli, sot në një konferencë për shtyp informoi për planin për ajër të pastër. “Në përputhje me një nga prioritetet e tij kryesore të programit “Plani për ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 17:25
Zv. ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Jani Makraduli, sot në një konferencë për shtyp informoi për planin për ajër të pastër. “Në përputhje me një nga prioritetet e tij kryesore të programit “Plani për ...

Nuredini takon Bexhetin, diskutojnë për ndotjen e ajrit
Sot Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini dhe kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti, zhvilluan një takim, në të cilin u theksua rëndësia e intensifikimit të aktiviteteve për ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 14:55
Sot Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini dhe kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti, zhvilluan një takim, në të cilin u theksua rëndësia e intensifikimit të aktiviteteve për ...

Ndotja e ajrit, fokusi i takimit Nuredini – Bexheti
Sot Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini dhe kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti, zhvilluan një takim, në të cilin u theksua rëndësia e intensifikimit të aktiviteteve për ...
Flaka | 11-Sep-2019 14:40
Sot Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini dhe kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti, zhvilluan një takim, në të cilin u theksua rëndësia e intensifikimit të aktiviteteve për ...

Thellohet bashkëpunimi me Bankën Botërore në fushën e mjedisit
Shkup, 11 shtator – Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini sot u takua me Drejtorin e Bankës Botërore për Maqedoninë e Veri ut dhe Kosovën Marko Mantovanelli. Në takim, siç njoftoi ...
Koha.mk | 11-Sep-2019 14:07
Shkup, 11 shtator – Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini sot u takua me Drejtorin e Bankës Botërore për Maqedoninë e Veri ut dhe Kosovën Marko Mantovanelli. Në takim, siç njoftoi ...

Takimi i parë i ministrit Nuredini dhe kryetarit të komunës Bexheti
Sot Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini dhe kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti, zhvilluan një takim, në të cilin u theksua rëndësia e intensifikimit të aktiviteteve për ...
Televizioni Koha | 11-Sep-2019 13:54
Sot Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini dhe kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti, zhvilluan një takim, në të cilin u theksua rëndësia e intensifikimit të aktiviteteve për ...

Thellohet bashkëpunimi me Bankën Botërore në fushën e mjedisit
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini sot u takua me Drejtorin e Bankës Botërore për Maqedoninë e Veri ut dhe Kosovën Marko Mantovanelli. Në takim, siç ...
Medial | 11-Sep-2019 13:44
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini sot u takua me Drejtorin e Bankës Botërore për Maqedoninë e Veri ut dhe Kosovën Marko Mantovanelli. Në takim, siç ...

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini takohet me kryetarin e komunës së Sarajit, Blerim Bexheti
Sot Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini dhe kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti, zhvilluan një takim, në të cilin u theksua rëndësia e intensifikimit të aktiviteteve për ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 13:35
Sot Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini dhe kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti, zhvilluan një takim, në të cilin u theksua rëndësia e intensifikimit të aktiviteteve për ...

Bashkëpunimi me Bankën Botërore në fushën e mjedisit është duke u thelluar
Sot, Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini u takua me Drejtorin e Bankës Botërore për Maqedoninë e Veriut dhe Kosovën Marko Mantovanelli. Në takim, Nuredini dhe Mantovanel diskutuan për ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 13:32
Sot, Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini u takua me Drejtorin e Bankës Botërore për Maqedoninë e Veriut dhe Kosovën Marko Mantovanelli. Në takim, Nuredini dhe Mantovanel diskutuan për ...

Takim i ministrit Nuredini me kryetarin e Komunës së Prilepit: Janë identifikuar projekte prioritare për Prilepin
Shkup, 10 shtator 2019 (MEDIAL) – Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini sot mbajti takim me kryetarin e Komunës së Prilepit, Ilija Jovanoski. Në takim morën pjesë edhe zëvendësministri, ...
Medial | 10-Sep-2019 17:01
Shkup, 10 shtator 2019 (MEDIAL) – Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini sot mbajti takim me kryetarin e Komunës së Prilepit, Ilija Jovanoski. Në takim morën pjesë edhe zëvendësministri, ...

Takimi i ministrit Nuredini me kryetarin e komunës së Prilepit: Identifikohen projektet prioritare për Prilepin
Sot Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini, pati një takim me kryetarin e komunës së Prilepit Ilija Jovanoski. Në takim morën pjesë gjithashtu zëvendësministri Jani Makraduli dhe ...
TetovaSot | 10-Sep-2019 15:55
Sot Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini, pati një takim me kryetarin e komunës së Prilepit Ilija Jovanoski. Në takim morën pjesë gjithashtu zëvendësministri Jani Makraduli dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved