ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 06:00

Maja më e lartë në Suedi e humb vendin e parë, shkaku do t’ju habisë

Maja më e lartë në Suedi e humb vendin e parë, shkaku do t’ju habisë
Mali më i lartë në Suedi e ka humbur këtë titull dhe faj për këtë kanë ndryshimet klimatike. Shtresa e akullit që ndodhet në këtë majë ka filluar të shkrihet për shkak të rritjes së temperaturave. Një gjë të tillë e ...
Telegraf | 11-Sep-2019 18:36
Mali më i lartë në Suedi e ka humbur këtë titull dhe faj për këtë kanë ndryshimet klimatike. Shtresa e akullit që ndodhet në këtë majë ka filluar të shkrihet për shkak të rritjes së temperaturave. Një gjë të tillë e ...

Maja më e lartë në Suedi e humb vendin e parë për shkak të ngrohjes globale
Mali më i lartë në Suedi e ka humbur këtë titull dhe faj për këtë kanë ndryshimet klimatike. Shtresa e akullit që ndodhet në këtë majë ka filluar të shkrihet për shkak të rritjes së temperaturave. Një gjë të tillë e ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:54
Mali më i lartë në Suedi e ka humbur këtë titull dhe faj për këtë kanë ndryshimet klimatike. Shtresa e akullit që ndodhet në këtë majë ka filluar të shkrihet për shkak të rritjes së temperaturave. Një gjë të tillë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved