ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 17:14

Pak ditë para koncertit, Capital T takohet me Erion Veliajn

Pak ditë para koncertit, Capital T takohet me Erion Veliajn
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, me datën 19 shtator do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Pak ditë para koncertit, i njëjti është takuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. 28-vjeçari ka ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 11:14
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, me datën 19 shtator do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Pak ditë para koncertit, i njëjti është takuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. 28-vjeçari ka ...

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë pas ‘zënkës’ me Anxhelina Hadërgjonajn
Muaj më parë në rrjetet sociale bëri bujë të madhe ‘sherri’ mes Anxhelina Hadërgjonajt, vajzës së këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe kushërirës së saj, vajzës së tezes, Beatrix Ramosaj. Atë kohë u shkrua se ato nuk e ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:38
Muaj më parë në rrjetet sociale bëri bujë të madhe ‘sherri’ mes Anxhelina Hadërgjonajt, vajzës së këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe kushërirës së saj, vajzës së tezes, Beatrix Ramosaj. Atë kohë u shkrua se ato nuk e ...

Zbulohet data e dasmës së Jonida Vokshit, është shumë afër
TIRANE Këtë fundjavë do të zhvillohet një dasmë e madhe VIP. Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prej kohësh kanë treguar se këtë shtator kanë vendosur që t’i japin fund beqarisë. Detajet nga dasma e tyre janë zbuluar një e ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 17:30
TIRANE Këtë fundjavë do të zhvillohet një dasmë e madhe VIP. Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prej kohësh kanë treguar se këtë shtator kanë vendosur që t’i japin fund beqarisë. Detajet nga dasma e tyre janë zbuluar një e ...

Blero dhe Granit Xhaka festuan së bashku pas ndeshjes Angli – Kosovë
Mbrëmë (e martë), Kosova pësoi humbje nga Anglia me rezultat 5- 3, por pavarësisht kësaj tifozët dhe shqiptarët kudo që janë ishin krenarë me performancën e tyre. Dhe festa siç duket ka vazhduar edhe pas lojës. Është ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 09:29
Mbrëmë (e martë), Kosova pësoi humbje nga Anglia me rezultat 5- 3, por pavarësisht kësaj tifozët dhe shqiptarët kudo që janë ishin krenarë me performancën e tyre. Dhe festa siç duket ka vazhduar edhe pas lojës. Është ...

FOTOT: Motra e Kim Kardashin thyen rrjetin, nudo për “Playboy”
Motra e Kim Kardashian, Kylie Jenner, ka vendosur të pozojë nudo për “Playboy”. Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale nga seti i fotove, ndërkohë që të tjerat pritet të botohen në revistën për të rritur. Kylie po ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 18:01
Motra e Kim Kardashian, Kylie Jenner, ka vendosur të pozojë nudo për “Playboy”. Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale nga seti i fotove, ndërkohë që të tjerat pritet të botohen në revistën për të rritur. Kylie po ...

Kylie Jenner pozon e zhveshur krah të dashurit
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, vazhdon të marrë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 08:34
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, vazhdon të marrë ...

VIDEO: UEFA i dedikon një postim driblimeve magjike të talentit shqiptar që u tall me Griezmann dhe Lemar…
UEFA i ka dedikuar Keidi Bares një postim me video duke cituar emrin e futbollistit shqiptar në super driblimin dysh që i bëri Griezmann dhe Lemar në sfidën Francë-Shqipëri. Gjesti i mesfushorit kuqezi ishte vërtet ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 17:28
UEFA i ka dedikuar Keidi Bares një postim me video duke cituar emrin e futbollistit shqiptar në super driblimin dysh që i bëri Griezmann dhe Lemar në sfidën Francë-Shqipëri. Gjesti i mesfushorit kuqezi ishte vërtet ...

G4shi sjell një pjesë të këngës së re
Reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në Amerikë, G4shi, tash e një kohë është në përgatitje të albumit të ri. Ky album pritet të lansohet brenda pak ditëve, ndërsa ditë më parë tregoi se “My Year”, “Roses”, “Creep on ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 08:14
Reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në Amerikë, G4shi, tash e një kohë është në përgatitje të albumit të ri. Ky album pritet të lansohet brenda pak ditëve, ndërsa ditë më parë tregoi se “My Year”, “Roses”, “Creep on ...

Florian Marku, Ilir Latifi dhe Capital T pozojnë në Southampton me flamurin e Kosovës dhe atë kombëtar – atje takojnë edhe Xhakën
Tifozë të shumtë shqiptarë e kanë ndjekur nga afër ndeshjen ndërmjet Anglisë dhe Kosovës në Southampton, ku skuadra jonë zhvilloi ndeshje të mirë përkundër humbjes. Në St Mary’s Stadium kanë qenë të pranishëm edhe ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 00:27
Tifozë të shumtë shqiptarë e kanë ndjekur nga afër ndeshjen ndërmjet Anglisë dhe Kosovës në Southampton, ku skuadra jonë zhvilloi ndeshje të mirë përkundër humbjes. Në St Mary’s Stadium kanë qenë të pranishëm edhe ...

Me një pozë me bikini, Rita i gëzohet pushimit para fillimit të koncerteve tjera
Këngëtarja e famshme, Rita Ora, ka padyshim se ka një orar të ngarkuar, prandaj sa herë që i jepet mundësia për të pushuar, ajo e shfrytëzon në maksimum. Ylli nga Kosova ka disa ditë pushim para fillimit të koncerteve ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 22:13
Këngëtarja e famshme, Rita Ora, ka padyshim se ka një orar të ngarkuar, prandaj sa herë që i jepet mundësia për të pushuar, ajo e shfrytëzon në maksimum. Ylli nga Kosova ka disa ditë pushim para fillimit të koncerteve ...

Kylie Jenner plotësisht e zhveshur pozon për Playboy - (FOTO)
Kylie Jenner ka zhveshur të gjitha rrobat dhe me të dashurin e saj Travis Scott ka pozuar për numrin e ri të revistës së famshme erotike “Playboy”, transmeton Zeri.info. Njëra ndër femrat më të popullarizuara në ...
Zeri | 11-Sep-2019 12:30
Kylie Jenner ka zhveshur të gjitha rrobat dhe me të dashurin e saj Travis Scott ka pozuar për numrin e ri të revistës së famshme erotike “Playboy”, transmeton Zeri.info. Njëra ndër femrat më të popullarizuara në ...

“Ta hanksha rrushin”, Encës i ngel në fyt fara në pushime
Enca Haxhia i ka merak këto postimet me ushqime në pushime. Këngëtarja shqiptare e cila është kritikuar vazhdimisht për peshën e saj, është parë në pushime duke ngrënë fruta. View this post on Instagram Meqe familjareve ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 12:14
Enca Haxhia i ka merak këto postimet me ushqime në pushime. Këngëtarja shqiptare e cila është kritikuar vazhdimisht për peshën e saj, është parë në pushime duke ngrënë fruta. View this post on Instagram Meqe familjareve ...

Asnjëherë nuk e kanë pranuar se janë në romancë, këngëtarja dhe futbollisti shqiptar ‘puthen’ virtualisht
Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë publike lidhjen ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 11:54
Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë publike lidhjen ...

Shiten të gjitha biletat për koncertin e Alban Skenderaj në Tiranë: Krenaria ime më e madhe është publiku im
Shiten të gjitha biletat për koncertin e Alban Skenderaj në Tiranë, këngëtari Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur shqiptarë, Alban Skenderaj pritet të mbajë një tjetër koncert ‘gjigantë’ pas atij në Prishtinë. Me datë ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 11:36
Shiten të gjitha biletat për koncertin e Alban Skenderaj në Tiranë, këngëtari Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur shqiptarë, Alban Skenderaj pritet të mbajë një tjetër koncert ‘gjigantë’ pas atij në Prishtinë. Me datë ...

Capital T gati për koncertin në Tiranë, takohet me Erion Veliaj
Reperi i njohur, Capital T ka nisur numërimin prapa për koncertin e tij më të madh në karrierë i cili mbahet në Tiranë. ‘Time Capsule’ do të mbahet me 19 shtator në sheshin Nënë Tereza dhe tashmë përgatitjet janë drejt ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 11:09
Reperi i njohur, Capital T ka nisur numërimin prapa për koncertin e tij më të madh në karrierë i cili mbahet në Tiranë. ‘Time Capsule’ do të mbahet me 19 shtator në sheshin Nënë Tereza dhe tashmë përgatitjet janë drejt ...

Capital T merr mbështetje nga Erion Veliaj për koncertin “Time Capsule”
Capital T ka filluar numërimin deri në koncertin që do ta mbajë në Tiranë, shkruan . Së fundi, reperi është pritur në takim nga kryebashkiaku u Tiranës, Erion Veliaj, i cili i ofroi mbështetje për koncertin recital. ...
Lajminet | 11-Sep-2019 11:08
Capital T ka filluar numërimin deri në koncertin që do ta mbajë në Tiranë, shkruan . Së fundi, reperi është pritur në takim nga kryebashkiaku u Tiranës, Erion Veliaj, i cili i ofroi mbështetje për koncertin recital. ...

Mezi do mbani lotët nga vajzat e Stefi Priftit; Momenti kur motra e vogël suprizon të madhen në dasëm do t’ju drithërojë zemrën
Nuk kanë pasur fund emocionet në dasmën e Marias, vajzës së madhe të këngëtarit Stefi Prifti. Pas momentit që preku gjithë rrjetin ku shfaqej artisti duke përcjell në altar të bijën, ka pasur një tjetër moment kulminant ...
Bordo | 11-Sep-2019 10:57
Nuk kanë pasur fund emocionet në dasmën e Marias, vajzës së madhe të këngëtarit Stefi Prifti. Pas momentit që preku gjithë rrjetin ku shfaqej artisti duke përcjell në altar të bijën, ka pasur një tjetër moment kulminant ...

E thjeshtë dhe unike, Miriam Cani kështu nis ditën
Ajo njihet si një femër e thjeshtë me bukuri natyrale, e gjë e cila bije në sy në secilën paraqitje të saj. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Miriam Cani e cila ka sjellur një fotografi në llogarinë e saj të ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 10:24
Ajo njihet si një femër e thjeshtë me bukuri natyrale, e gjë e cila bije në sy në secilën paraqitje të saj. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Miriam Cani e cila ka sjellur një fotografi në llogarinë e saj të ...

Anxhela Peristeri paska gjëra serioze, flet për lidhjen e dashurisë dhe zgjerimin e familjes
Këngëtari i mirënjohur kosovar, Trim Ademi i njohur si Capital T, është entuziazmuar me ndeshjen e sotme të Kosovës ndaj Anglisë dhe Kombëtaren e Shqipërisë. “ Sot i kemi shënuar shtatë gola kundër dy ekipe shumë të ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 09:58
Këngëtari i mirënjohur kosovar, Trim Ademi i njohur si Capital T, është entuziazmuar me ndeshjen e sotme të Kosovës ndaj Anglisë dhe Kombëtaren e Shqipërisë. “ Sot i kemi shënuar shtatë gola kundër dy ekipe shumë të ...

Miley Cyrus merr vëmendjen e të gjithëve edhe kur shkon në funeral
Miley Cyrus ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ceremonia mortore e mikut të saj, shkruan . Këngëtarja ishte veshur e tëra në të zeza, teksa i dha lamtumirën e fundit shokut, Oribe Canales. “Funerali i Oribe Canales ...
Lajminet | 11-Sep-2019 09:20
Miley Cyrus ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ceremonia mortore e mikut të saj, shkruan . Këngëtarja ishte veshur e tëra në të zeza, teksa i dha lamtumirën e fundit shokut, Oribe Canales. “Funerali i Oribe Canales ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved