ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 06:10

Keane: Angli-Kosovë ndeshje e mrekullueshme, në pjesën e dytë anglezët mezi prisnin të mbaronte takimi

Keane: Angli-Kosovë ndeshje e mrekullueshme, në pjesën e dytë anglezët mezi prisnin të mbaronte takimi
Legjenda e Manchester Unitedit, Roy Keane ka folur pas ndeshjes së Përfaqësueses së Kosovës ndaj Anglisë. Kosova u mposhti 5-3 nga Anglia në ndeshjen e zhvilluar në St Mary’s të vlefshme për Grupin A në kuadër të ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 15:14
Legjenda e Manchester Unitedit, Roy Keane ka folur pas ndeshjes së Përfaqësueses së Kosovës ndaj Anglisë. Kosova u mposhti 5-3 nga Anglia në ndeshjen e zhvilluar në St Mary’s të vlefshme për Grupin A në kuadër të ...

Anglia publikon pamje nga tuneli i stadiumit, mësohet kush me kë i shkëmbeu fanellat
Përfaqësuesja e Kosovës u mposht në udhëtim te Anglia me rezultat 5-3 në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020. Dardanët shijuan humbjen pas 15 ndeshjeve, pasi u mposhtën në udhëtim te Anglia në ndeshjen e vlefshme për ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:31
Përfaqësuesja e Kosovës u mposht në udhëtim te Anglia me rezultat 5-3 në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020. Dardanët shijuan humbjen pas 15 ndeshjeve, pasi u mposhtën në udhëtim te Anglia në ndeshjen e vlefshme për ...

Tifozët kosovar i marrin kapelën policit anglez, ai ju “vjedhë” Plisin! (VIDEO)
Më shumë se 20.000 tifoz shqiptarë ishin të pranishëm rrugëve të Sautemptonit, ku një pjesë e bukur prej tyre madje i lejuan vetes të bënin shaka edhe me policët anglez, të cilët si xhentëllmen të mëdhenj ua kthyen në ...
InfoSport.mk | 11-Sep-2019 14:08
Më shumë se 20.000 tifoz shqiptarë ishin të pranishëm rrugëve të Sautemptonit, ku një pjesë e bukur prej tyre madje i lejuan vetes të bënin shaka edhe me policët anglez, të cilët si xhentëllmen të mëdhenj ua kthyen në ...

Tifozët anglezë lavdërojnë paraqitjen e Kosovës
Paraqitja e Përfaqësueses së Kosovës në humbjen ndaj Anglisë është duartrokitur nga të gjithë, sidomos nga tifozët anglezë. Kosova u mposht me rezultat 5-3 nga Anglia, por humbja mbeti në plan të dytë, pasi paraqitja e ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:57
Paraqitja e Përfaqësueses së Kosovës në humbjen ndaj Anglisë është duartrokitur nga të gjithë, sidomos nga tifozët anglezë. Kosova u mposht me rezultat 5-3 nga Anglia, por humbja mbeti në plan të dytë, pasi paraqitja e ...

Ambasada Amerikane përgëzon Kosovën për paraqitjen ndaj Anglisë: Po e tregon veten e gatshme, jo vetëm në sport
Ambasada Ameriken në Kosovës ka reaguar pas ndeshjes së zhvilluar ndaj Kombëtares së Anglisë. Kosova u mposht 5-3 nga Anglia në St Mary’s të Southamptonit në një ndeshje të zjarrtë kualifikuese për Euro 2020. Paraqitja ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:16
Ambasada Ameriken në Kosovës ka reaguar pas ndeshjes së zhvilluar ndaj Kombëtares së Anglisë. Kosova u mposht 5-3 nga Anglia në St Mary’s të Southamptonit në një ndeshje të zjarrtë kualifikuese për Euro 2020. Paraqitja ...

Berisha shkëlqeu kundër Anglisë – Tifozët e Newcastle pishman që nuk e transferuan atë
Fitorja 5:3 e Anglisë u la në plan të dytë nga të gjithë, pas paraqitjes mbresëlënëse të Kosovës, që shënuan plot tri herë ndaj një fuqie botërore. Madje, edhe vet tifozët anglez lavdëruan jashtë mase paraqitjen e ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 10:45
Fitorja 5:3 e Anglisë u la në plan të dytë nga të gjithë, pas paraqitjes mbresëlënëse të Kosovës, që shënuan plot tri herë ndaj një fuqie botërore. Madje, edhe vet tifozët anglez lavdëruan jashtë mase paraqitjen e ...

Tifozët anglez thurrin lavde për Kosovën
Fitorja 5:3 e Anglisë u la në plan të dytë nga të gjithë, pas paraqitjes mbresëlënëse të Kosovës, që shënuan plot tri herë ndaj një fuqie botërore. Madje, edhe vet tifozët anglez lavdëruan jashtë mase paraqitjen e ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 09:26
Fitorja 5:3 e Anglisë u la në plan të dytë nga të gjithë, pas paraqitjes mbresëlënëse të Kosovës, që shënuan plot tri herë ndaj një fuqie botërore. Madje, edhe vet tifozët anglez lavdëruan jashtë mase paraqitjen e ...

Mediat ndërkombëtare reagojnë pas ndeshjes Angli-Kosovë, vlerësohet lartë paraqitja e Dardanëve
Mediat ndërkombëtare e kanë ngritur lartë paraqitjet e Përfaqësueses së Kosovës në udhëtim te Anglia. Dardanët u mposhtën me rezultat 5-3 nga Tre Luanët në një ndeshje plot emocion, aksion dhe gola. Megjithatë, ...
Shenja | 11-Sep-2019 08:49
Mediat ndërkombëtare e kanë ngritur lartë paraqitjet e Përfaqësueses së Kosovës në udhëtim te Anglia. Dardanët u mposhtën me rezultat 5-3 nga Tre Luanët në një ndeshje plot emocion, aksion dhe gola. Megjithatë, ...

Mediat ndërkombëtare reagojnë pas ndeshjes Angli-Kosovë, vlerësohet lartë paraqitja e Dardanëve
Mediat ndërkombëtare e kanë ngritur lartë paraqitjet e Përfaqësueses së Kosovës në udhëtim te Anglia. Dardanët u mposhtën me rezultat 5-3 nga Tre Luanët në një ndeshje plot emocion, aksion dhe gola. Megjithatë, ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 08:41
Mediat ndërkombëtare e kanë ngritur lartë paraqitjet e Përfaqësueses së Kosovës në udhëtim te Anglia. Dardanët u mposhtën me rezultat 5-3 nga Tre Luanët në një ndeshje plot emocion, aksion dhe gola. Megjithatë, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved