ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/09/2019 01:02

Lame ankohet për deputetët: Mos më ndërhyni për punësime

Lame ankohet për deputetët: Mos më ndërhyni për punësime
mapo.al Agjencia Shtetërore e Kadastrës ka lajmëruar se janë 74 vende të lira puna që pritet të mbushen me specialistë e inxhinierë. Ka qenë Drejtori i përgjithshëm i kadastrës Artan Lame i cili me anë të një deklarate ...
Mapo | 11-Sep-2019 15:27
mapo.al Agjencia Shtetërore e Kadastrës ka lajmëruar se janë 74 vende të lira puna që pritet të mbushen me specialistë e inxhinierë. Ka qenë Drejtori i përgjithshëm i kadastrës Artan Lame i cili me anë të një deklarate ...

Kreu i ALUIZNIT, lutje edhe gruas: jo mike për punësime në Kadastër, duhet profesionistë
Kreu i ALUIZNI-it, Artan Lame, i cili do drejtojë dhe Kadastrën, ka përcjellë sot një lutje gjatë daljeje për mediat, të pazakontë për një zyrtar të shteti por jo për atë vetë, i cili njihet si i shpenguar në komunikim. ...
Tesheshi | 11-Sep-2019 12:24
Kreu i ALUIZNI-it, Artan Lame, i cili do drejtojë dhe Kadastrën, ka përcjellë sot një lutje gjatë daljeje për mediat, të pazakontë për një zyrtar të shteti por jo për atë vetë, i cili njihet si i shpenguar në komunikim. ...

Reformohet stafi i Kadastrës – Lame: Jo më juristë, biologë e sociologë, të konkurrojnë inxhinierë e gjeodetë
Punësimet politike e nepotike në vite kanë sjellë deformime të rënda në cilësinë e punës së hipotekave në Shqipëri, shkak për të cilin Agjencia e Kadastrës po ndërmerr një rishikim të thellë të nivelit profesional të ...
ScanTv | 11-Sep-2019 12:24
Punësimet politike e nepotike në vite kanë sjellë deformime të rënda në cilësinë e punës së hipotekave në Shqipëri, shkak për të cilin Agjencia e Kadastrës po ndërmerr një rishikim të thellë të nivelit profesional të ...

Punësimi në Kadastër, Lame flet pa dorashka: Më ndërhyjnë për qoka nga çdo parti; prindërit e mi s’shkojnë dot në kafe
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame ka hapur jo vetëm garën për 74 vende të lira në Kadastër, kryesisht në Tiranë dhe Vlorë, por ka ngritur publikisht edhe problemin e ndërhyrjeve “me mik” për një vend ...
Politiko | 11-Sep-2019 12:07
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame ka hapur jo vetëm garën për 74 vende të lira në Kadastër, kryesisht në Tiranë dhe Vlorë, por ka ngritur publikisht edhe problemin e ndërhyrjeve “me mik” për një vend ...

“Kush ua fut miqtë, PD apo PS?”, Lame: Miq e shok ka nga çdo parti
Kreu i Kadastrës, Artan Lame në një lidhje telefonike për ‘News24’ pranoi se ka ndërhyrje të vazhdueshme nga politika për punësimet në institucionet që ai ka në varësi. Teksa u pyet për faktin se ‘kush ua fut miqtë, PD ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 11:46
Kreu i Kadastrës, Artan Lame në një lidhje telefonike për ‘News24’ pranoi se ka ndërhyrje të vazhdueshme nga politika për punësimet në institucionet që ai ka në varësi. Teksa u pyet për faktin se ‘kush ua fut miqtë, PD ...

74 vende të reja pune në Kadastër, Lame: Mos fusni miq, dua profesionistë
Agjencia Shtetërore e Kadastrës ka njoftuar hapjen e 74 vendeve të reja pune në struktutrën e saj. Në një deklaratë për mediat, Drejtori i Përgjithshëm I Kadastrës, Artan Lame u bëri apel të gjithë të rinjëve e të ...
Medial | 11-Sep-2019 11:48
Agjencia Shtetërore e Kadastrës ka njoftuar hapjen e 74 vendeve të reja pune në struktutrën e saj. Në një deklaratë për mediat, Drejtori i Përgjithshëm I Kadastrës, Artan Lame u bëri apel të gjithë të rinjëve e të ...

Hapen vende pune në Kadastër, Artan Lame: Mos më ndërhyni për punësime pasi kemi nevojë për profesionistë
Agjencia Shtetërore e Kadastrës ka lajmëruar se janë 74 vende të lira puna që pritet të mbushen me specialistë e inxhinierë. Ka qenë Drejtori i përgjithshëm i kadastrës Artan Lame i cili me anë të një deklarate për ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 11:21
Agjencia Shtetërore e Kadastrës ka lajmëruar se janë 74 vende të lira puna që pritet të mbushen me specialistë e inxhinierë. Ka qenë Drejtori i përgjithshëm i kadastrës Artan Lame i cili me anë të një deklarate për ...

74 vende të reja pune në Kadastër, Lame: Mos fusni miq, dua profesionistë
Agjencia Shtetërore e Kadastrës ka njoftuar hapjen e 74 vendeve të reja pune në struktutrën e saj. Në një deklaratë për mediat, Drejtori i Përgjithshëm I Kadastrës, Artan Lame u bëri apel të gjithë të rinjëve e të ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 11:39
Agjencia Shtetërore e Kadastrës ka njoftuar hapjen e 74 vendeve të reja pune në struktutrën e saj. Në një deklaratë për mediat, Drejtori i Përgjithshëm I Kadastrës, Artan Lame u bëri apel të gjithë të rinjëve e të ...

Kërkohen 74 punonjës të ri në Kadastër, Lame thirrje politikanëve: Mos ndërhyni për punësimin e miqve!
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, ka njoftuar sot hapjen e garës për 74 vende të lira pune në të gjithë vendin. Në një dalje për media, Lame tha se bëhet fjalë për punësimin e 74 personave në ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 10:57
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, ka njoftuar sot hapjen e garës për 74 vende të lira pune në të gjithë vendin. Në një dalje për media, Lame tha se bëhet fjalë për punësimin e 74 personave në ...

Reforma në Kadastër, Lame: I them gruas që të mos më ndërhyjë për punësime! Duam profesionistë
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame tha se stafi në drejtorinë që ai drejton, pjesa më e madhe e punonjësve nuk ka arsimin përkatës dhe se do të bëhet një reformë, duke përthithur inxhinierë dhe ...
Top Channel | 11-Sep-2019 10:54
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame tha se stafi në drejtorinë që ai drejton, pjesa më e madhe e punonjësve nuk ka arsimin përkatës dhe se do të bëhet një reformë, duke përthithur inxhinierë dhe ...

Lame: Mos ndërhyni për punësime në Kadastër
Agjencia Shtetërore e Kadastrës ka lajmëruar sot hapjen e garës për punësimin e 74 specialistëve si punonjës në strukturë dhe jo me kontratë. Duke renditur sfidat e institucionit që drejton, Artan Lame iu bëri thirrje ...
RTSH | 11-Sep-2019 11:45
Agjencia Shtetërore e Kadastrës ka lajmëruar sot hapjen e garës për punësimin e 74 specialistëve si punonjës në strukturë dhe jo me kontratë. Duke renditur sfidat e institucionit që drejton, Artan Lame iu bëri thirrje ...

Politikë e vërtetë shtetërore: Një shqiptar është i barabartë me një socialist
Artan Lame ka njoftuar reformimin e institucionit që drejton dhe kalimin drejt një strukture të re, më efiçente siç thotë ai. Përmes një deklarate për shtyp, zoti Lame gati sa nuk është ndjerë krenar për Agjencinë e ...
Respublica | 11-Sep-2019 11:45
Artan Lame ka njoftuar reformimin e institucionit që drejton dhe kalimin drejt një strukture të re, më efiçente siç thotë ai. Përmes një deklarate për shtyp, zoti Lame gati sa nuk është ndjerë krenar për Agjencinë e ...

“O Kadastra, o miqtë”, Lame tregon sfidat e reja: Hapet gara për 74 specialistë
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, doli në një deklaratë për mediat këtë të mërkurë. Ai tha se agjencia ka përfunduar procesin e parë të riorganizimit të saj, i cili ka prodhuar një strukturë të re të ...
ABCNews | 11-Sep-2019 11:00
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, doli në një deklaratë për mediat këtë të mërkurë. Ai tha se agjencia ka përfunduar procesin e parë të riorganizimit të saj, i cili ka prodhuar një strukturë të re të ...

Kërkohen 74 punonjës të ri në Kadastër, Lame thirrje politikanëve: Mos ndërhyni për punësimin e miqve!
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, ka njoftuar sot hapjen e garës për 74 vende të lira pune në të gjithë vendin. Në një dalje për media, Lame tha se bëhet fjalë për punësimin e 74 personave në ...
Lexo | 11-Sep-2019 11:12
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, ka njoftuar sot hapjen e garës për 74 vende të lira pune në të gjithë vendin. Në një dalje për media, Lame tha se bëhet fjalë për punësimin e 74 personave në ...

Kërkohen 74 punonjës të ri në Kadastër, Lame thirrje politikanëve: Mos ndërhyni për punësimin e miqve!
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, ka njoftuar sot hapjen e garës për 74 vende të lira pune në të gjithë vendin. Në një dalje për media, Lame tha se bëhet fjalë për punësimin e 74 personave në ...
Medial | 11-Sep-2019 11:09
Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, ka njoftuar sot hapjen e garës për 74 vende të lira pune në të gjithë vendin. Në një dalje për media, Lame tha se bëhet fjalë për punësimin e 74 personave në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved