ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 06:29

Bukurosh Stafa rikonfirmohet në krye të Këshillit të Qarkut Elbasan

Bukurosh Stafa rikonfirmohet në krye të Këshillit të Qarkut Elbasan
Eshte konstituuar këtë të mërkurë Keshilli i Qarkut Elbasan. Në mbledhjen e dites sotme të zgjedhurit nga bashkitë e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit ,Peqinit , Belshit, dhe Cerrikut jane mbledhur per te konstituare ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 14:56
Eshte konstituuar këtë të mërkurë Keshilli i Qarkut Elbasan. Në mbledhjen e dites sotme të zgjedhurit nga bashkitë e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit ,Peqinit , Belshit, dhe Cerrikut jane mbledhur per te konstituare ...

Balla shmang ” Saimir Tahirin”: Nuk komentoj çështje që i takojnë drejtësisë
Numri dy i partisë Socialiste nuk i ka shpëtuar dot interesit tw gazetareve lidhur me deklaratat e ish ministrit te brendshem gjate seances per dhenien e pretences ndaj tij. Sajmir Tahiri tha se nese organi i akuzes ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 14:22
Numri dy i partisë Socialiste nuk i ka shpëtuar dot interesit tw gazetareve lidhur me deklaratat e ish ministrit te brendshem gjate seances per dhenien e pretences ndaj tij. Sajmir Tahiri tha se nese organi i akuzes ...

Kriza politike/ Balla fton PD: Bashkëpunim për Reformën Zgjedhore
Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, thotë se takimi i presidentit me shefin e opozitës nuk përbën asnjë lajm. Duke folur nga Elbasani, Balla shprehu edhe njëherë gatishmërinë e mazhorancës për të ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 16:41
Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, thotë se takimi i presidentit me shefin e opozitës nuk përbën asnjë lajm. Duke folur nga Elbasani, Balla shprehu edhe njëherë gatishmërinë e mazhorancës për të ...

Balla nga Elbasani: Dora për opozitën është e shtrirë për Reformën zgjedhore! Shqipëria i ka përmbushur pritshmëritë e BE
Kreu i Grupit Parlamentar Taulant Balla foli sot nga Elbasani ku mori pjesë në mbledhjen e zgjedhjes së kryetarit të këshillit të këtij Qarku. Në fjalën e tij Balla shprehu edhe njëherë gatishmërinë dhe dorën e shtrirë ...
Lexo | 11-Sep-2019 16:37
Kreu i Grupit Parlamentar Taulant Balla foli sot nga Elbasani ku mori pjesë në mbledhjen e zgjedhjes së kryetarit të këshillit të këtij Qarku. Në fjalën e tij Balla shprehu edhe njëherë gatishmërinë dhe dorën e shtrirë ...

Bukurosh Stafa rikonfirmohet në krye të Këshillit të Qarkut Elbasan
Eshte konstituuar këtë të mërkurë Keshilli i Qarkut Elbasan. Në mbledhjen e dites sotme të zgjedhurit nga bashkitë e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit ,Peqinit , Belshit, dhe Cerrikut jane mbledhur per te konstituare ...
Medial | 11-Sep-2019 14:55
Eshte konstituuar këtë të mërkurë Keshilli i Qarkut Elbasan. Në mbledhjen e dites sotme të zgjedhurit nga bashkitë e Elbasanit, Librazhdit, Gramshit ,Peqinit , Belshit, dhe Cerrikut jane mbledhur per te konstituare ...

Ndihmë juridike falas, ligji aplikohet për herë të parë në Elbasan, Balla: Apeli im për qytetarët…
ELBASAN Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 14:08
ELBASAN Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një ...

Balla shmang ” Saimir Tahirin”: Nuk komentoj çështje që i takojnë drejtësisë
Numri dy i partisë Socialiste nuk i ka shpëtuar dot interesit tw gazetareve lidhur me deklaratat e ish ministrit te brendshem gjate seances per dhenien e pretences ndaj tij. Sajmir Tahiri tha se nese organi i akuzes ...
Medial | 11-Sep-2019 14:22
Numri dy i partisë Socialiste nuk i ka shpëtuar dot interesit tw gazetareve lidhur me deklaratat e ish ministrit te brendshem gjate seances per dhenien e pretences ndaj tij. Sajmir Tahiri tha se nese organi i akuzes ...

Shqipëria pret mesazh pozitiv nga BE në tetor, Balla: Kemi realizuar reformat e e nevojshme
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte edhe kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. BURIMI: ...
Medial | 11-Sep-2019 14:20
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte edhe kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. BURIMI: ...

Ndihmë juridike falas, ligji aplikohet për herë të parë në Elbasan, Balla: Apeli im për qytetarët…
Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një postimi në ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 14:20
Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një postimi në ...

Ndihma juridike falas, Gjonaj marrëveshje me Bashkinë Elbasan: Bashkëpunim me partnerët ndërkombëtar, 8 qendra deri në fund të vitit 2019
Në kuadër të ngritjes së qendrave që do të ofrojnë ndihmë juridike parësore falas për qytetarët, Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është ndalur në Elbasan ku ka prezantuar projektin për këtë qark. Ajo firmosi një ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 14:07
Në kuadër të ngritjes së qendrave që do të ofrojnë ndihmë juridike parësore falas për qytetarët, Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është ndalur në Elbasan ku ka prezantuar projektin për këtë qark. Ajo firmosi një ...

Shqipëria pret mesazh pozitiv nga BE në tetor, Balla: Kemi realizuar reformat e e nevojshme
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte edhe kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. ...
RTSH | 11-Sep-2019 14:19
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte edhe kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. ...

Ndihmë juridike falas, ligji aplikohet për herë të parë në Elbasan, Balla: Apeli im për qytetarët…
Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një postimi në ...
Lexo | 11-Sep-2019 14:15
Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një postimi në ...

Ndihmë juridike falas, ligji aplikohet për herë të parë në Elbasan, Balla: Apeli im për qytetarët…
ELBASAN Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një ...
Medial | 11-Sep-2019 14:07
ELBASAN Bashkia e Elbasanit dhe Ministria e Drejtësisë firmosën marrëveshjen e bashkëpunimit për ofrimin e ndihmës juridike parësore falas, si pjesë e paketës së reformës në drejtësi. Lajmi është njoftuar përmes një ...

Balla: Rraporti i ODIR-it provoi se zgjedhjet ishin demokratike, në tetor lajm të mirë nga BE
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ishte kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Gjatë fjalës përshëndetëse, Balla theksoi rëndësinë që ka për kohën e ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 12:36
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ishte kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Gjatë fjalës përshëndetëse, Balla theksoi rëndësinë që ka për kohën e ...

Balla: Zgjedhjet ishin demokratike, në tetor lajm të mirë nga BE
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Gjatë fjalës ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 12:49
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Gjatë fjalës ...

Balla: Zgjedhjet ishin demokratike, në tetor lajm të mirë nga BE
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Gjatë fjalës ...
Medial | 11-Sep-2019 12:33
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Gjatë fjalës ...

Balla: Zgjedhjet ishin demokratike, në tetor lajm të mirë nga BE
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Gjatë fjalës ...
Lexo | 11-Sep-2019 12:28
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Gjatë fjalës ...

Balla: Zgjedhjet ishin demokratike, në tetor lajm të mirë nga BE
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Gjatë fjalës ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 12:24
Konstituohet Këshilli i ri bashkiak i Elbasanit. I pranishëm në ceremoninë e konstituimit, ku Bukurosh Stafa është rizgjedhur në krye të Këshillit, ishte kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla. Gjatë fjalës ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved